Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 15:03:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na ovom forumu, mozete postavljati teme sa informacijama o glumcima i glumicama, komentarisati ih, hvaliti... 
Ukoliko zelite da postavite novu temu, obavezno proverite da li je ta tema vec postavljena. 
 

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: David Hasselhoff - Dejvid Haselhof  (Pročitano 4358 puta)
15. Feb 2006, 16:24:28
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Dejvid Haselhof

Dejvid Haselhof (David Hasselhoff) rođen je 1952. godine u Baltimoru. Poznati američki glumac jedan je od najprepoznatljivijih likova na televiziji širom sveta. Ušao je čak i u Ginisovu knjigu rekorda kao najgledanija TV zvezda.

Njegove prve ambicije bile su vezane za muzičku karijeru i pozorište. Najčešće je učestvovao u mjuziklima, a u slobodno vreme je pevao. Međutim, zahvaljujući pre svega ubeđivanju pozorišnih režisera, Haselhof odlučuje da se oproba i u televizijskim serijama.

Prve uloge dobio je u manje popularnim sapunicama, da bi se veoma brzo probio do uloga u udarnijim terminima na televiziji i do kvalitetnijih serija. Jedna od njihovih najuspešnijih serija bila je serija "Knight Rider", koja je stekla ogromnu popularnost kako u Americi, tako i širom sveta. Ova serija prikazivana je u više od 80 zemalja, pa je Haselhofu donela svetsku popularnost.

Njegova sledeća serija u kojoj je pored glavne uloge imao i posao scenariste, režisera i delom producenta doživela je svetski uspeh koji je bio nezabeležen do tada. Reč je o seriji "BayWatch". Ova serija snimala se od 1989. do 2000. godine. Najpre se prikazivala na NBC kanalu, koji je odbio da prikazuje seriju već posle prvog ciklusa. Haselhof je otkupio prava na prikazivanje i nastavio sa snimanjem serije koja je iz godine u godinu doživljavala sve veći uspeh. Delimični pad popularnosti nije prekinuo ovu seriju 2000. godine; ona je donekle modifikovana i snimanje je nastavljeno pod naslovom "BayWatch Hawaii".

Haselhof je snimio i nekoliko muzičkih albuma, koji su najveću popularnost doživeli u Nemačkoj. Njegova pesma "Looking for Freedom", koju je izveo uživo nekoliko dana posle rušenja Berlinskog zida, postala je neformalna himna u Nemačkoj.

Veoma je aktivan u humanitarnim aktivnostima. Osnovao je nekoliko fondova i kampova koji pomažu ugroženoj i hendikepiranoj deci. Oženjen je sa glumicom Pamelom Bah (Pamela Bach) i sa njom ima dvoje dece.

Izvor: Krstarica

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

haselhof.jpg
(11.52 KB, 175x223)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy Nexus
hahahhaaha , Mich Bjukenon Smile totalni car...
ima jedna scena u "Baywatch" kada shte plazhom sa svojim sinom i kazhe mu : "jel si chuo poslednje hitove onog Dejvida Haselhofa??" ili tako neshto ... totalni car  Smile Smile
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
HTC Smart
Dejvid Haselhof: Trebalo bi da sam mrtav

Američki glumac Dejvid Haselhof je izjavio da je imao mnogo sreće jer je zamalo umro zbog zavisnosti od alkohola.



Haselhof (58) izjavio je za “News of the World” da je imao najviši procenat alkohola u krvi, koji je ikada zabeležen u rehabilitacionom centru “Beti Ford”, u trenutku kada se prijavio u čuvenu kliniku.

“Medicinski, trebalo je da sam mrtav, u toliko lošem stanju sam bio. Dotakao sam samo dno nakon čega sam ušao u ‘Beti Ford’. Sećam se jedne stare holivudske šale:’Kada ti je karijera na zalasku, uđi u Beti Ford da bi privukao pažnju medija”, rekao je Haselhof.

Glumac i pevač, koji je i dalje najpoznatiji po ulozi čuvara plaže Miča Bjukenona, imao je dosta problema sa pićem i 2009. godine je odvezen u bolnicu zbog trovanja alkoholom. Njemu je tada utvrđeno da ima 3,9 promila alkohola u krvi, zbog čega je lako mogao da padne u komu ili čak da umre.

“Bio sam i pre na rehabilitaciji, ali sam već nakon osam dana pozvao taksi i otišao kući. Božiji anđeli su morali da me dovedu do same ivice i smrti, kako bi mi skrenuli pažnju i naterali da konačno prestanem da pijem. Ono što je bitno, nije pad, već to koliko brzo ćete ustati. Možete da računate na to da ću ja ustati. Haselhofovi se ne saginju, već kažu ‘Pokaži šta znaš’”, ispričao je glumac.

Haselhof je trenutno jedan od sudija takmičenja “Britanija ima talenat”, a ove godine je izdao i novi album pod nazivom “A Real Good Feeling”.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
HTC Smart
Dejvid Haselhof sreo samo dvoje ljudi koji nisu čuli za njega

Nekadašnji "čuvar plaže" Dejvid Haselhof, toliko je slavan da je u životu sreo samo dvoje ljudi koji nikada nisu čuli za njega.

