Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: GPRS podešavanja kod SonyEricsson p900  (Pročitano 2654 puta)
21. Apr 2006, 10:56:26
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
...e ovako , kupio sam p900(polovan), prvenstveno zbog GPRSa, velik ekran, opera, touch screen...ali moja nevolja je tasto sve na njemu hoce da radi osim GPRSa. do podesavanja sigurno nije jer sam pokusao i na 064 i na 063 , cak sam i nosio u servis da ga flesuju. Samo mi pise CONNECTED ali ne otvara nista Data sent:0kb Data received: 0kb !!! Ako bi neko mogao da mi pomogne bio bih mu mnogo,mnogo zahvalan!



[Edit by Cigla tel.: Teme sa naslovima tipa: Hitno, Pomoc, Problem, Da li i slicne, treba maksimalno izbegavati! Naslov teme mora da odgovara njenom sadrzaju i da ga barem delimicno opisuje. Konsultujte se sa Pravilnikom Burek Foruma]

(01. May 2007, 10:48:24)
« Poslednja izmena: 21. Apr 2006, 14:20:44 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Trance4Ever

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1040
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
Nokia N95 8GB
Pa el si probao da odes na neku stranicu???
Pozovi 063 ili  064 zavisi koju karticu sad koristis da ti posalju automatska podesavanja za se p900 pa probaj tako!
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
Ma, slali mi oni podesavanja, cak sam isao i na sonyericsson.com, i poslao orginalna podesavanja za 064 i 063. ali bezuspesno!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Nokia Lumia 1020
postoji mogućnost da sa hardverom nešto nije u redu...
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
nemam pojma sta sa hardverom nebi bilo u redu. Mob ne prijavljuje nikakvu gresku samo pise CONNECTING i onda CONNECTED ali ne otvara ni jednu stranicu ni preko opere, nece ni agilemesinger.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Trance4Ever

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Nokia N95 8GB
Znači software je u redu...flashovao si fon i dalje isto!
Šta da ti kažem...ili je hardverski problem ili automatska podešavanja za GPRS nisu u redu(mada je mala verovatnoća,skoro nikakva,da su i iz mobtela i iz telekoma pogrešili:))!
Znači verovatno hardware!
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Long live Heavy Metal !

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1748
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung Galaxy S
Pa to je stariji telefon nebi trebalo da nesto zapinju  automatska podesavanja , mada kada sam kupio N7610 ovi iz MTS nisu znali da mu podese parametre cak sam se i ja utripovao da je upitanju hardware ali  Smile skines manual parametre pa natenane proveris automatska podesavanja i verovatno ces uspeti ! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Trance4Ever

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Nokia N95 8GB
Pa da,moguće je...ali kao što sam i rekao da li je moguće da i Mobtel i MTS greše?
Ha?

@Seky
Skini manuelna podešavanja sa Mobtelovog ili MTS-ovog sajta(zavisi koju karticu trenutno koristiš) pa probaj da manuelno podesiš pa nam javi šta je bilo!

Stvarno mi više ponestaje ideja šta bi to moglo da bude.... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
Drustvo hvala puno sto pokusavate da mi pomognete, ali je ovo izgleda nemoguca misija. Jedino sta mi jos pada napamet je to da mi softver(flesovanje) nije dobro odradjen. Drustvo jel moze neko od vas ko ima p900, da mi posalje fajlove iz [b] C>SYSTEM>APPS[b][/b]  foldere BROWSER i BROWSERVIEWER,da probam da ih prekopiram  mozda upali, jer stvarno pojma nemam vise sta moze da bude.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Nokia Lumia 1020
Ajde probaj prvo ovo http://www.mts.telekom.yu/index.php?ID=22610&Type=1
To ti je da ideš na wap preko gsm-a, a ne gprs-a. Ako neće ni tad, znači da symbian nije u redu i treba opet da ga flashuješ...a ako hoće, onda može isto da bude flashovanje, a postoji mogućnost i da je crko gprs radio...ili šta već
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.