Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:16:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lukavi potezi za "pecanje" momka  (Pročitano 5417 puta)
Hronicar svakodnevice

'OĆEŠ DA TI OPEREM ŠAJBU?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 864
Zastava vazduh-zemlja-voda
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
Ja kada upoznam devojku, obavezno je zovem da idemo na bazen ili leti na Dunav, cisto da je vidim bez raznoraznih pomagala, a ako mi se i za tu priliku skocka i nasminka odmah znam koliko je sati u njenoj glavi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
"... (ako muškarac stariji od, recimo, 25 godina "padne" na neku od ovih fora, nezreo je)..."

Ne bih se bas slozila sa gore citiranim. I najzreliji muskarac (bez obzira na godine), odnosno onaj koji ima svoje cvrste stavove, svoje "izgradjene" poglede na svet, onaj koji u pravom smislu reci sa obe noge stoji cvrsto prikovan za zemlju, ume i moze da se pogubi, pa cak i da deluje nezrelo u odredjenim momentima kada su mu emocije iz dubine duse uzdrmane. Sto se vise trudi oko odredjene zenske osobe, a ne polazi mu za rukom da dopre do njenih mozdanih vijugica, sve vise pravi poteze koji su i njemu samom neverovatne, odnosno o kojima ni u snu nije sanjao da bi tako nesto uradio, posebno ukoliko se radi o muskarcu koji je svestan svog sarma i koji do tog trenutka nije naletao "na zid", vec mu je manje/vise, uspevalo osvajanje Smile Istovremeno se ne bih slozila da bas svaka zenska osoba svojim nekakvim "odbijanjem", upravo "peca" tog momka koji se "jadan ubi da je osvoji". Njega ce da privuce najvise njena tajanstvenost, koje ona cesto nije ni svesna. Naravno da ni jedan pripadnik muskog pola ne bi uzaludno pokusavao da dopre do pripadnice lepseg pola, ukoliko makar za momenat nije "snimio" neki signal, pa makar to bio i njen osmeh.
« Poslednja izmena: 03. Maj 2006, 15:44:34 od Oblachak »
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Што дуже планирате и пецате - успећете!

Упецаћете већег СОМА!
                   
                        Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1215
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Samsung S8300


Citat
sve citat za citatom... Smile ali ne mogu a da se ne slozim sa tobom..trenutnoo ne govorim o drugom delu posta koji je savrseno na mestu..ali onaj prvi deo o kajlama i BMW-ima..e pa ako si zaista devojka na svom mestu, neces se ni zaletati na takve tipove.Ja znam par momaka koji voze BMW i sasvim su normalni i pristupacni, imaju dovoljno para da kupe pola grada, ali su opet normalni. Kod takvih momaka, cak i kod takvih takodje prolazi prirodnost, jer je "trziste " postalo prezasiceno devojkama koje ce izgledati fency ,koje ce imati napumpana usta i minice do vrata..mislim laz je da takve devojke ne privlace momke...ma otkud ih ne bi privlacile..ali ako zelite ozbiljnu vezu sigurno necete za takvu da se zalepite.Ako budem htela da me proseta neki momak, ili da ja njega prosetam navucic cu i ja korset do kolena a minic do vrata Smile nabacacu pola kg sminke na lice , isarati ga svim ratnickim bojama i pojavicu se pred njim sva iskezena i isfolirana..mozda i upali..setacemo se tako dan dva i dovidjenja...a ako zaista zelite da upecate momka, treba da mu se svidite u trenerci, u farmericama, u patikama, bez ijednog grama sminke, bez imalo isfoliranosti i vestackog nasebi...ako mu se svidite tako, svidecete mu se i kasnije kakvu god promenu na sebi da uvedete...
ako mu se svidi vas osmeh, vase ponasalnje, vasi stavovi, sa ponosom ce vas voditi svuda sa sobom, sa uzivanjem ce provoditi svaki svoj slobodan trenutak sa vama...i to je ono sto zaista vredi..i to je ono cega se ja drzim..a ako mu se ne svidim takva..onda slobodno neka ide fancy curicama, i nekim drugim devojkama...necu ga sprecavati u tome..takvog i ne zelim da upecam Smile
Citat


