Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:05:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 903 904
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fitnes i bodibilding  (Pročitano 1192363 puta)
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Brate ti se razbijas realno.
Mislim okej, ja idem u teretanu i 5-6 puta nedeljeno jer svakako nista ne treniram..ali sam hteo da te pitam stvari oko kardio treninga koji je meni bedan u odnosu na tvoj a mislio sam da preterujem  Smile

Fora, hocu da se isecem ali me istovremeno plasi da eventualno izgubim misicnu masu i tu je kardio prica koja me jebe.
Ishrana je korektna manje/vise.

Evo ovako jedem trenutno..sad kad sam na "Definiciji"

Prvi obrok: 3-5 belanca + malo ovsene + jedan paradajz

-trening-

Drugi obrok: Merica vej proteina

treci obrok: meso + UH (krompir/pasulj) + salata

Cetvrti obrok: meso + UH

Peti obrok: Sira sa 0% mlecne masti...Isti kurac kao Ella samo drugi proizvodjac. Znam da smlatim celo ono pakovanje od 400g nzm dal preterujem.

Izmedjuobroka znam da uzmemo neku vocu..tipa bananu posle treninga, neka smokva, kruska, breskva, sljiva i sl.

Kardio radim po 30 min nakon treninga sa tegovima. Prosle nedelje sam radio 6 dana tako.
Pitao sam te za kardio..jer ja kardio radim na traci hod "Uzbrdo" sa pulsom izmedju 110 i 115, jer se plasim da ne sagorim misicnu masu Smiley
Pa ne znam dal je to okej ili da radim nesto drugo Smiley

IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Nemoj toliko da cepas kardio, nzm cime se bavis, ali ako imas vremena kada ustanes onda cepaj kardio na prazan stomak neki brzi hod po 30-40min...i onda jedes, mozes da drmnes kafu neku pre kardia i to ti je to...gledaj da ti puls bude bar 120... Inace da, sjebalo bi te da radis kardio kao ja, msm ne bi te sjebalo ali bi stagnirao posle nekog vremena...takodje jel imas problema sa holesterolom? Ako nemas jedi slobodno cela jaja, desi se da jaje povisi holesterol, ali cak i kada je povisen ne mora da znaci da je los, imas dobar i los holesterol...ja evo sto god jedem 4 cela jaja dnevno, desi mi se 8 da pojedem nekad kad me mrzi da spremam i nemam holesterol
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2722
Zastava Buenos Aires
Ti si zakucao masti na 0g,sto je katastrofa.slobodno jedi zumanca,ja znam da pojedem i preko 10 celih jaja dnevno....jaja su za bb najjaca stvar (posle trena Smile)
ako imas novca kupi omegu 3,posle wheya za neke recimo prosecne vezbace najbolji suplement ubedljivo.
Uz taj vej sto pijes posle treninga ubaci dekstrozu jer ti je ona mozda i bitnija od veja u tom trenutku (150 din kg kosta)
Najjednostavnija a ujedno i najucinkovitije resenje ti je da odradis rotacije uh
u tom sistemu drzaces proteine 2g/kg i nema brige za gubljenje mase a telo ces prebaciti u mod da ga zbunis i on ce trositi kao primarno gorivo masti
Nemoj odma 6x nedeljno kardio,za pocetak rotacije prve 2-3 nedelje nemoj uopste da radis pa posle ubacuja 2x sl nedelje 3x itd.

i batali da ides 6x  nedeljno u teretanu,vecina ovih sto se spremaju za olimpiju ne idu 6 dana..........
« Poslednja izmena: 28. Avg 2018, 15:31:21 od Mare!! »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
E da i radi push pull trening, recimo ledja i biceps i grudi triceps...jbg po nekim novim istrazivanjima telo ima vise vremena da se odmori i tako raste lakse...stvarno 6 puta nedeljno ako radis sa tegovima je mnogo, ako radis 3-4 puta sa tegovima i ostalo kardio onda ok npr pon, sreda, petak ili subota tegovi, a utorak, cetvrtak i subota kardio...ali neki lagani kardio i to na prazan stomak...masti moras da uneses jer jbg masti su gorivo, takodje gledaj bar 4 obroka da imas plus vej posle treninga sa 30g dekstroze...sto rece mare dekstroza je jako bitna, neki cak samo deksteozu uzimaju, bez veja, ali jbg oni imaju abnormalno dobru ishranu
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Idem uglavnom pet dana, retko mi se desi da idem 6.
A od ta 5 jedan je dan za kardio (solo).

Fora, oko zumanca..
Znao sam da mi obrok prvi bude 7 belanca i 3 zumanca  Smile Sad sam kao malo smanjio, ali ajde da vratim neko zumance..
Sto se tice dextroze..kazem ja svakako pojedem banannu posle Smiley Ali ajde dextrza je jeftina ubacicu je.

Kk smanjujem kardio.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 903 904
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:05:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.