Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Stravična saobraćajna nesreća na Avalskom putu u Pinosavi kod Beograda  (Pročitano 8456 puta)
23. Apr 2006, 22:58:00
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
Stravična saobraćajna nesreća na Avalskom putu u Pinosavi kod Beograda

Suluda vožnja odnela tri mlada života

Suluda vožnja odnela je pretprošle noći tri mlada života i u crno zavili nekoliko porodica. U stravičnoj nesreći, podno Avale, Milan Trajković (19) iz Ripnja „fijat tipom“ naleteo je na grupu mladih iz Pinosave i na licu mesta ubio Dejana Jankovića (26), Danila Petrovića (34) i Sašu Matića (26), dok je Ana Milanović teško povređena.

Na Avalskom putu, tridesetak metara pre skretanja za Pinosavu, i juče su se videle lokve krvi. Delove uništenog automobila meštani su pokupili i sklonili u stranu. Na mestu nesreće, ispred restorana „Lipovica“, okupljeni prijatelji nastradalih mladića.

- Njih četvoro su stajali tu, kod trafika. Tu se okupljamo svako veče... Taj Trajković je nekoliko puta „fijatom“ prolazio ovuda, iz pravca Ripnja ka Beogradu. Primetili smo ga jer je divljao automobilom. Sigurno je vozio preko 150 kilometara na sat, i onda... Prošla ponoć, možda pola sata. Ponovo je naišao kolima iz pravca Avale. Ne znam koliko je vozio, bilo je munjevito. U tom momentu je nailazio drugi automobil, verovatno ga je zablesnuo svetlom i vozač „fijata“ je izgubio kontrolu. Prešao je na levu stranu ulice, udario u frižider pored kioska, a zatim u njih - pričaju prijatelji stradalih koji su u momentu nesreće sedeli na klupicama u parku preko puta.

- Bilo je stravično. Ne mogu da izbrišem tu sliku... Samo sam video njih trojicu kako bukvalno lete kroz vazduh. Pali su tridesetak metara dalje... Potrčali smo ka njima. Svuda je bila krv, lokve. Dejanu je bila otkinuta noga, mozak rasut na putu. To su momci s kojima smo odrasli, ali nismo mogli da ih raspoznamo. Bili su raskomadani... Onda samo pritrčali Ani. Nije mogla da priča. Bila je potpuno u šoku. Spasla se jer se bacila u stranu sekundu pre udara - pričaju prijatelji poginulih momaka.

Kažu da je vozač „fijata“ vozio toliko brzo da nije mogao da zaustavi auto ni onda kad ih je udario.

- Kola su išla još desetak metara. Nije ni kočio. Slupao je šest automobila koji su tu bili parkirani, pomerio je i drugi kiosk, deset metara dalje. A onda je stao. Izašao je. Glava mu je bila povređena, ali je mogao da hoda. Vikao je da nije kriv, da su oni podleteli... U tom momentu su naišla kola Hitne pomoći. Tu su prolazili zbog nečeg drugog. Zaustavili smo ih, ali samo su mogli da konstatuju smrt. Dejan i Saša su bili mrtvi, Danila su stavili u kola ali je on preminuo pre nego su stigli u Urgentni centar - pričaju prijatelji.

U Urgentni centar prebačeni su i vozač „fijata“ Trajković i teško povređena Ana. Dvoje putnika koji su u momentu nesreće bili u „fijatu“ lakše su povređeni.

Dejan Janković i Saša Matić bili su jedinci, dok Danilo Petrović ima suprugu i dvoje male dece.

- Sašini roditelji žive tu, u stanu iznad „Lipovice“. U šoku su. Ne veruju da im je sin jedinac poginuo. Njegov otac je celo prepodne presedeo na klupici u parku, i pričao: „Nije Saša mrtav. Uplašio se i pobegao u šumu, a ja ga čekam“. Majka mu je jutros kupila tortu za Vaskrs - pričaju prijatelji trojice poginulih mladića.


Izvor: Blic \ Tamara Marković-Subota
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Ubio troje na Uskrs
Dejana Jankovića, Danila Petrovića i Sašu Matića iz Pinosave pomahnitali crni "fijat" pokosio na kućnom pragu

BEOGRAD - U teškoj saobraćajnoj nesreći, koja se dogodila juče, samo pola sata posle ponoći, na Avalskom putu kod Pinosave, poginuli su Dejan Janković (26), Danilo Petrović (34) i Saša Matić (26). Nesrećne mladiće, koji su se okupili kod autobuskog stajališta, pokosio je crni "fijat tipo" idući iz pravca Ripnja ka gradu za čijim volanom se nalazio Milan Trajković (19).

