Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:58:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako je prazno kada se ispuni san  (Pročitano 3720 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Secam se ja nekih mojih prica... kako ce biti i lepsih i boljih i pametnijih samo nece biti nje...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
Citat: SerbianFighter
... kako ce biti i lepsih i boljih i pametnijih samo nece biti nje...


Pitam se zasto se prava osoba pojavi uvek u trenutku kada je sve zavrseno, kada povratka nema.... Zasto prava ljubav dodje u tvoj zivot kada je vec kasno za to, kada si mislio da mnogo volis drugu i navrat nanos bezeci od neke svakodnevnosti i otrcanih sema izveo je pred oltar...

Ustvari pitam se da li je i ta ljuvbav koja je kasnije dosla ustvari bas ona prava ili je ona prva bila prava...
Znam samo da necu nikad u raj . . .
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sve je zavrseno samo kad si 2 metra ispod zemlje.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 598
e Radovane, Radovane.... bas si mi pogodio zicu... imas tri puta da pogadjas kako se zove devojka koju volim.... i covece kako se prepoznajem u tvom tekstu...
IP sačuvana
social share
'Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live.'
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
vec tri dana cekam jedan poziv, cekam neku poruku, cekam jedan glas ... cekam voz koji stici nece... najgore je da telefon veoma cesto zvoni, sav sretan i pun nade trcim dizem slusalicu, nezelim da pogledam na displey ko zove...nemam snage... razocarenje, nije ona, zasto se nejavlja, radi li to namerno, zeli li da me muci da me tuga ubije....na nesrecu prijatelji se raspisali, stize dosta poruka, umesto da se radujem koda ih primam kao u nekim normalnim vremenima ja sam tuzan kada ih otvorim i vidim da nije njena...
i cekam taj prokleti telefon, neznam dali da je ja okrenem, ali ona rece da ce da se javi, ona je otisla bez pozdrava... Kada sam usao u kola na sedistu me je cekao jedan mali poklon- knjiga koju sam odavno zeleo da procitam jes sam znao da ju je ona citala.... Sada me hvata panika jer imam strah da je to bio poklon za raskid a ne za pocetak...
Opet zvoni telefon.....  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 598
volim da se ispraznim na taj nacin, cesto uzmem tastaturu i pisem takvu prozu, malo mi je lakse kada izrazim svoja osecanja....
sve u svemu resio sam ... neizvesnosti ce doci kraj.... bice kako bude... sledeci put kada je vidim.... sve otvoreno dosta je bilo igara, srce na dlan, pa kako bude...
IP sačuvana
social share
'Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live.'
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Zasto joj ne saljes to sto napises?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 598
to sto napisem nije uvek lepo... to je moje praznjenje, opisi osecaja koje u tom trenutku dozivljavam... sve u svemu, sutra je 1.10. videcu je na fax-u, dan odluke, a sve spise cu joj definitivno poslati kada budem imao hrabrosti za to...
IP sačuvana
social share
'Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live.'
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
Nadam se da nece biti kasno kada skupis hrabrost....
Neki pesnik rece da svaka ljubav je ista osim one prave... Kako znamo koja je bas ta ona prava... Koliko smo puta otkrivali ljubav svog zivota, mastali nocima, planirali i skupljali hrabrost kao sto rece Nesa, a na kraju posle nekog vremena ispadne da je sve to corak, pucanj u prazno.... i onda nastaje drugi razlog za nocno nespavanje, za guzvanje jastuka i neodoljivu potrebu da se bas u dva sata nocu ustane i popoje nesto onako dva-tri puta sa nogu....
Zasto 99% velikih ljubavi ispadnu promasaj...
Da li mi gubitnici ocekujemo i previse od sveke nove te izgorimo u ocekivanjima ili jednostavno mislimo da mora bas sve tako da se desi kao u nasim snovima...
Lepo je pevao Corba o dva dinara druze....
"decurliji nasoj smisljasmo imena,
voleh je sve vise svaki bozji dan
ubedih se najzad to je prava zena
zajedno smo stedeli za stan...

i sve se to zavrsi placuci ispod jorgana ili na klozetskoj solji...
joj kako ljubav zna da boli....
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
sve se to zavrsi placuci ispod jorgana ili na klozetskoj solji...

Za kompom... 2 tastature mi crkle.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:58:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.