Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ovako, moj drug cackao nesto i...  (Pročitano 3979 puta)
24. Okt 2002, 20:27:09
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1127
Zastava Vladimirci, Srbija
mob
Nokia N70
Pokusavao ludak da ukuca dopunu nasumice, mislio mozda ce uspeti!!! Sad vise ne moze da dopuni karticu, zna li ko kako moze da se to resi???
Pozdrav

(01. May 2007, 10:48:05)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1827
Zastava Čas vamo,čas tamo, sve u svemu mnogo vozikanja
mob
Nokia E52
Pa jedino je preko calling centra,koliko se ja secam.Mislim da mora da nazove njih i da im izdiktira "code" pa oni rucno da mu ubace.
IP sačuvana
social share
Ipak mozda niste tako dobri vozaci: Youtube link
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Nisi dobro procitao pitanje coveka. Njegov drug je NASUMICE pokusavao da ukuca neki kod, nebi li pogodio neki pravi i tako sebi dopunio racun FOR FREE.

Naravno MOBTEL kads je rec o njima i necemu sto bi njima islo na stetu su jedan od najboljih provajdera na svetu tako da su se obezbedili od svih mogucih nacina zloupotreba, jedino su malo zakazali sa onim free porukama ali koliko cujem i to sve redje i redje radi. Tako su se obezbedili i od ovog nacina zloupotrebe. Nisam siguran koje su konsekvense kod mobtela, ali zato recimo znam mog druga koji ima 064 karticu i koji je isto pokusavao da bude pametan pa se sve zavrsilo tako sto je uneo valjda vise od tri puta pogresan broj, koliko je maksimum kod 064 verovatno i na 063 i tada vise nije mogao da zove, sto je normalno ali nisu mogli ni njega da zovu. Kada se zalio u nekom centru telekoma, rekli su mu da je uneo vise od tri puta pogresan kod, da je unistio, sprzio karticu ili tako neki izraz i posto je na taj nacin unistio karticu, NEMA MOGUCNOST DOBIJANJA NOVE niti istog broja. On je otisao, kupio NOVU karticu, NOVI broj i od tada se vise neigra sa takvim stvarima. Za mobtel kazem, ne znam tacno koje su sankcije ali sam skoro SIGURAN da su oni ako ne gori onda bar isto tako ostri kao i telekom. Jedino mu ostaje da ode u neki njihov servis, objasni sta je uradio, mada preporucujem da malo slozi pricu, da ga nebi ispljuvali i onda vidi sta ce mu reci.

Pozdrav.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1127
Zastava Vladimirci, Srbija
mob
Nokia N70
Kao sto sam i pretpostavljao...
OK hvala na pomoci
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
STAAAAAAAANI HONDA.
Ne cini nista. Ima spasa ako je 064 !!!

Ja sam jednom prilikom, iz ubistvene dosade, a bez para na kartici a nedelja uvece, pokusao da ukucam par kodova. Uspeo sam u 3 poziva da zablokiram karticu. Postao sam nedostupan.

Spas:
odes kupis dopunu i pokusas da je dopunis. Normalno nece. E, onda nazoves 777 i kazes da ne mozes da dopunis mob. Oni te pitaju za serijski broj dopune. Skontaju da je dopuna jos ispravna, malko ih ubedis da je sa tvoje strane  Smile: OK oni ti kazu da sutra od 08h ujutro probas ponovo da ukucas dopunu. I to radi. Samo nemoj da se to ponavlja nekoliko puta jer ce da te stave na crnu listu i gotovo sa karticom.
Ja nisam mogao da docekam utorak jutro i, onako iz zeze nazovem 777 oko 02h i ladno dopunim karticu.
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Being number two sucks.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2057
Zastava Prague, Cz
mob
Nokia 6500 + iPhone
Ma nemoj da se brines, to se njima svaki dan desava, samo ih nazovi i nesto ima iskenjaj, odblokirace ti sigurno.