Prema nepotvrđenim informacijama, pomahnitali vozač, koji je najverovatnije izgubio kontrolu nad vozilom, takođe je povređen u nesreći i smešten je u jednoj od beogradskih bolnica. U ovoj nesreći teško je povređena Ana Milanović, devojka koja je bila s trojicom poginulih u trenutku kad je na njih munjevitom brzinom naleteo "'fijat' smrti". Ona je zadobila povrede obe noge i prebačena je u Urgentni centar.

Trojica nastradalih mladića stanuju nekoliko desetina metara od mesta tragedije. Njihovi drugovi juče su se okupili u dvorištu Jankovića, koji su bili u suviše velikom šoku da bi mogli da razgovaraju. Oni su Kuriru rekli da su čuli različite verzije događaja u kojem su izgubili tri druga i da ne znaju ko je bio za volanom "'fijata' smrti".

- Krenuo sam kući kad sam kod trafika sreo Dejana, Daču, Saleta i Anu i pozdravio se s njima. U trenutku kad sam se od njih udaljio nekih tridesetak metara,čula se vriska i strahovit tresak. Kad sam se okrenuo, u oblaku dima video sam ljude kako lete kroz vazduh i padaju na put. Istog trenutka sam istrčao da zaustavim saobraćaj koji je išao iz grada, da ih tako povređene ne bi pregazili.

- Vozilo Hitne pomoći skoro odmah se pojavilo i, koliko znam, dvoje povređenih su prebacili u Urgentni centar. Beživotna tela dvoje stradalih ostala su na drumu jer su izdahnuli u trenutku kad ih je pokosio "fijat tipo" - potreseno je juče Kuriru ispričao Miloš Živković, drug nastradalih mladića.

Živković kaže da ne zna ko je zvao policiju, ali je čuo da se patrolno vozilo nekoliko minuta pre nesreće mimoišlo s "tipom" koji je prozujao pored njih Avalskim putem. Takva vožnja im je bila sumnjiva, pa su se okrenuli i pošli u potragu za njim.

Njegov drug Aleksandar Stošić kaže da se "fijat" najverovatnije kretao velikom brzinom čim nije uspeo da se zaustavi prilikom udara u njegove drugove i drugaricu, već je nastavio da se kreće i "gužva" automobile koji su bili parkirani kod restorana "Lipovica". Komšija Jankovića, Živorad Damjanović kaže da je za vozača "fijata" čuo da nije bio pijan, već da se radi o jedva punoletnom momku koji je pred dvadesetak dana položio vozački ispit.



Izvor: Kurir / (K. K.)
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone SE 2020
Očaj u kućama mladića koje je pokosio pomahnitali vozač
Pobi nam decu pred kućom

BEOGRAD - Moj Saša i njegovi drugovi su ubijeni nadomak kućnog praga. Bio je moja zvezda vodilja, moja svetlost. Živela sam za njega i trudila se da mu pružim sve. Kako da živim bez njega? - pita očajna Zorica Matić, dok gleda u sliku svog jedinca koji je sa prijateljima Dejanom Jankovićem (26) i Danilom Petrovićem (34]), pretprošle noći poginuo u saobraćanoj nesreći u beogradskom naselju Pinosava ispod Avale.

Dok su stajali isred kafane „Lipovica“, samo nekoliko desetina metara od svojih kuća, na Matića (26), Jankovića i Petrovića je svojim automobilom „fijat tipo“, naleteo Milan Trajković (19) iz Ripnja i naneo im smrtonosne povrede. Do nesreće je došlo kada jeTrajković naglo prešao iz desne u levu traku i udario u grupu mladića, a zatim u kioske i parkirane automobile. Tom prilikom je povređena i Ana Milanović(26), koja je tek izašla iz autobusa, kao i vozač „fijata“. Ana Milanović puštena je na kućno lečenje. Njoj je naprsao skočni zglob, poderane su joj obe butine, a imala je i blagi potres mozga.

Zorica Matić priča da su je Saša i Danilo te večeri izašli da se nakratko vide sa društvom.

