Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 13:29:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Intervju: Tomislav Nikolic ~ Grobar  (Pročitano 7394 puta)
23. Apr 2006, 13:05:36
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Tomislav Nikolić, zamenik predsednika SRS-a, o Kosovu i Metohiji, Sandžaku, Crnoj Gori, prevremenim izborima, Evropskoj uniji i rakiji

Već bi nam uzeli Kosmet da nije Rusije i Kine

Predsednik i vlada moraju da poštuju Ustav - da jasno kažu da nećemo prihvatiti nametnuto rešenje. Strahujem od sukoba u Crnoj Gori već u noći posle referenduma, ako se izglasa nezavisnost. Ratko Mladić ne sme živ u Hag. Srbija više neće Tadića. Peći ću rakiju i ako uđemo u EU

Voleo bih da ovaj Vaskrs protekne kao veliki praznik srpskog naroda i da nam ga ne poremete nekim događajem, pošto imamo slična iskustva. Obično su oni koji nam ne žele dobro koristili Vaskrs da nam pokažu kako da nam bude još gore. Ipak, voleo bih da ovaj Vaskrs bude vaskrsnuće Kosova i Metohije, da sledećeg imamo jasno definisan status i da bar jednu muku ostavimo iza sebe, kaže u intervjuu za Glas Tomislav Nikolić, zamenik predsednika Srpske radikalne stranke.

Ipak, prema mnogim najavama, naročito sa Zapada, gubimo Kosovo i Metohiju?

- Upravo sam razgovarao s ambasadorima azijskih zemalja i govorili smo o tome veoma otvoreno, ne diplomatski. Dobro je rekao ambasador Malezije, koji je često bio na Kosmetu, da međunarodna zajednica nije ništa učinila, niti da bude nezavisno kako treba, niti da ostane u sastavu Srbije. Uglavnom se gledalo da ne bude previše ekscesa i kriminala, otvorenog i grubog proterivanja nealbanaca, ali osnovni zadatak koji je po meni bio potpuno jasan, a to je da narod Kosmeta uvedu u Srbiju u potpuno novim okolnostima, u potpuno novom statusu, taj zadatak nisu ispunili. Nisu smeli da otvoreno pripremaju nezavisnost, a nisu uopšte imali želju da, u skladu sa Rezolucijom 1244, Kosmet dobije suštinsku autonomiju u okviru Srbije. Sada, pošto tamo nema uslova za život, teritorija je prenaseljena, vlada nezaposlenost, glad, kriminal je na ogromnom nivou, naravno da sam protiv toga da se u ovom trenutku rešava status. S druge strane, ako se ova agonija produži i ako uspeju da proteraju još Srba, doći ćemo u situaciju da se borimo za teritoriju na kojoj nema nealbanskog življa i neko će s pravom reći - šta vi uopšte imate tamo da tražite.

Imate li stav vlade o tome?

- Znam za stav vlade da treba prolongirati rešenje statusa, insistirati na ovim parcijalnim rešavanjima decentralizacije i ostalog, ali se pribojavam da to ne bude kupovina vremena za Albance da završe proterivanje.

Šta je s famoznim planom koji je Koštunica prvo najavio Širaku, a nedavno i Frenku Vizneru, o čemu je zapravo reč?
- Mene samo interesuje cilj koji će vlada da zastupa. Neka se obrate javnosti i kažu - protiv smo nezavisnosti, nećemo potpisati nametnuto rešenje i u tom slučaju, sutra radimo to i to, na to nas obavezuje Ustav.

