Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 06:39:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: O stranoj jevrejskoj gamadi  (Pročitano 6754 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
[b][/b]Strasno :boxing:Nemam reci. Stvarno pocinjem da se stidim svoga pasosa sa kojimi onako ne mogu nigde da odem. Ljudi ja pamtim malo vise i znam da ovakvo zlo moze da se izrodi u samo jedno. Nece nam pomoci ni nosne bakljade . Zbog buducih generacija ,opametite se. I Ti sto si prepisao onaj tekst sebe smatras dobrim HRISCANINOM?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Neki se busaju hriscanstvom po potrebi. Napisati takav text i generalizovati tako osetljivu stvar na jedan takav nacin... To je u najmanju ruku pateticno i infantilno.
After all, nije li Isus rodjen kao Jevrejin?
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
mob
Nokia N97
Procitah sve, jer me je uvek zanimalo, zasto neki Srbi mrze Jevreje. Jedini pokusaj argumenta je bio da su ubili Hrista. Ne samo da je Hrist bio Jevrejin, nego i svi apostoli, kao i prvi Hriscani. Svi vi Hriscani ubijete tog istog Hrista, svaki put kad pocnete da sejete mrznju okolo. Ako im je on sam oprostio, sta ima vi tu da ispravljate krive Drine.

A to sto se oni drze zajedno, i brane od onih koji im ne misle dobro, i sto imaju brdo para. Na to mogu samo da kazem, ko j.be nas Pravoslavce, sto i mi nismo radili istu stvar. Em nas je vise, em smo bili bogatiji.

I da li vi antisemiti, uopste poznajete jednog jedinog Jevrejina licno. Poznajete ga, al' u k.rcu.

Nisam ni ja u njih zaljubljen (bitni su mi isto kao i svaki drugi narod), ali mi se gadi nacisticka propaganda svake vrste i to samo zato sto nema ni jednog argumenta.
« Poslednja izmena: 12. Jun 2005, 18:38:59 od Fahrenheit »
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
Sta bi bilo da je svinja koja je pokrenula ovaj thread napisala "rimokatolicka gamad" umesto "jevrejska gamad"?


(Naravno, ja ne mislim da su rimokatolici "gamad". Niti da su bilo koji ljudi "gamad".)


Posto 2 od 3 moderatora navedena za ovaj deo sajta koji su samodeklarisani kao rimokatolici nisu uklonili antisemitsko djubre naslovljeno "o stranoj jevrejskoj gamadi"

-- a treca osoba navedena kao moderator pre nekog vremena je odlucila je da to vise ne bude, pa dakle nije ni mogla da obrise ovo smece --

zanima me koliko bi slicno djubre ostalo ovde,

nali takvo djubre u kojem bi se grupa sa kojom se sami moderatori identifikuju nazivala najuvredljivijim recima, recima koriscenim tokom Holokausta,

odnosno koliko su moderatori licemerni ili u najmanju ruku nesenzitivni za ono sto je neprihvatljivo.


Da je ova bljuvotina na delu sajta koji ja mogu da moderiram, ne bi ostala ni 5 minuta.
« Poslednja izmena: 13. Jun 2005, 01:40:51 od Tralalalala »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Prozak i ostali .. post je iz 2002 godine i čovek koji je prepisao taj txt nije više na forumu ..
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
Moze biti, ali ovaj naslov ostaje i eventualno u metasearch enginima moze da se nadje.

A to je vrlo losa reklama za Burek.

Nemam ja nista protiv diskusija o tome da je deo Jevreja u Americi -- nazalost mocnih u politici -- bio zaglupljen antistrpskom propagandom, nego protiv toga da na sjatu stoji uzasna kvalifikacija, pravo iz SS programa za unistenje jedne nacije, a da moderatori to nisu dezinfikovali.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Locked.
Definitivno.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 06:39:55
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.