Pinki mislim da si potpuno u pravu.Nazalost toliko ima izvestacenih i isfoliranih devojaka,one koje se pretvaraju da su nesto,a nisu nista.Takva devojke su zanimljive maximum nedelju dana,a i za odredjene hm,stvari.I to sto je "sto_mu_gromova" naveo za momke sa dobrim automobililma i td,nije u potpunosti tacno.Ima takvih svakako,ali ja takodje poznajem par likova koji su puni para,imaju dobre automobile,dobro izgledaju,ali imaju stabilne i iskrene veze i ne okrecu se za svakom suknjom jer im je vise muka od takvih devojaka.a mene licno sto se tice,nikada se nisam pretvarala ni pred deckom,ni pre prijateljima,sebi sam dobra kakva jesam,a kome se svidjam ok,super,kome ne,nema problema,dovidjenja.
Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Cognito, ergo sum!

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 82
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Meni ovi saveti, "kako upecati decka", nista ne pomazu.  Smile Ili je on malo zreliji,pa ne pada na to, ali ne verujem, jer radi se o sesnaestogodisnjaku...tako da... Znaci ja sam sve ucinila, ali prosto ne ide. Ponekad treba da se pomirimo sa cinjenicom da ne ide, i da nikad nece ici.  Smile Uh mozda sam ja malo tuzna pa sam ovako pesimisticna, al nekako  ja bih najradije da meni neko konkretno kaze sta ja da uradim pa da ga skontam, mada znam da sam vec sve probala i da ne uspeva. Ali da odustanem-niposto...ja cu se truditi, valjda ce pasti na kraju.  Smile Samo ti pogledi u oci, dodiri po ruci...slabo to danas prolazi kod momaka...
IP sačuvana
social share
Sine dolore non vivitur in amore...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

'OĆEŠ DA TI OPEREM ŠAJBU?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 864
Zastava vazduh-zemlja-voda
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
A sta si to sve probala?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 Smile

e ovo vec ima smisla... pomoc jeleni  Smile

IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4277
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
svi ste u pravu

svaki covek je dugaciji, i tesko je generalizovati stvari  Smile
IP sačuvana
social share
I see through bitter eyes and
The fact still remains
I read between your lies
You got beat at your own game
Take a trip with me for soon
I will sin
Without one regret
The pain will begin
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Cognito, ergo sum!

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 82
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Evo ukratko  da izlozim celu situaciju: On je jako dobar drug, decka sa kojim sam ja bila ranije.E sada, taj decko se meni vise ne svidja, iako smo jako dobri prijatelji i idemo zajedno u razred.Ali ovaj moj kaze da ne zeli da "zabije drugu noz u ledja". I ja mislim da njega najvise grize savest zbog tog druga, koji izgleda jos uvek mene voli. Znam da je to pomalo bez veze situacija, ali nazalost ja nisam birala u koga cu se zaljubiti, prosto se desiloi krivo mi je sto su oni drugovi. I sad on ne zeli uopste sa mnom da prica, nece da me pogleda, nece na poruku da mi odgovori, skroz ali skrzo me kulira. Ponekad  mi nije jasno kako je tako cvrst karakter, kad uspeva svemu da odoli? Ne znam, verovatno je glavni razlog to sto se ja njemu ne svidjam, ali ipak ja mislim da njega utice dosta to, sto se on boji da ne povredi druga. Iako mu  je taj drug 100 puta rekao, da slobodno radi sta zeli, on opet stalno meni prica onu pricu o casti i prijateljstvu...cenim ja to, ali na zalost, meni je sve gore i gore i plasim se, jer zapadam u teske depresije... I tako...mladji od mene, a opet je uspeo da me slomi  Smile
IP sačuvana
social share
Sine dolore non vivitur in amore...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:16:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.