Šta je po vašem mišljenju "to i to"?
- Izgleda da samo ja moram da objašnjavam sve u Srbiji, jer je drugima dovoljno da ne kažu ništa, a ako se nešto desi, onda poruče pitaj radikale, pa da ih uplatkamo na neki način. Na primer, Nikoliću šta ćete raditi ako Kosmet dobije nezavisnost? Onda je kažem - idite redom, kod predsednika Srbije, premijera, a treći sam ja. Kada preuzmete da vodite državu, onda više ne mislite o svojoj sudbini, mislite o sudbini zemlje, ali imate i ograničenja i zato postoji Ustav, zakoni. U tom slučaju bi na drugi način vodili zemlju. Da biste izbegli da vas kao mene bilo ko optuži za nedemokratiju, ili čak za diktaturu, onda čitate Ustav. Predsednik ne brine o zakonima, on brine o Ustavu koji kaže isto što i ja, a to je da, u slučaju okupacije dela teritorije Srbije, ne prihvatimo okupaciju, a i predsednikova zakletva kaže da će sve svoje snage uložiti u odbranu integriteta i suvereniteta Republike. Jasno kao dan.

Kada ih pitate šta će da rade, šta vam kažu?
- Mislim da je Koštunica kao pravnik govorio kad mi je rekao da bi to bila okupacija. Nađite mi i jednog pravnika koji će da upotrebi drugu terminologiju. Pokušali su da zavlače pa kažu, pa sad su tamo UN, pa da li je i to okupacija? Pa jeste okupacija, ali prvo država je s tim bila saglasna, a drugo pitajte Vuka Draškovića kako nam je u Skupštini to obrazlagao. Znači, prihvatila je većina ovde u Skupštini da nam UN čuvaju Kosmet, ne da okupiraju, ne da pridrže dok ne daju drugome, nego da se sada u sistem vrati, u demokratski sistem, u kome u Srbiji vladaju demokratske snage koje protežira Amerika, čisto i jasno.

Da ste na vlasti da li biste imali rešenje da Kosovo i Metohiju sačuvate u okviru Srbije?
- Imam - pregovori, pregovori i pregovori, ali oni vrede samo ako imate podršku u svetu. Zašto sam ja ovde primio preko 40 ambasadora u Saveznoj skupštini? Nisam primetio da je u Vladi Srbije neko organizovao tako nešto, da kaže, kao što ja govorim - gospodo, molim vas da o problemu Kosmeta razmišljate onako kao da je na vašoj teritoriji, i onda prihvatam vaše rešenje odmah.

Zašto mislite da bi sada, recimo Kina, sprečila nezavisnost Kosova, a nije uložila veto na bombardovanje Srbije?
- Ko kaže da su imali priliku da spreče bombardovanje, nikada nije doneta odluka o bombardovanju Srbije, niti je SB odlučivao o tome, to je razlika. Znači, prvi put se postavlja pitanje oduzimanja dela teritorije. Hoće li Kina, Rusija, da primene dvojne standarde kao što nam EU kaže - nema promena granica izuzev u slučaju Srbije? Može li to da prihvati bilo koja država u svetu? Postoji Povelja UN da se ne može uzeti teritorija. Kako mogu da nam uzmu deo teritorije ako to nije dozvoljeno?

Valjda zato što im se može. Smatrate li da će Rusija i Kina uložiti veto na odluku o nezavisnosti?
- Mislim da su Kina i Rusija još na pozicijama veta, inače bismo odavno izgubili Kosovo i Metohiju.

Kako procenjujete da će završiti priča s referendumom u Crnoj Gori?
- Mislim da Đukanović vodi bolju kampanju, a ovi drugi slabu i bez ikakve motivacije. Nudili smo pomoć, ali dobio sam od Bulatovića odgovor da im nije potrebna pomoć radikala. U svakom slučaju, ljudi koji žele da žive sa Srbijom ne znaju šta da rade, jer Srbija ćuti.

Strahujete li od sukoba, kakav god da bude epilog glasanja?
- Strahujem, kako da ne strahujem, tamo se tačno zna kako ko će da glasa. Ostane li Milo Đukanović na vlasti - tih 50 ili 49 odsto ljudi koji su za zajedničku državu biće maltretirani i proganjani, neće imati struje i vode, bežaće iz Crne Gore. Mnoge će teritorije biti jednostavno ispražnjene, život će im biti pakao i oni će se iseljavati za Srbiju. Ceo prostor oko mora biće naseljen Albancima, a na sever će dovesti muslimane iz raške oblasti. Pa Albanci iz Tuzija traže autonomiju, ma kakvu autonomiju, tražiće odmah državu. Očekujem u svakom slučaju strašne sukobe, a rekao sam i za tu noć posle referenduma, upotrebio sam jedan izraz iz prošlosti.

