Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:43:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta to (u stvari) hoće EXIT  (Pročitano 16987 puta)
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
Problem jeste, ali je i Smederevska tvrdjava isharana grafitima i vandalizovana kao i mnogi drugi spomenici kulture koji nisu imali veze ni sa kakvim festivalima ili drugim masovnim dogadjajima..
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Onda da ukinemo i Gucu i kobasicijadu, kupusijadu i sve ostale srpske zajebancije. Napravimo kavez oko drzave i u miru i dosadi ko ljudi izumremo.  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
Tako je.. Mi Srbi smo jedni drugima dovoljni
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 376
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
Turizam!? Hmm, mislim da bash Novi Sad i exit nisu neka turisticka meka, a s obzirom da se to desqava jednom u godini i da traje nekoliko dana o nekom ozbiljnom finansijskom efektu ne mozemo da govorimo. Poenta je da ako i ne bude exita, nece valjda biti smak sveta. Vecina koja ide na exit, ide samo da gleda neki poznatiji bend i to je to. Ostalo je samo "parada pijanstva i kicha". Gomila snobova koja se iz sve snage upinje da nas uvere kako su se super proveli. To je moje misljenje, mada daleko da bih stavio potpis da se kao manifestacija ukine. Ko hoce neka ide, samo nemojmo preterivati u vaznosti tog dogadjaja i davati mu epske razmere. Vreme odrzavanja exita takodje je u nwkoj vrsti mrtve sezone tako da hteli-nehteli ljudi dolaze ne zato sto je to najbolje vec verovatno sto je u tom trenutku i jedino sto se desava.
Mozda nije tema, ali isto mislim i za famu oko koncerta Rolingstones-a: bas me briga da li ce doci, a naochito kada je u pitanju jedan takav komercijalni sastav.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.52
mob
HTC Touch HD, Luna
to je takodje strasno i to treba da resava policija ... a ne da grad omogucava ostecivanja...

prosle godine su jedne stepenice (12-13 stepenika) poravnali i napravili betonski spust iz razloga da kamioni mogu opremu da odvuku... !?

exit je jedna velika kradja novaca (kao i mnogo stosta) i kada ga vec organizuju ovde u Novom Sadu onda barem da je u nekim "atarima" adekvatno uredjenim.
Onda da ukinemo i Gucu i kobasicijadu, kupusijadu i sve ostale srpske zajebancije. Napravimo kavez oko drzave i u miru i dosadi ko ljudi izumremo.  Smile

ako nam evropa to naredi... sigurno ce ove nase ulizice i to uraditi...

ne zabravi da je trebalo od ove godine poceti i zabrana klanja stoke na nacin kako se to do sada radilo ... a i to je srpska tradicija...
« Poslednja izmena: 01. Maj 2006, 21:36:07 od nbns »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 376
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
Cekajte, Gucha, kobasicijada, slaninijada i ostale ijade su izvorni srpski brend, koji traju decenijama. Mislim da poredjenja nisu adekvatna. Koliko mi se chini ni nbns ni ja nismo rekli da exit treba ukinuti, nego samo kazemo da i bez njega ce teci zivot.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Pa bre svaki dan se po jedan lik ubode po paraku a da nisi ni svesan svoje nesvsti.
Jedna manifestacija kao Exit je vrlo popuralna u nasem regionu, cak su i Nislije ukrale foru
u svakom slucaju bolje je nego li da slusam Seku Aleksic i kompaniju.
Sto se tice toga koliko je to kulturna bastina, tebra u ovoj zemlji ima toliko tih
kulturnih bastina koja izumiru jer nemamo turisticku organizaciju koja bi takve stvari
animirala. Pa bez svega ce teci zivot. Pa pricate o nekim snobovima u 5 ujutru, kako izgleda
guca u 5 ujutru  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
@kobibrajant

da..well..za vreme Exita se ne moze naci mesto u hotelu..

@nbns

da..turisti iz zemalja Evropske unije zude za srpskim atarima Smile

Meni nije jasno kako to moze nekome da smeta..Jednostavno niko vas ne tera da prisustvujete Exitu,traje 4 dana, lako ga je izbeci. O tome da li je ova muzika kich ili ne dovoljno govori broj prodatih plocha izvodjacha, o Rollingstonsima da ne govorimo..Ili biste vi vishe zeleli Grand show u trajanju od dve nedelje

Citat
samo kazemo da i bez njega ce teci zivot

ko kaze da ce Exit biti u ukinut u sledecih xy godina..

Citat
Gucha, kobasicijada, slaninijada i ostale ijade su izvorni srpski brend, koji traju decenijama.

A shta sa ljudima koje to ne zanima? Koji ne zele da idu tamo vec zele da slushaju muziku koja njih zanima?
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
ma kod nas se vicina tih manifestacija svodi na jedno te isto:
Pice u neogranicenim kolicinama, dobar krnkanluk i zene. Zbog toga smo mozda unikatni  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.52
mob
HTC Touch HD, Luna
Cekajte, Gucha, kobasicijada, slaninijada i ostale ijade su izvorni srpski brend, koji traju decenijama. Mislim da poredjenja nisu adekvatna. Koliko mi se chini ni nbns ni ja nismo rekli da exit treba ukinuti, nego samo kazemo da i bez njega ce teci zivot.

tacno...

svaki oblik kulture (a exit spada kao u neku modernu) neka se odrzava nije problem ali zna se gde je mesto za to. danas je sve prolazno... kao sto ce se i seka zaboraviti jednom tako ce prestati interesovanje i za exit.

inace za ne upucenje ... na prvom exitu se droga (teska) prodavala javno. na drugom su zakopavali par dana ranije jer je policija kontrolisala. na trecem a cini mi se da je tako bilo i na cetvrtom se drogo unosila kroz pecivo (legalno) jedan odredjeni procenat se ne moze spreciti iz tehnickih razloga ali slabo se po tom pitnju bilo sta radi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:43:06
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.