Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:28:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jedno pitanje...  (Pročitano 2228 puta)
28. Apr 2006, 18:22:29
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.02
mob
SonyEricsson k700
pozdrav svima!!!! Imama jedan mali problem pa sam odlucio da potrazim pomoc od vas.
Naime,ima jedna djevojka koja mi se jako dopada.A ja mislim da se i ja njoj dopadam.Cesto dolazi u nas razred i prica s jednom njenom drugaricom,koja je jedna od mojih naj drugarica.Ta drugarica mi je rekla kako se ona raspitivala za mene i sl.
Sad neznam kako da joj pridjem,mislio sam da joj posaljem koju finu porukicu,da tako probijem led.Sta vi mislite sta bih trebao da uradim?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 260
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Nokia E71
     Nemoj porukicu. Može da pomisli da se plašiš i da te odbije zbog toga. A to ne želimo  Smile . Jednostavno, kad sledeći put dođe kod vas u učionicu, priđi i počni neku priču. Sad zavisi od tebe da li ćeš direktno da priđeš njoj ili ćeš kao "fol" od drugarice da tražiš neku svesku, knjigu pa da u nekoj iteraciji i nju uključiš u priču... Smile  A možeš i da ne čekaš da dođe u učionicu već da joj priđeš kad je sledeći put budeš video ili još bolje (po mom skromnom mišljenju najbolje), pošto je sad neki raspust ako se ne varam i dugo nećete ići u školu, da je jednostavno pozoveš telefonom. Možeš da joj predložiš lepu šetnju, bioskop etc. etc. Žene to vole  Smile .  Dalje bi sve trebalo da ide svojim tokom.  Smile  Nemoj da se uplašiš, nema razloga za to, ionako joj se sviđaš. Hajde samo hrabro. Puno sreće.

Pozdrav!
IP sačuvana
social share
"Willing is not enough, we must do." - Bruce Lee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nemoj slati poruke,jos ne znas sigurno da joj se svidjas ili se raspitivala zbog neke trece drugarice!

I-ni slucajno ne idi preko svoje drugarice (ni zbog izgovora sveske ili slicno),da ti sad ne objasnjavam nadugo oko toga,vec kolikogod da imas tremu,nadji nacin da devojci koja ti se svidja pridjes direktno
 (smisli razlog,a i ne moras-moze proci i da je prijateljski negde pozdravis (a,kao srescete se *slucajno*),spomenes da si je video da se zna sa tvojom prijateljicom,itd....,vec ce razgovor krenuti,a onda ces videti sta dalje kroz njenu pricu).

Ako sve bude dobro-to ce biti samo vas trenutak,a ako se i razocaras-nema svedoka i nema blama.

Srecno  Smile
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
LG 4X HD
ja mislim da je  u tim godinama i porukica ok,vole danasnja deca tako da komuniciraju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja mislim da je u tim godinama i porukica ok,vole danasnja deca tako da komuniciraju

znam,i bas zbog tih godina i kazem da ne ide na tu foru,jer pre nego sto uspe nesto realizovati-neka od drugarica ce vec znati da joj se javio,a onda *zaseda vece* o njenoj taktici koju treba primeniti  Smile

kad se vec uci sta i kako oko devojke-bolje je da odmah na pocetku nauci pravilno,a ne kad par puta lupi glavom,pa opet dodje do ovog zakljucka koje sam napisala u ova dva posta.

kada su emocije i simpatije u pitanju,najveca greska je *ukljucivati* i druge osobe-koliko god da su bliske-samo direktno-face to face !!!
« Poslednja izmena: 29. Apr 2006, 11:03:07 od milosava »
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N97
Ne znam koliko pokretac teme ima godina, ali gledam svoju sestru svaki dan (16 godina) kako se ponasa po tom pitanju. Suma sumarum, vole i poruke i direktan pristup. Ne mozes da pogresis bilo sta da uradis, osim da ne uradis nista.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 Smile tako je F... udvaranje je udvaranje, a svakako ce se cura prijatno iznenaditi...

doduse, ako se plasi blamiranja, bolje u 4 oka, ima smisla i ono sto je Milosava rekla...

i jos nesto... ako mu cura ne odgovori odmah na poruku, ziv ce se pojesti  Smile

dakle, ja sam za nesto konkretnije, ako nema snage da taktizira i iscekuje  Smile
nek' uradi sta mu najvise lezi, ali neka obavezno nesto uradi...!
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nije toliko stvar u blamiranju...

Svi se slazemo da nesto konkretno treba preduzeti,ali ja sam vise mislila na krajnji ishod,koja bi taktika bila najzgodnija da sve to upali,a ne samo da doticnoj devojci ugodi sujeti...
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1215
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Samsung S8300
Najbolje je da joj pridjes,jer sa ili bez poruke to svejedno moras uraditi,tako da je bolje da uradis odmah!I samo opusteno.Srecno!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 236
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Motorola V3
poruke ne ne decko pridjes njoj sta ce ti drugarica ma odmah kod nje neka padaju neki komplimenti smisli neke i polako ali sigurno kad se vec raspitivala za tebe sta  cekas pismenu molbu da joj pridjes . pridji joj sto pre da ne ode  srecno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:28:48
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.