"Noć dugih noževa" ili "Kristalna noć"?
- Ma, neću da pričamÖali, videćete, to će biti teška noć, pa on je, kad su mu trebali glasovi, otvorio biračka mesta do osam ujutro. On će štampati lične karte cele noći ako bude trebalo.

Savet ministara je saopštio da je ostalo još malo da se završi priča o Mladiću. Verujete li u to?
- Teško mi je da o tome govorim, jer je tema izuzetno osetljiva i neprijatna, i sve što govorim je plod nekih mojih konstrukcija, nemam nikako utemeljenje.

Je li moguće da vi koji ste toliko obavešteni ne znate da li ga Koštunica možda drži tu negde na Novom Beogradu i da samo utanačavaju detalje?
- Recimo da je to neka moja poslednja konstrukcija zasnovana na više različitih informacija. Ali ja zaista nemam informaciju... Imam i konstrukciju da bi Koštunica i danas mogao da ga izruči.

Na osnovu čega to tvrdite?

- Na osnovu toga što imam podatke o tome gde se on nalazi.

Koštunica se sad ne izjašnjava, ranije je govorio da ne zna gde je.
- To je moja spekulacija, ali ja vas sad pitam: da ste vi predstavnik EU, koji je zgazio Vladu Srbije i predsednika kao vašku, zašto biste podigli nogu. Zašto je pre deset dana podignuta noga sa ove vaške od naše izvršne vlasti. Samo zato što je dato neko čvrsto obećanje?

Kako vi gledate na to, šta znači to obećanje, naći ćemo ga, izručićemo ga?

I-mamo ga, teško nam je još uvek, pogledajte ove radikale, napraviće nam lom. Pa mene stranci samo pitaju, šta ćete da uradite.

Dakle, vi ste ubeđeni da Koštunica već ima Mladića?
- Ubeđen sam, sve je to dogovoreno, a i Tadić više ne napada Koštunicu. A licemerno ga je napadao, iako njegova stranka, dok je bila na vlasti, nije izršavala obaveze prema Haškom tribunalu. Sad su u dobrom dilu, taj dil je očigledan.

I, hoće li radikali da naprave lom, kad se izruči?
- Ne znam kakav lom, šta to znači?

Rekli ste na mitingu, i malo je to zloslutno delovalo, da nećete da zovete građane, ali "videćete šta će biti". Šta vam je to značilo?
- Poručio sam da je ovo narod koji smo mi pozvali, a kad izručite Mladića, imaćete narod koji vi pozivate. Znači Koštunica i Tadić, izručivanjem Mladića, pozivaju nekog na ulicu. Šta će da rade ako se skupi 2.000, 3.000 ljudi, da neće da ih tuku? Ne želim da stranka bude umešana i smatram da kad nam pokažu sliku Mladića u Hagu nikakve reakcije ne bi trebalo da bude, osim na izborima. Međutim, ima drugi način, sad ponavljam, možete to da tumačite kako god hoćete - Ratko Mladić ne sme da bude u Hagu. Ne sme živ.

Vladu rušite dve godine, tražite izbore dve godine, ali od toga ništa. Jel' mislite da vas ljudi još ozbiljno shvataju?
- Ne znam kad ste vi to čuli da sam spreman za rušenje vlade, iako je, naravno, opozicija stalno ruši. To joj je posao. Samo sam kroz saopštenje DS-a i Tadića, kojim obećava vladi da će uskočiti ako socijalisti uskrate podršku, dobio satisfakciju, pošto me je DS dve godine napadala, da čuvam vladu.

Pa priča se to...
- Priča se svašta, a i žene preko plota svašta pričaju.

