Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:45:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: amazonka_ sa krste  (Pročitano 15252 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nikad mi nisu bile jasne cice koje vole sto neki drkaju dok gledaju njene obicne slike....
koje jebene koristi ona ima od toga?! Smile imponuje im......ok...
ali oni koji drkaju na ovakve slike su bolesni....
ali da ne filozifiram puno............daj ti amazonka neke seksi slicice Smile pa da i nas normalne napalis....
e tad moze da ti inponuje Smile

right..i sad si ti neka fatza?;p i odakle tebi da ona voli[?!] da neki tipovi drkaju na nju?ona jebeno ne daje ni malo znachanja tim budalama..i nikad mi netje biti jasno to paljenje na..slike?wtf?;p netjesh dobiti nishta! tjuti,uklapaj u ostale 'bolesnike' i drkaj na to shto je tu ;p
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile  Smile ;p
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


yipi yaj yej!

Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
kako ide.... ko o cemu, kurva o postenju, vojska o skracenju, baba o ustipcima, beba ni o cemu !:P, brdo kretena! ...aaaaaaahihihi
meni je sve ovo smesno...mislim...smesno koliko je tuzno...ovaj lik okacio zonkine slike..da joj se osveti(treba mu istetovirati na celu - "do daljnjeg nezreli kreten", da bi sve cure, i one pritupe znale da ga se klone), a jos mi draze...mislim smesnije kad vidim ove prcoljke "koliko je visoka, koliko je visoka" ..tuga me za srce vata(bas sam poetican a?)... Smiley) ... kad vidim muske isfrustrirane glave...nejebice, a momci? Smiley) ili samo desanka ili levanka...jbg..nekom mleko nekom sirce.! Smiley)
znate..sta...mozete svi vi zajedno da joj lizete klitju i da se ZAHVALITE bogu sto ste pricali uopste sa njom...e bas bih foleo da vas vidim uzivo da se cimate oko cure kao majche......a ne da se krijete iza monitora.! LIVE AND LET LIVE, PAJSERI....svaki dalji komentar i cimanje je suvisno! pozdraf za majuu! Smiley e da...a vi niski momci..nadjite neke nize...ima ih brdo po gradu...samo cekaju nekog za 5 cm viseg,....i svrsavaju provereno! Smiley)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Ova devojka sa druge strane nije Amazonka
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Nokia 
AND LET LIVE, PAJSERI....svaki dalji komentar i cimanje je suvisno! pozdraf za majuu! Smiley e da...a vi niski momci..nadjite neke nize...ima ih brdo po gradu...samo cekaju nekog za 5 cm viseg,....i svrsavaju provereno! Smiley)

pacove ja sam visok 170cm...

kad oces mogu da izadjem pred bilo koga sa mojom colovanom batinom od 25cm...

kapiram da si ti jedan od onih sto nemogu da pisaju u javnosti ili moraju da koriste kabine u wc i sl... cim se ovoliko uvlacis pickama...
IP sačuvana
social share
Iz zatvora izlazim ulicom setam,vozim mercedes, devojke kazu ahh,ahh,ahh...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 6630
Daskili ;***** ;D ako si im rekla,neka znaju s kim imaju posla! ;p
nekote.... poz 4 ju tu  Smile
vangeance... ljolj.... 25 cm???? /me zabezeknuta...   Smile  chiko,chiko,smem da pipnem?;DD hihihihiih
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Nokia 
vangeance... ljolj.... 25 cm???? /me zabezeknuta...   Smile  chiko,chiko,smem da pipnem?;DD hihihihiih
polako bre... nije ti to tata kupio pa da se koristis kako oces... to kad ja budem hteo...
IP sačuvana
social share
Iz zatvora izlazim ulicom setam,vozim mercedes, devojke kazu ahh,ahh,ahh...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nabavio sam neku sliku od amazonke... frka mi da kacim,da se ne naljuti na mene Smiley)
mada ionako nikada nece saznati ko sam,ali...
majo znaj da iako ih budem okacio da to ne radim da bih tebi napakostio ili slicno,nego zato sto si mi sva medena i tako to   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 6630
vangeance... ljolj.... 25 cm???? /me zabezeknuta... Smile chiko,chiko,smem da pipnem?;DD hihihihiih
polako bre... nije ti to tata kupio pa da se koristis kako oces... to kad ja budem hteo...


ma jbt samo da pipnem ;D

a daFore,jebeno radi sha otjesh ne zanima me Wink
ja ne mogu da ti zabranim nishta to je tvoja dobra volja... ili losha?!?!?
kissulentze  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Der Babo

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36416
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Apple Iphone 8+
hahahaha kako je ovo veselo postalo Smile najjaci su mi ovi likovi koji misle da ovde vise samo isfrustrirani likovi i uopste na netu!!!ako je tako sta ce ti amazonka toliko na netu kojoj si se uvukao toliko duboko da ne mozes izaci Smile  Smile !a uopste ovo nije bilo misljeno pakosno ili bilo sta nego cisto da podelim gluposti s ljudima! Smile ko se ljuti... dobije cokoladu Smile al samo nastavite! interesantno je citati ovo Smile
IP sačuvana
social share
Ako sam ja ja, zato sto sam ja ja i ako si ti ti zato sto si ti ti, onda sam ja ja a ti si ti. Ako sam naprotiv ja ja zato sto si ti ti, a ti ti zato sto sam ja ja onda ja nisam ja a ti nisi ti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:45:25
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.153 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.