Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najgore na Dvix-u  (Pročitano 4701 puta)
27. Jul 2004, 15:04:10
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3156
Zastava Shorewood, WI
mob
Samsung Galaxy S6
Razvoj kompjuterske nauke i tehnike omogucio nam je da za male pare odgledamo gomilu filmova. NA zalost, uz dobre se provuce i gomila tako nevidjenih sranja da vam je posle zao sto ste uopste trosili vreme. Ja sam, na zalost, jedan od onih filmofila koji i kad naleti na govno od filma voli da ga odgleda do kraja, tek da bi bio potpuno siguran zasto ce da ga psuje i pljuje. Ipak, kad cujem da je nesto bezvredno, ni ne pocinjem sa gledanjem. Zato predlazem da ovde sumiramo sve najgore do cega moze da se dodje, sa detaljnim opisom zasto ne treba gledati, da bi zastitili druge i sacuvali im dragoceno vreme. Takodje, predlazem glavnom i odgovornom da ovo postavi kao lepljivo jer je tematski potpuno vezano za forum, a ne odnosi se samo na jedan film, vec moze neprekidno da se puni sadrzajem, pa bi bilo steta juriti ga...

Moj prvenac je nesto sto se zove "Meggido", sa Majkl Jorkom u glavnoj ulozi. Dobio sam ga kao SF, a kao osvedoceni ljubitelj zanra sa nestrpljenjem sam krenuo da gledam. Pocelo je relativno normalno, usao djavo u dete, reinkarnirao se posle 2000 godina (dakle, samo F a ne SF), da bi se kasnije sve pretvorilo u totalnu bljuvotinu u kojoj je stariji brat poremeceni megalomanijak koji hoce da zavlada svetom, a mladji je dobrica visokih moralnih vrednosti, podpredsednik USA, kasnije postaje i predsednik kada mu stariji kokne shefa. NA stranu ideja da se USA, Kina i Meksiko bore protiv celog sveta koji je vec osvojio ludi povampireni, tj. podjavoljeni stariji brat, ali se odlucujuca bitka odvija na polju Meggido kraj Jerusalima, pa nash dobri predsednik USA noc pred bitku zaluta u Maslinovu Goru, pitajuci se da li mu je namenjen taj pehar i da li moze da ga mimoidje zla sudbina koju predoseca. Najpre sile dobra pocinju da pobedjuju, ali se onda umesaju Rusi, koji su naravno zavedeni od strane djavola, pa dobri pocnu opasno da gube. TAman kad je trebalo da svi budu pobijeni, sine nekakva svetlost sa neba, umesa se Bog, razjebe negativce po sistemu - predje svetlost preko svih, ali samo losi padaju mrtvi, baci djavola nazad u pakao, ali ga jos i okuje lancima i cica, mica i gotova prica. Kad se nisam usrao od muke nikad necu...
Ocena - sve koji su radili na tom filmu poslati na temeljno psihijatrijsko ispitivanje!
IP sačuvana
social share

Dreadnot is proud to be here, sharing madness with you Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3156
Zastava Shorewood, WI
mob
Samsung Galaxy S6
Niko nista da postuje... gledate li vi stogod na kompu?
IP sačuvana
social share

Dreadnot is proud to be here, sharing madness with you Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Gledao sam danas Zanesenost sa Gvinet Paltrou, Ukradi i bezi sa Stivenom Dorfom i Mali svet i ni jedan nije bio nesto los...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3592
Ja sam gledao "Romeo I Julija"-film je sranje vidi se i u naslovu Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 664
Prica o vitezu. Radnja iz srednjjeg veka prozeta modernom muzikom i kulturom
IP sačuvana
social share
Velike uspehe čovek postiže uz ogromnu količinu energije, ali i uz određenu dozu opuštenosti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zvanicni duh Bureka

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4413
Zastava
mob
BlackBerry Perl
Dobro, ali to je simpatican film.

Ja nemam strpljenja za lose filmove. Gomilu sam poceo i prekinuo: Spiderman, pretposlednji i poslednji James Bond...
IP sačuvana
social share
Official Ghost of Burek Forum! :[64]:
Oni su sistem instrukcija, dogma, korupcija,
teror institucija, represija ubija!
Mafija - murija, drzava - hajducija,
kadija - sudija, a mi smo revolucija!
To nije nasa Srbija!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Terminator treci deo-
ljudi, sto ranije ne otvoriste ovu temu pa da me neko upozori za ovaj krs od filma.

Nije moja zelja bila da gledam taj film jer nije to moj fah da tako kazem,ali muz navalio.
Znate li kako mu je bilo neprijatno,pravio je face stida kao da je on rezisirao film...ja sam samo cutala (tj.smejala sam se u sebi),ali jedva izdrzah suzu da ne ispustim ,jer Znate on (terminator) kad ga " terminatorka"sredila da bude protiv onog  za sta je trebao da bude "za",odsrfila nesto iz nokta i ubola ga,isto tako je uradila i sa svim vozilima na ulici,jaca je bila od njega,kao nova,bolja savremenija tehnologija,to je i sam terminator priznao,ali je na kraju pobedio.    
Sta sam sad ispricala pojma nemam,ali kazem hvala Bogu da moj dragi vise nece pozeleti da gleda terminatora ni 4,5 ... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Sf posle T3 nije gledao divx ko zna koliko Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Znaci nisam jedina koja je flipnula na DIVX posle tog da kazem filma Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Nisi bre
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.