Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: NOKIA 6230i  (Pročitano 8373 puta)
22. Feb 2006, 17:18:27

kosovo=srbija

Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
pitao bih vas dali mozete na nokiu 6230i nalozitii koji program ili nesto slicno.
hvala unapred

(01. May 2007, 10:38:05)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 56
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung D600
Ne može, iz prostog razloga što 6230i ne podržava ni symbian ni JAVU, tako da si osuđen na fabrička podešavanja što se toga tiče. A moj ti je savet ako te mobilna telefonija interesuje onako baš, prodaj hitno taj klasičan telefon i kupi neki symbian, recimo nokiju 6600 ili 6630 još bolje, i prepusti se čarima... Kad se navučeš nećeš moći više nijedan telefon u ruke da uzmeš Smile
IP sačuvana
social share
Holivud je bajka, rekla mi je majka...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ko odustaje zaslužuje neuspeh!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 867
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Apple iPhone 3G
@saint81 nemoj da lazes coveka! Svi telefoni ood pre par godina imju java podrsku!  Smile

@Guks imas u ranijim temama na ovom forumu prelistaj malo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 56
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung D600
Muse... nažalost govorim istinu....pre par dana svidela se jednom mom drugaru java igrica...i kaže aj mi prebaci preko bt-a na moju prelepu nokiju 6230i, ja rekoh ajde evo šaljem... i pošaljem ja drugu instalacioni java fajl.. on ga pokrene, kad ne lezi vraže... poruka format not supported se pojavi na ekranu i drugar ga pljugne za igricu... otuda od mene ta informacija...ili možda podržava javu ali neki drugi oblik, jer ne može ni igrice ni aplikacije od series 60 telefona da primi Smile
IP sačuvana
social share
Holivud je bajka, rekla mi je majka...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC HD2
Eh da, ista priča i kod mene. Došao prijatelj kod mene i hoće par igrica za svoj 6230i. Ja ih lepo prebacim(igrice za seriju S40) preko bluetooth-a u telefon i pri pokušaju pokretanja "format not supported". Probam neke Java igre koje rade i na S60 platformi, opet ništa.
Onda lepo odem pa skinem specijalno kompatibilne igrice baš za taj model Nokie 6230i 208*208, par Gameloft igrica i još neke kad ono, opet ista priča.
Moram da priznam poprilična blamaža, sreća da je upalila priča: "ne valjaju igrice naćiću ti nešto bolje...bla, bla"!
Izgleda da se igrice instaliraju u taj tel. preko PC Suit-a valjda, ali to nisam probao. Baš me živo interesuje jel ovo metod?
« Poslednja izmena: 23. Feb 2006, 13:29:15 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ko odustaje zaslužuje neuspeh!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 867
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Apple iPhone 3G
Ljudi, 6230i ima posebne igrice, poseban je i ekran u odnosu na prethodnike, a sto se programa, dakle ne igrica, tice, to radi.... Probao i radi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC HD2
Pa to i pričam, kompatibilne igrice baš za Nokiu 6230i i opet ispisuje prilikom prebacivanja sa PC-a putem bluetooth-a u nj. ono "format not supported"?!?
Jel neko može da reši misteriju i da neko valjano objašnjenje od a do š kako se vrši instalacija igrica i softvera u taj famozni telefon?!?
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ko odustaje zaslužuje neuspeh!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 867
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Apple iPhone 3G
Pazite ovako:
Posle opseznih testova............
Snima se sve preko PCSuite-a -> Install Applications i sve se instalira u Applications -> Collection (ne u Games)

Problem je sa igricama, konkretno one za 7210 za Bureka, je taj sto se nalaze u delu ekrana, a onaj ostatak je beo, dakle rezolucija je 208*208, a ove su 128*128  Smile i rade ok, ali djaba kad ih nevidis....

Programi svi rade OK, barem oni koje sam ja probao, a svi su stari nekoliko godina...

Nadam se da sam bio dovoljno nejasan...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
Gde da nadjem taj  PCSuite-a za 6230i?
IP sačuvana
social share
The last time you gonna see a bad guy
like this again, let me tell you. Come on. Make way for the bad guy. There's a bad guy coming through! Better get out of his way!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.0
mob
HTC HD2
Gde da nadjem taj  PCSuite-a za 6230i?
Verovatno ćeš ga naći samo na oficijelnim stranicama nokijinog sajta, recimo! Smile
Ovde: [europe.nokia.com]
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.