- U trenutku nesreće nisam čula tresak ili viku. Pokušavala sam da Sašu dobijem na mobilni telefon, ali kada mi se i posle trećeg poziva nije javio, znala sam da mu se nešto dogodilo i strčala sam dole. Bilo je dosta ljudi, krvava tela, razbacane patike - priča Zorica.

Samo nekoliko desetina metara od stana Matića, u kućici Danila Petrovića, takođe muk i neverica. Danilov brat Nebojša prima saučešća od prijatelja i komšija i kaže:

- Kada sam čuo šta se dogodilo mom Dači, zatvorio sam se i urlao. A sada moram da pomognem majci, Dačinim ćerkama, maloj Valentini i Aleksandri, koja sledeće jeseni kreće u školu- kaže Nebojša.

Nebojša priča da je Danilo nije prezao ni od kakvog poštenog posla da bi ćerkama, koje su sada sa majkom u Ripnju, omogućio normalan život.

Milivoje Janković, otac Dejana Jankovića, takođe ne veruje da njegovog jedinca više nema.

- Osećam se kao panj. Nemam ženu, a sada sam izgubio i sina. Bio mi je sve, živeo sam za njega. Trebalo je da na Vaskrs dođe kod mene u firmu gde sam radio, i da odemo na groblje njegovoj majci, koja je umrla pre tačno četiri godine - priča Milivoje.

Milivoja je o nesreći obavestio komšija oko tri i po sata posle nesreće.

- Čim je odslužio vojsku terao sam ga da se oženi. Da bar ima dete, nekog da šetam. A ovako? Ne znam da li ću i koliko izdržati bez mog sina - priča Milivoje, dok nervozno pali cigarete jednu za drugom.

Porodice Danila Petrovića i Saše Matića kažu da će tela svojih najbližih sa Instituta za sudsku medicinu preuzeti danas, odnosno sutra. Danilo će najverovatnije biti sahranjen u sredu, a Saša u četvrtak. Milivoje Janković juče nije znao kada će preuzeti sinovljevo telo, ni kada će ga sahraniti.


Izvor: Blic \ A. Ž. Adžić
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Tragedija
Posle saobraćajke u kojoj su na Vaskrs poginula tri mladića, ogorčeni meštani Pinosave najavljuju protest. Odavno upozoravali da se obesni vozači noću trkaju Avalskim putem

