Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: :) moto klubovi (vase misljenje)  (Pročitano 2207 puta)
02. Feb 2006, 09:51:13
Svakodnevni prolaznik


born to be wild

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 201
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia neka tamo
e pa ovako sto mene jakoooo interesuje ...dali ste clan nekog moto kluba i vase misljenje o njima i uopste o motoristima i devojkama koje voze motore dalse krecete po skupovima i koji vam klub ostavlja najjaci utisak ... po organizacioji i kvalitetu ljudi ako ste dolazili s njima u kontakt ... malo glupo mozda al me uzasno mnogo interesuje
IP sačuvana
social share
Never ride faster than your angel can fly...!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 6230i
Pozdrav Motorasice. Neznam dali ti vozis motor ili si suvozacica ali mislim da je devojka na motoru fenomenalan prizor. Kod nas ima dosta dobrih moto klubova mada daleko zaostaju za slicnim organizacijama u svetu. No i tu se stvari polako menjaju pa mislim da ce za par godina oni losi prestati da postoje a ostati par kvalitetnih. Neznam ni dali odlazis na moto skupove ali ako odlazis po njihovoj organizaciji mozes zakljuciti sve o tom klubu. Za sad su Arhangeli daleko naj bolji a i logicno je posto imaju dugu tradiciju. Zato nemoj da propustis skup u Kragujevcu. To je dozivljaj. Sad ti mislis da ja navijam za svoje. Ja nisam clan ni jednog kluba. Nekako je lepse pripadati samo sebi. Vozim se vec dvadeset i kusur godina i nesmeta mi sto nemam nicije boje. Prednost je sto mozes da se druzis sa svima bez bojazni da ce ti zameriti clanovi tvog kluba. Veliki pozdrav za tebe i zelim ti puno prijatnih kilometara ove godine.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


born to be wild

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 201
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia neka tamo
pozz pedjazzr Smile Smile
vidim upucensi i to poprilicno ... hvele na lepim zeljicama ... nadam se da cemo se sresti negde na putu sl. sezone meni isto je favorit mc arhangel ... stvarno jesu najjaci a i bre kvalitetni su ljudi ....sad kod njih je caka  da moraju finansijski da budu jaki .... kao sto i jesu ... bez ljutnje al skoro svi u klubu su zestoki punisici ...al ne i uobrazenkovici ..... i da upravu si sto se tice voznje bez boja ... nego da ja netupim dugo ...imas od srca najlepsi pozdrav pa da se uroljamo na nekom od skupova zajedno sl. sezone ...  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Never ride faster than your angel can fly...!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 6230i
Hvala na pozivu za uroljavanje. Za alkohol uvek spreman. Jedino sto meni treba bas dosta da bih se ubio kao majka. U pravu si sto se tice materijalne situacije clanova Arhangela a i toga da su ok likovi. Neznam koliko ih poznajes ali ja se dosta druzim sa njima. OK su skroz. Mada su meni blizi ljudi iz MK Beograda. To su stvarno ekstra ljudi. Nisi mi rekla vozis li sta ili si suvozac?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


born to be wild

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 201
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia neka tamo
nazalost vise nevozim ...jedan peh kostao me motora ... al ... sto se mene licno tice ako imas u srcu ti znas sta je to ... cekaj bre koj si ti verovatno se i znamo... ja sam bila  sa yo poom neko vreme ... on je prosle god. dobio boje ...a mc beograd jos postoji ...proculo se da su seraspali ...pa blesavi boske je izasao odatle ... sta se desava s njima ... e da i vise volim da dodjem na skup busom ... da neispadne znas ono ...od motora do motora ...jer na moju srecu nesrecu kako os ... imala sam 2 momka koja su clanovi mc kluba pa je i to preterano ... to je sve nakon mog pada ... pozz stvarno bi mogli na pivo ...imam osecaj da te znam...p.s pozdravi lolu  Smile
IP sačuvana
social share
Never ride faster than your angel can fly...!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 6230i
Pa verovatno se zmamo. Posto vidim da poznajes Bosketa onda sigurno poznajes i Subu pa smo se i mi mozda sreli negde. Ja vozim kawu zzr-a logicno pa ako ti to nesto znaci zarad prepoznavanja Na pivo bi mogli nema problema. Posto ne verujem da puno ljudi ovo cita ostavicu ti broj telefona pa mi pusti poruku da se dogovorimo oko tog piva i malo procaskamo. 064/1174537 je broj. Njega slabo vidjam u poslednje vreme ali cu ga pozdraviti kad ga vidim.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava Kapiri Mposhi
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC 
he,he a dvoje su se tako smuvali Smile
IP sačuvana
social share
MALO NAS JE - AL SMO GOVNA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


born to be wild

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 201
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia neka tamo
hehe videli smo se i mi to je sigurno ... cak sam i dolazila u nekoliko navrata kod sube ...ko sto znas zbog opreme... no frks... cujemo se ...tel je ukucan  Smile
pazi i ako se znamo ...verovatno me znas iz posve petnaeste price jer od te cele ekipe niko al bas niko nezna da sam ja vozila ... imas pozzdrav ...pa se cujemo ovih dana ...pa na pivo  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Never ride faster than your angel can fly...!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.