Tadić kaže hoću da pomognem, ali da planiramo izbore. Može li to?
- Ne. Mi odmah "crtamo" izbore. Šta oročavamo? Pa valjda kad vlada padne, odmah se raspisuju izbori. Šta to znači Tadiću, jedva sam dočekao da padne vlada, 'ajde sad da se dogovorimo, koliko zakona da donesemo, pa da budu izbori. Mi smo imali tri meseca pauze u radu parlamenta. Sve smo mogli da obavimo. Mogli smo da obavimo izbore. Ta vlada bi vladala, Tadić bi bio predsednik Srbije, a ovaj tim za Kosovo i Metohiju bi radio nesmetano. Tadić kaže da ovo nije volja građana, vlada i ovaj sastav parlamenta. Ja kažem nije, ali nije više ni volja građana da on bude predsednik.

Je li on i dalje "ustaša" za vas?

- Nije za mene, za narod je.

A za vas?
- Pa ja slušam narod i poštujem njegovu volju.

Priča se da niste baš privrženi članstvu u EU iz prostog razloga, što će biti zabranjeno pečenje rakije u kućama.
- To je sad malo banalizovanje...

Šalim se, naravno, ali stvarno - kako biste vi pregurali da ne pečete rakiju?
- Teško, ali pekao bih, pa makar se puškom branio. Znate, imam vrlo malo svog života, već dugo godina. I živeti tako da svako jutro pročitate novine i videti da vas neko nije napao bez razloga i šta tu može da vam šteti, to je jako težak život. Drugo, mogu slobodno da idem ulicom, idem sam, ne strahujem, ali od ljudi ne mogu da prođem. Mene svako zaustavi, svako ima nešto da mi kaže, da me pita - ja više nemam svoj život. Ostavljam sebi subotu i nedelju. Kad idem u selo, kad pokušam da u selu u kome su odrasli svi moji, osim mene, ja sam rođen u Kragujevcu, da se malo poistovetim sa svojim prethodnicima. Kad biste me videli kako se obučem... I onda mi žena kaže: "Sedi, čak i ako mi guma pukne ti sedi, ja ću da je zamenim, samo da te narod ne vidi kako si se obukao". I šta ja mogu? Planiram tu količinu rakije, ne rađa voće, ja ga kupujem, planiram da imam bar za 10-15 vikenda godišnje, da mogu da pečem rakiju, da sedimo, pričamo, da se šalimo. Povedem ja nekada i ozbiljne razgovore. I da me neko toga liši, e ne može!

Možda vas Solana liši...
- Ma drugi su mnogo ozbiljniji razlozi, nije to samo rakija, tu je i sir i kajmak, stočarstvo - pa oni već sad numerišu ovce, to, s koliko ovaca domaćin može da uđe u EU, to će mu biti. Tu za običnog malog čoveka nema mesta. A i Dinkić i Labus ne vide nigde čoveka, napunili budžet, a narod gladan. Pazite - odrali su nam svima kožu s leđa, naplaćuju poreze maksimalno, a onda ulože 600 miliona dinara u asfaltiranje Nemanjine ulice, u asfaltiranje asfaltirane ulice. Za 600 miliona samo mesa da su kupili da podele narodu, ja bih im čestitao.

Važilo je da ste vi i Vučić, još od odlaska Šešelja, kultivisali stranku, da se kulturno ponašate, da ne koristite vulgarnosti, i to je sve nekako išlo do poslednjeg mitinga.
- Ja tako stalno govorim. I u Skupštini sam rekao za Draškovića mnogo crnje stvari, jer je to sunovrat države u kojoj je on šef diplomatije. I onda to treba banalizovati. Do kraja.

Zar mora baš tim rečima?

- Pa mora, on je to. Kako drugačije da objasnim? Kao ovo što je Krstić rekao za poslanike. Vi ne kažete da je Demokratska stranka potpuno izgubila kredibilitet. Izjavom savetnika predsednika vlade da treba poslanike izmlatiti, tim i tim. A ja kažem za ministra, koga su poslanici birali, nikada niste čuli da uvredim poslanika. I kad to kaže Krstić, niko ne podiže hajku. I neće da ostane anatema na DS-u da koristi te izraze. Nećete to vi da koristite. Ali kad radikali to kažu, gotovo je, i moj sin i moj unuk, ako se bilo čime budu bavili, neki novinar će da napiše šta je tvoj deda rekao za Draškovića.   