BEOGRAD - Posle saobraćajne nesreće u kojoj su poginula tri mladića, ogorčeni meštani naselja Pinosava najavili su za danas blokadu avalskog puta! Stanovnici ovog beogradskog prigradskog naselja odavno su upozoravali da se noću obesni vozači trkaju automobilima i da u punoj brzini prolaze kroz Pinosavu! Podsetimo, u noći između subote i nedelje Milan Trajković (19) iz Ripnja izleteo je sa puta "fijat tipom" i usmrtio Dejana Jankovića (26), Danila Petrovića (34) i Sašu Matića (26) koji su stajali na autobuskoj stanici u centru Pinosave.
- Ovde nije bezbedno ni za nas ni za našu decu. Otkada su nam ukinuli policijsku stanicu na ulazu u Pinosavu, nemamo mira od ovih što se noću trkaju automobilima. Svake noći gledamo obesnu vožnju i škripu kočnica. Priča se da je mladić koji je kobne večeri izazvao nesreću nekoliko puta prošao putem vozeći preko sto na sat - kažu ogorčeni meštani i najavljuju za danas u devet časova blokadu Avalskog puta.
Familija i članovi porodica poginulih nemaju snage da govore o tome ko je kriv za tragediju. Kažu da još ne mogu da veruju šta ih je zadesilo.
Zorica Matić, majka Saše Matića, kroz plač kaže da će njen sin biti sahranjen u četvrtak. On je pre nesreće sišao do kafane  "Lipovica", gde se kao i uvek sastajao sa prijateljima.
- Čula se škripa kočnica. Sišla sam da vidim šta se desilo. Prepoznala sam njegovu patiku. Počela sam da vrištim i čupam kosu, ali mi se posle toga učinilo da to nije moj sin. Mislila sam da je preživeo. Ovu dvojicu momaka sam odmah prepoznala - kaže Zorica.
Njene prvi komšije, Vladan i Biljana Brozićević, kažu da Zorica nije mogla da poveruje da joj je sin umro.
- Pričala je da to nije on i da je sigurna da je otišao negde u šumu. Čak je tražila i od nekih njegovih drugarica da idu i da ga traže u šumi. Ona i njen muž Žarko su u teškom stanju. Saša im je bio jedinac. Bio je vredan mladić. Radio je kao frizer u jednom salonu u Resniku - kažu Brozićevići.
Poznanici pokojnog Saše kažu da je voleo fudbal i da se sa drugarima često sastajao u kafani "Lipovica".
- Imao je i devojku, sa kojom je često izlazio. Te večeri smo čuli škripu kočnica i jak udarac. Odjednom se i muzika u restoranu prekinula i samo su se čule policijske i sirene Hitne pomoći. Tela trojice mladića ležala su kao pobacana po putu, a nekoliko automobila bilo je ispretumbano od jakog udarca - kažu komšije.
Za Dejana Jankovića, zvanog Žuća, koji je takođe stradao u ovoj nesreći, komšije kažu da se mučio celog života.
- Pre tačno četiri godine umrla mu je majka posle teške bolesti. Bio je jedinac. Pošto je prestao da radi kao fizičko obezbeđenje, u očevoj firmi je kopao bunare. Bio je mnogo vredan - pričaju njegovi drugovi.
Oni su za nesreću javili i njegovoj devojci Martini, koja živi u Kraljevu. Njegov otac Milivoje je pod velikom dozom sedativa. Jedva priča.
- Pozvali su me da iz treće smene dođem kući jer je Žuća imao lakšu saobraćajku. Lagali su me da je živ. Kada sam došao kući, imao sam šta da vidim... - jedva progovara Milivoje.
I Saša i Dejan poznavali su trećeg poginulog Danila Petrovića (34). Svi oni stanuju u komšiluku. Njegov kum Slaviša Miljković priča da se Danilo razveo od žene pre dve godine i da otada živi sam u majčinom stanu. Nije imao stalan posao, živeo je od novca koji bi zaradio kao fizički radnik.
- Žena mu je sa devojčicama Aleksandrom i Vanjom otišla u Ripanj. Identifikovala ga je majka Milanka - kaže kum pokojnog Danila.
(NA. S.)

Ana puštena iz bolnice

Ana Milovanović, koja je preživela nesreću, nije želela da razgovara sa novinarima. Ona je rekla da je umorna i neispavana. Njeni roditelji Predrag i Marijana kažu da je juče otpuštena iz bolnice i da se psihički teško oseća.
- Ima prelom skočnog zgloba, gomilu poderotina, ugruvana je i dobila je potres mozga... Rekla nam je da je videla kako automobil ruši sve pred sobom. Kaže da su tela poginulih momaka letela tridesetak metara. Došla je kući posle nesreće sva iscepana i krvava. Kada smo je odveli kod lekara, detaljno su je pregledali i u subotu ujutru pustili kući - kaže Anin otac Predrag.

Vozač ubica na slobodi

Milan Trajković (19), automehaničar koji je usmrtio trojicu mladića, posle ispitivanja u policiji juče je pušten kući. On je policiji rekao da je izazvao nesreću pokušavajući da izbegne "mercedes", koji je izleteo ispred njega i presekao mu put. Kao Press saznaje, Trajković je u konfuznom stanju i depresiji. Njegov brat Žarko kaže da im je svima žao zbog ovoga što se dogodilo i da će pokušati da stupe u kontakt sa porodicama stradalih da bi im ponudili pomoć.
- On je kod kuće i trenutno spava. Ne mogu da ga budim jer mu nije dobro. Rekao mi je da je vozio 80 kilometara na sat. Policija mu je uzela krv i vlas kose da vidi da li je uzimao alkohol ili se drogirao. Videli su da nije. Moj brat nikada nije pio alkohol. Plaši se brze vožnje i jakih automobila. Sa trojicom drugova išao je u kladionicu. U povratku kuću čuli su muziku iz "Lipovice" i rešili da se vrate. Nije istina ni to da je prošao nekoliko krugova pored "Lipovice" pre nesreće i da je vozio kao divljak - priča njegov brat Žarko. On dodaje da je Milan pre pet meseci dobio vozačku dozvolu i da je nesreću izazvao očevim kolima.
- Svega je svestan. Postavlja gomilu pitanja o nesreći. Ne može da veruje da je udario tolike ljude - kaže Žarko Trajković. Inače, Milan je u nesreći povredio meniskus na levoj nozi i ima mnogo ogrebotina.


