Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 19:33:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Koji je po vama najbolji avion

Glasanje završeno: 02. Jul 2006, 21:03:54

F-22 raptor
19%  (4)
mig 29ili31
4.8%  (1)
Su-47
33.3%  (7)
B2-spirit
14.3%  (3)
Su-34
28.6%  (6)
Ukupno glasova: 21
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Best air fighters and my favourite  (Pročitano 11354 puta)
Hronicar svakodnevice


Omerta Rs

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 981
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
mob
SonyEricsson 
Prvo ta prica da ekonomija tolko znaci to je tacno. Ali dali si  ti upoznat o Ruskoj ekonomiji i njihovom potencijalu. .Znas li ti da ti Rusi da im treba mogu da naprave Su 47 u enormnim kolicinama plus taj avion
je stelt ili delimicno stelt.Drugo Rusi u ratnom stanju su uvek jaci od Amerikanaca jer nemaju tolku birokratiju.
Plus imaju sve resurse i mogo sve to da naprave za dzabe .Tako da kad bi se sukobili Rusi i Ameri bilo bi
obrnuto 2000 SU 47 protiv male kolicine F22 i ko bi onda pobedio.Plus Rusi garant mogu da naprave radar
ako vec nisu koji detektuje taj F22 i ugrade u su 47.Da se Amerika sprema da napadne Rusiju oni bi to znali
mnogo pre nego sto bi to ovi sproveli u delo.Pa bi za kratko vremena napravili tolko su 47 da bi imali vise
aviona nego svi ostali zajedno .I ponovilo bi se ono sto se desilo Hitleru u drugom sveckom ratu.Da ne spominjemo da Rusaka ekonomija svakim danom postaje sve jaca.Jesili mozda sluso Putinov govor ovaj zadnji.
Uglavno to i ameri sve znaju pa nece da se kace a i ti to znas .Mnogo stvari bi uticalo na konacnu sitvaciju.
Ja sam samo teo da vidim ondnosno saznam koji je avion bolji na keca .Tako da su te price 200 na 2 meni smesne.Bez neke namere da uvredim tebe ili bilo koga ovde to je ono kako ja to vidim mozda gresim.
Pozdrav   Smile Smile
IP sačuvana
social share
Omerta Gazi Vas Sve
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


i am devil

Zodijak
Pol
Poruke 662
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Samsung x640
ljudi su 47 postoji a f22 je mnogo nabudzen i mislim da nije najbolji ni blizu
IP sačuvana
social share
who controls rome he rools the world.
And one day i will be emperor.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1279
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
Kao sto sam vec rekao F-22 ima neverovatnu pokretljivost u vazduhu, i exremnu preciznost. Ali kakve ima veze broj aviona jer kad bi izbio rat izmedju dve najvece svetske sile, mislite da bi neko od njih palio motore kojekakvih aviona ili tenkova. Lepo torbicu na sto, otvori je, pritisne dugmence i ......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Samsung S7
Prvo ta prica da ekonomija tolko znaci to je tacno. Ali dali si  ti upoznat o Ruskoj ekonomiji i njihovom potencijalu. .Znas li ti da ti Rusi da im treba mogu da naprave Su 47 u enormnim kolicinama plus taj avion
je stelt ili delimicno stelt.Drugo Rusi u ratnom stanju su uvek jaci od Amerikanaca jer nemaju tolku birokratiju.
Plus imaju sve resurse i mogo sve to da naprave za dzabe .Tako da kad bi se sukobili Rusi i Ameri bilo bi
obrnuto 2000 SU 47 protiv male kolicine F22 i ko bi onda pobedio.Plus Rusi garant mogu da naprave radar
ako vec nisu koji detektuje taj F22 i ugrade u su 47.Da se Amerika sprema da napadne Rusiju oni bi to znali
mnogo pre nego sto bi to ovi sproveli u delo.Pa bi za kratko vremena napravili tolko su 47 da bi imali vise
aviona nego svi ostali zajedno .I ponovilo bi se ono sto se desilo Hitleru u drugom sveckom ratu.Da ne spominjemo da Rusaka ekonomija svakim danom postaje sve jaca.Jesili mozda sluso Putinov govor ovaj zadnji.
Uglavno to i ameri sve znaju pa nece da se kace a i ti to znas .Mnogo stvari bi uticalo na konacnu sitvaciju.
Ja sam samo teo da vidim ondnosno saznam koji je avion bolji na keca .Tako da su te price 200 na 2 meni smesne.Bez neke namere da uvredim tebe ili bilo koga ovde to je ono kako ja to vidim mozda gresim.
Pozdrav   Smile Smile


