Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 14:27:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: O stranoj jevrejskoj gamadi  (Pročitano 6755 puta)
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 687
:mad:  :mad:  :mad:  :mad:  :mad:  :mad:  :mad:  :mad:  :mad:

Skini taj jebeni avatar !!!! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Što ti toliko smeta?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 687
Citat: Laslo
Što ti toliko smeta?


ZATO !!! SKINI GA !!! :mad:  :mad:  :mad:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 51
KAZPa ko ga je ubio na kraju ,(i ko onda ne zna istoriju). Kaze se ako imas taj stav ,d a su jevreji izdali hrista mali veseljace.A mislim da je avantar neukusan, jer ne moras isticati neke stvari (Ja jedini ovde nisam nacionalista, i ne delim ljude prema nacionalnosti ).

A mali veseljace mrzis jevreje samo zbog toga sto se KAZE Da su izdali hrista ili ima jos nesto, jer u bibliji pise prastaj neprijateljima svojim, tako da opet ispadas glupas sa jos glupljim stavovima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 687
Ne seri, mali narkomane .......

A to za glupost, pa zar ti nisi sampion za Zlatiborski okrug ??? Jesi .......

A ja mislim i sire ......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 51
Na kraju mozemo samo da vredjamo, ali dobro mali veseljace, mrzi jevreje, a ne znaj stoo.A vecina naprednih stvari vezana je za nih, svi znaju ko je najveci fizicar.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 687
Znam ja sto ih ne volim, mali narkomane .......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Nasi domaci Jevreji i te belosvetske jevrejske barabe su dve razlicite price, ali vise o tome drugi put...
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 982
U podpunosti se slazem sa hodac i cbbj, a sto se onoga teksta tice prosto ne mogu da verujem da svaki ali svaki Hriscanin koji ima mrznje u sebi kao i autor onoga teksta jednako i ravno jurisa na Jevreje, a ustvari pojma i veze sa zivotom nema. Da li je vama ljudi jasno (ja zivim medju Jevrejskim narodom) da Jevreji nikakve veze nemaju sa svim onim sto se u tekstu pominje i ti drdrksa nemas tako veliki razlog da ih mrzis jer ih ne znas ali ako pocnemo da nabrajamo neke kao Malden kao Bob Dol i slicne znaci POLITICARI mozes da ih mrzis pa imas zasto kao sto imam i ja na primer ali nikada ih ne mogu porediti sa Jevrejima i ako nisi imao pojma sada imaj NI JEDAN RABIN NEMA NISTA PROTIV HRISCANA!!! Znaci nemoj dzabe da mrzis da se zanosis time kada nisi dovoljno upucen ne dozvoli budalama kao sto je autor onoga teksa da te zanose i ne stvaraj svoje stavove sporedbom stavova drugih to onda nije tvoj stav. Kazi koliko si Jevreja upoznao u zivotu ako jesi sudi po tome ako nisi nemas pravo da sudis nikome, a ljudi kao autor doticnog teksa imaju ozbiljnih problema stvarajuci mrznju i sireci je pa to ti pise i u TVOJOJ VERI trebao bi znati da je Isus milostiv i da svima oprasta da nema mrznje, kakav si ti sad to SRBIN kada ne postujes Isusovu propoved??
A ono za Jevrejske svestenike opet nisu u pravu jer oni ga nisu "napusili" kako ti to kazes nego su se bojali da sude Isusu jer su stvarno znali da je covek koji cuda cini i nisu smeli da mu sude ni za sta pa su ga dali/predali Pontiju Pilatu dalje znamo sta je bilo isto sto i danas u gomilama ljudi na jednom mestu gde je dovoljno jedan da vikne nesto i drugi odmah za njim vicu a da nemaju pojma ni sta ni kako ni za ni zbog cega, tako razmislja gomila, rulja... pa nekaze se dzabe HORDA?!?!?!?
Mislim da bi ti trebao u zivotu ljudima da sudis po licnim iskustvima a ne po necijem pisanju .. molim te izvini sto cu ti ovako reci ali ako sudis po necijem pisanju to je veoma plitko. Jer svi ti manijaci koji su ludi za parama nikakve veze nemaju sa Jevrejstvom, a kada smo kod toga i Madlen je samo rodjena kao Jevrejka ali odrastala kao SRPKINJA zato nemoj vise o ovome molim te...
IP sačuvana
social share
Marriages are made in heaven and consummated on Earth.
To love and be loved is to feel the sun from both sides.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 982
A da zaboravila sam da kazem ti si rekao da si samo preneo tekst pa ako to nije tvoj stav verovatno ga ne bi prenosio, nego si mozda pronasao pozadinu koja ti se svidja i izgleda kao podrska pa si zato preneo, a ako gresim onda molim za oprostaj. Smiley
IP sačuvana
social share
Marriages are made in heaven and consummated on Earth.
To love and be loved is to feel the sun from both sides.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 14:27:38
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.