Glumac je slavan još od vremena davnih sedamdesetih, a prvenstveno se to dogodilo zahvaljujući njegovim ulogama u "Knight Rideru" i "Baywatchu". Svestan je Dejvid da mali broj ljudi ne zna za njega, a priznao je kako se i njegov rođeni otac bori sa slavom svog sina.

Tako ga ponekad zove Majkl jer se tako zvao njegov lik u seriji "Knight Rider".

- Srećan sam kada ljudi ne znaju kako se zovem. Kada shvatim da niko ne zna ko sam ja, onda je to dobra tema za razgovor. Međutim, sreo sam samo dvoje ljudi do sada koji ne znaju ko sam - izjavio je Dejvid.

On je dodao je kako ljudi ponekad polude kada shvate da su ga videli.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Mič Bjukenon u Beogradu

Popularni glumac iz "Čuvara plaže" jedan je od učesnika trke "Gumball 3000", koja će "protutnjati" i kroz Beograd.



Reli trka krenuće iz Londona 26. maja, i preko Pariza, Barselone, Kana, Monaka, Venecije, Beograda i Sofije stići će do Istanbula.

 Put od 3.000 milja okupiće "selebriti" vozače kao što su Dejvid Haselhof, reperka Iv, glumac Kristijan Slejter, ragbisti Redži Buš, Ndamukong Suh i Kodi Glen, fudbaler Đibril Sise, glumac Kostas Mandilor i drugi.

 Oni će voziti svoje "fensi" automobile na poznatoj trci koja će proći kroz srpsku prestonicu na putu do Turske. Učešće u "Gumball 3000" reliju košta 25.000 funti.

Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Trk na splavove, srešćete Miča Bjukenona!

Glumac Dejvid Haselhof i drugi učesnici trke "Gumball 3000" prenoćiće u hotelu "Kontinental", a sutra nastavljaju za Istanbul.



U Beograd su stigli poznati koji će provozati svoje "fensi" automobile na poznatoj trci od 3.000 milja, koja je krenula 26. maja iz Londona.

Ispred hotela "Kontinental" upriličena je izložba automobila, a u tom hotelu će slavni učesnici provesti noć, ali tek nakon provoda na beogradskim splavovima, javlja izveštač MONDA.

 Glumac Dejvid Haselhof stigao je među prvima. Popularni Mič Bjukenon pomalo se "ofucao", deluje plastično i nije skidao naočare za sunce, a za njim su stigli fudbaler Đibril Sise, ragbista Redži Buš, reperka Iv... Glumac Kristijan Slejter trebalo je takođe da dođe, ali je u poslednjem trenutku otkazao učešće u trci.

 "Gumball 3000" završiće se u Istanbulu, a samo prijavljivanje za ovu trku košta više desetina hiljada funti.

Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
HTC Smart
Ispalio nas Mič Bjukenon Smile

Glumac Dejvid Haselhof najavljen je kao učesnik trke "Gumball 3000", ali nije došao.

U Beograd su stigli poznati koji će provozati svoje "fensi" automobile na poznatoj trci od 3.000 milja, koja je krenula 26. maja iz Londona.

Ispred hotela "Kontinental" upriličena je izložba automobila, a u tom hotelu će slavni učesnici provesti noć, ali tek nakon provoda na beogradskim splavovima, javlja izveštač MONDA.

Međutim, među učesnicima nije glumca Dejvida Haselhofa, poznatijeg kao Mič Bjukenon, kome se svaki trag gubi u Londonu. Glumac Kristijan Slejter trebalo je takođe da dođe, ali je u poslednjem trenutku otkazao učešće u trci.

"Gumball 3000" završiće se u Istanbulu, a samo prijavljivanje za ovu trku košta više desetina hiljada funti.


Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
HTC Smart
Čuvar plaže na Eurosongu 2012?

Slavni glumac Dejvid Haselhof će pokušati da pridobije glasove holandske publike na nacionalnom izboru za predstavnika na Pesmi evrovizije u Azerbejdžanu naredne godine.


Predstavnik Holandije na Eurosongu?

Zvezda serije "Čuvari plaže" Dejvid Heselhof je na svom Tviter profilu napisao da će se prijaviti na izboru za predstavnika Holandije na Eurosongu.

Međutim, prema jednoj Internet anketi, čak 80 odsto ispitanika ne podržava njegovo učešće. Zvanično niko iz Holandije ovu vest nije potvrdio, a nacionalni izbog biće održan u novembru.

Heselhof se pored glume bavi i muzikom, a njegove pesme "Looking For Freedom" (1989) i "Do The Limbo Dance" (1991) su bile na prvim mestima top lista u Nemačkoj, Švajcarskoj i Austriji.

Izvor: Vesti online
« Poslednja izmena: 13. Avg 2011, 08:18:18 od monk13 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 15:03:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.