Ne mogu se raspravljati sa tobom jer ocigledno nisi upucen u trenutno stanje.Elem,plus,plus,plus......sto si napisao ....pa gde je to bre?Sta ti pricas ...oni bi mogli?Pa sto ne rade?Znaci pricamo o trenutnom stanju u vojskama tih sila.A ne o tome "sta bi bilo ,kad bi bilo".....to je prica za decu.F-22 je zvanicno u USA avijaciji,dok RUSKA nema trenutno kontratezu tom steltu ,e to je istina.

Kao sto sam vec rekao F-22 ima neverovatnu pokretljivost u vazduhu, i exremnu preciznost. Ali kakve ima veze broj aviona jer kad bi izbio rat izmedju dve najvece svetske sile, mislite da bi neko od njih palio motore kojekakvih aviona ili tenkova. Lepo torbicu na sto, otvori je, pritisne dugmence i ......
Citat



Citat
Kao sto sam vec rekao F-22 ima neverovatnu pokretljivost u vazduhu, i exremnu preciznost. Ali kakve ima veze broj aviona jer kad bi izbio rat izmedju dve najvece svetske sile, mislite da bi neko od njih palio motore kojekakvih aviona ili tenkova. Lepo torbicu na sto, otvori je, pritisne dugmence i ....

Potpuno se slazem.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Omerta Rs

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 981
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
mob
SonyEricsson 
Ja se ovde sa nikim ne raspravlajm ti si to pogresno svatio.
Ali kakve ima veze broj aviona jer kad bi izbio rat izmedju dve najvece svetske sile, mislite da bi neko od njih palio motore kojekakvih aviona ili tenkova.Sa ovom konstatacijom se slazem .Rusima i nije potrebna ta kolicina
takvog aviona zbog broja bojavih glava.Dobro mozda sam malo potcenio F22 eto priznajem ali idalje mislim da
je moglo to bolje da se napravi.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

raptor2.jpg
(11.97 KB, 400x202)
IP sačuvana
social share
Omerta Gazi Vas Sve
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


i am devil

Zodijak
Pol
Poruke 662
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Samsung x640
ljudi f22 nije bas najbolji rusi imaju dosta super aviona f22 se nije preterano proslavio da ga tako hvalite a ako pricamo o americkim avionima zasto da ne kazem da je meni  b2 milion puta bolji od f22 moje misljenje
IP sačuvana
social share
who controls rome he rools the world.
And one day i will be emperor.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Samsung S7
Citat
zasto da ne kazem da je meni  b2 milion puta bolji od f22 moje misljenje

Zato sto pricamo o lovcima ,a ne o bombarderima Smile

Kad smo kod njih ....tu su Rusi svakako bolji.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


i am devil

Zodijak
Pol
Poruke 662
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Samsung x640
u cemu su bolji ja uvek poredimi lovce jer bombarder spici zgradu i spicio je tako da vise cenim lovce ali dobro
IP sačuvana
social share
who controls rome he rools the world.
And one day i will be emperor.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Dovoljno je recu TU Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


i am devil

Zodijak
Pol
Poruke 662
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Samsung x640
tu ne ynam koji model je izbacio car bombu
IP sačuvana
social share
who controls rome he rools the world.
And one day i will be emperor.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 19:33:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.