Ne idem na pijacu

Znate li pošto je kilo hleba?

- Ma ne kupujem hleb, ali ako mislite na moja obećanja koliko će da košta hleb...

Ne, ne mislim, stalno kažete da znate kako običan svet živi, idete li vi uopšte u prodavnicu, kad ste bili poslednji put?
- Bio sam pre neki dan kad nam je zafalio hleb, ali uzeo sam hleb, kiselu vodu, žena me poslala u 10 sati uveče. Na pijaci nisam bio četiri godine. Tada sam čekao ženu u kolima u Kragujevcu na pijaci, i onda su počeli da mi donose u kesama namirnice. Ja sam onda rekao ženi da više neću da je čekam u kolima, sramota me je bilo, jer imam više para od svih njih, a oni su nešto hteli da mi učine. A hleb mislim da je oko 30 dinara...
      
I Ljajića i Ugljanina u vladu

Stižu i zahtevi iz Sandžaka za nezavisnost...
- Smatram da Koštunica loše radi, Đinđić i Tadić su loše radili ranije, opredelili su se za Ugljanina, a Koštunica za Ljajića - to je prva greška. Ulazak u vladu trebalo je da ponudi i Ugljaninu i Ljajiću, jer Srbija neće biti mirna dok obojica ne budu u vlasti. Koštunica je načinio veliku grešku - za sve ovo što je Ljajić podneo proteklih godina trebalo ga je nagraditi a ne kazniti, jer nije bilo tog Srbina da preuzme ulogu saradnje sa Hagom i poturili su Ljajića. Ako se problem odmah ne reši, onda se to ne može zaustaviti i ja sam zabrinut za Rašku oblast, posebno ako Kosmet dobije nezavisnost.
   
Izvor: Glas Javnosti \ Milan Mijailović
   
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 142
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nema smisla da se u intervjuu vredja go-sin Vuk, koga su gadjali kamenom, kada je iznosio svoje stavove o Kosovu. A nisu ga pogodili...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Da, da bas nam zbog Rusije i Kine ne otimaju Kosovo....
Koliko demagogije na jednom mestu.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


tra la la

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 448
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
SonyEricsson K310i
Kada im pošaljemo Kineze na Kosovo, pa da vidimo tko može veći prirodni priraštaj da ostvari  Smile

nas i Kineza... milijarda i po  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Anea navija za Zvezdu, steta. Smile
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 31
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Nokia 
@zvezdasBg
slazem se

inace o stavu (ili bolje receno o govoru) g. nikolica - bez komentara
IP sačuvana
social share
Pozdrav,

edit by supermod: linkovi u potpisu nisu dozvoljeni
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Anea navija za Zvezdu, steta. Smile


zvezda je zivot, ostalo su tikvice Wink  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Anea navija za Zvezdu, steta. Smile


zvezda je zivot, ostalo su tikvice Wink Smile
Цигани су увек били другоразредни политичари и вечити заменици шефова, попут Вучића, Батића, Богдановића, Шутановца, а Гробари су увек на врху, председници држава или највећих странака, генерали, попут Слобе, Томе, Тадића, Ратка Младића итд.
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
mob
Apple iPhone SE 2020
zaboravio si Tudjmana  Smile

sto ce reci... hvala grobarima sto smo 1,5m pod zemljom...  bas su nas pokopali  Smile

oni, ionako, za bolje ne znaju  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Apple Iphone 5
Anea navija za Zvezdu, steta. Smile


zvezda je zivot, ostalo su tikvice Wink Smile
Цигани су увек били другоразредни политичари и вечити заменици шефова, попут Вучића, Батића, Богдановића, Шутановца, а Гробари су увек на врху, председници држава или највећих странака, генерали, попут Слобе, Томе, Тадића, Ратка Младића итд.
 Smile Smile Smile
Da recimo Djindjic koji je bio zvezdas pa Kostunica npr. Oni su isto bili na funkcijama nekih zamenika. Vrlo si obavesten. Mozes odmah u DSS da se uclanis.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 13:29:29
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.