Izvor: Press
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Pinosava u crnom!
Milan Trajković, koji je usmrtio Dejana Jankovića (25), Sašu Matića (25) i Danila Petrovića (34), jurcao brzinom preko 100 na sat

BEOGRAD - Milan Trajković (19) iz Ripnja, koji je u nedelju automobilom usmrtio troje i teško povredio jednu osobu na Avalskom putu kod Pinosave, pušten je prekjuče iz Urgentnog centra na kućno lečenje, ali još nije saslušan kod istražnog sudije. Prema nepotvrđenim informacijama, Trajković je stravičnu saobraćajnu nesreću izazvao vozeći brzinom većom od 100 kilometara na sat. Kurir saznaje da je vozač smrti iz Ripnja bolovao od epilepsije i da je nekoliko puta do sada izazivao saobraćajne prekršaje zbog bolesti.

Ana Milanović (27), jedina preživela iz grupe pešaka koje je Trajković na Uskrs pokosio vozeći crni "fijat tipo", puštena je na kućno lečenje. Na licu mesta poginuli su Anini drugovi Dejan Janković (25), Saša Matić (25) i Danilo Petrović (34).

U Pinosavi, malom mestu podno Avale, tri porodice zavijene su u crno, dok su tuga, šok, ali i ogorčenje zavladali celim selom. Kako kažu meštani, tragedija ih je sve potresla jer se svi međusobno poznaju. U domu stradalog Jankovića, Dejanovi drugovi pomažu njegovom ocu Milivoju, koji je tragičnom sudbinom poslednjih godina ostao bez porodice. Milivoje lekovima za smirenje pokušava da prevaziđe bol za izgubljenim sinom jedincem.

- Bio sam na poslu kad su me pozvali i rekli da dođem. Kazali su mi da je Dejan lakše povređen ... malo ruka, malo noga, jer nisu smeli da mi kažu istinu. Međutim, kad sam došao ... bilo je strašno - kaže Milivoje i dodaje: - Danas je četvrta godina otkako mi je preminula supruga. Sad sam ostao i bez sina. Ostao sam sam ... ko panj. Evo, non-stop uzimam lekove da se smirim - kaže on.

Tuga i očaj i u kući nastradalog Saše Matića, koji je sa Dejanom išao u školu, a sa Danilom bio nerazdvojni drug. Njegova majka Zorica, gledajući sinovljeve slike, priseća se kobnog dana. Niko nije hteo ništa da joj kaže kad se dogodila nesreća, a onda je na pokrivenom lešu ugledala patike svog jedinca.

- Tog dana bio je kod kuće sa Danilom. Kupio mi je bluzu za rođendan i terao me da je obučem. A onda mi je rekao: "Idemo da prošetamo" i nekako čudno me pogledao. To mi je ostalo u sećanju. Pozvala sam ga posle desetak minuta i rekao mi je da će brzo doći. S prozora sam videla da se nešto dogodilo i pozvala sam ga jednom, drugi put... Ništa. Meni odmah kroz glavu da mu se nešto dogodilo - priseća se Zorica i jecajući nastavlja:

- Siđem dole i pitam: "Je l' moj Sale poginuo?" Neće niko ništa da mi kaže. A onda vidim njegove patike na telu ispod prekrivača i počnem da vrištim, da se čupam za kosu. Prvo mi nisu dali da priđem, a onda me je policajac pozvao da ga pogledam i identifikujem. Prvo su otkrili Daneta, a onda mog sina. Nisam mogla da ga prepoznam. Želela sam da to nije on - kaže Zorica.

Voze "ruski rulet"

Ana Milanović zadobila je u udesu prelom skočnog zgloba, povrede obe noge, stomaka i potres mozga. Njen otac Predrag Milanović kazao nam je da je od svega najteže to što je pala u depresiju i šok.
- Cele noći nije spavala. To su joj bili drugari. Uzima tablete da se smiri i od nesreće je u strašnom šoku i depresiji. Priča se da je taj vozač prethodno tuda prošao 15-16 puta - kaže Predrag.
- Ovuda se igra "ruski rulet". Zalete se od drumske uprave i pravo prema Pinosavi. To svi znaju - kaže ogorčeno Anin otac.


Izvor: Kurir / (P. R.)
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.