Kod mene je to bilo malo gore.
Ja sam napravio neku elektroniku (nije moj izum, to sam 'prekopirao' od druga) koju sam povezao sa kompjuterom i telefonom. Program u kompjuteru je izvlacio neke brojeve za dopunu (po nekom algoritmu, sada se ne secam) i preko telefona pozivao broj operatora i kucao te brojeve (jedan broj u minuti). To sam stavljao svaku noc i za jedno tri meseca sam napunio mozda 4 puta kredit. E to je moglo kada je bio dozvoljen neogranicen broj pokusaja. Odjednom su uveli da moze samo 8 puta i meni je kartica zablokirana. Nazvao sam operatora i oni su mi odblokirali. Posle nekog vremena ja sam pokusao 9. put i ono je moglo, kartica nije bila zablokirana. Otrcao sam kuci i prikljucio telefon na komp. Ujutro sam ocekivao pun kredit, ali sam bio u minusu 1200 Kruna. Kako? Oni uveli da za svaki pokusaj oduzmu 50 Kruna. Tako sam ja prvo morao da platim minus pa tek onda da pocnem da uplacujem kredit.

Bio sam toliko ljut da sam celu tu elektriku, seme, cd sa programom i ostalo spakovao u kutiju, uzeo bezbol palicu i ...  :mad:  Posle toga ljutna me je malo prosla Smiley

Pouka: ... ma zakljucite sami  Smile
IP sačuvana
social share
WARNING: The post above may contain content unsuitable for ignorant posters.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1127
Zastava Vladimirci, Srbija
mob
Nokia N70
Citat: Puky
STAAAAAAAANI HONDA.
Ne cini nista. Ima spasa ako je 064 !!!

Ja sam jednom prilikom, iz ubistvene dosade, a bez para na kartici a nedelja uvece, pokusao da ukucam par kodova. Uspeo sam u 3 poziva da zablokiram karticu. Postao sam nedostupan.

Spas:
odes kupis dopunu i pokusas da je dopunis. Normalno nece. E, onda nazoves 777 i kazes da ne mozes da dopunis mob. Oni te pitaju za serijski broj dopune. Skontaju da je dopuna jos ispravna, malko ih ubedis da je sa tvoje strane  Smile: OK oni ti kazu da sutra od 08h ujutro probas ponovo da ukucas dopunu. I to radi. Samo nemoj da se to ponavlja nekoliko puta jer ce da te stave na crnu listu i gotovo sa karticom.
Ja nisam mogao da docekam utorak jutro i, onako iz zeze nazovem 777 oko 02h i ladno dopunim karticu.


Nazoves 064789  Smiley

Skoro se meni desilo ali sledece>
Kupio dopunu i kucao tri puta ali svaki put mi prekidalo veyu jer nisam imao dometa, i cetvrti put kaze nije moguce dopuniti... Ja zovem 789 a ono stalno zauzeto... Hteo sam da polupam telefon, imao sam dopunu od 1000 din koju sam mogao samo da bacim... (to je bilo onda kada kupis 1000 oni ti daju 500 dzabaka) I posle sat vremena pokusam opet i USPEM... Ko zna sta se desilo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Najjednostavnije je da odes do njih.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Licni tekst :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 821
mob
Nokia 6630
Ova tema je zastarela!
Nego ovako ja sam isto to bio uradi odavno imao sam 063 karticu.
...
Kad nisam mogao da dopunim pozvao sam 9863 i rekli su mi da posaljem kopiju dopune (ipak sam kupio), licne karte (bilo cije)...
I posle nekoliko dana sve je bilo u redu
IP sačuvana
social share
Veruj u ljubav i kad ti zadaje bol!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Citat: HondA
Nazoves 064789  Smiley


Da ... ma text sam napisao u jednom dahu i nisam proverio sadrzinu.
To je fon za Tehnicku podrsku, tj. za ribe koje tamo rade.  Smile
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.