Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:52:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 41
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Otkrio sam sta je smisao zivota...  (Pročitano 44049 puta)
20. Jan 2004, 13:56:38
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 55
Izucavajuci nasu religiju a uporedo i sve ostale u svetu, dosao sam do jednog jedinog zakljucka o smislu zivota. Smisao i sustina zivota je smrt, jer svi se mi radjamo da bismo umreli, niko ne zavrsava zivot na drugi nacin. Sta mislite o ovome?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2268
mob
LG 
da ali zivot se zivi i svako ga zivi na drugi nacin jel zivot se zivi  Smile

a smrt kao smrt ceka svakog od nas i samo je to jedino sto svi ljudi ovog sveta imaju zajednicko i ne promenjivo Smile
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Smisao i sustina zivota je smrt

Pre bih rekao da su sustina i smisao zivota ljubav i sreca.
Svaka virsla ima 2 kraja, pa to ne znaci da je njena sustina da bude kraj. Njena sustina i smisao je da hrani Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zvanicni duh Bureka

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4413
Zastava
mob
BlackBerry Perl
Kao sto vec negde jako pametno naglasih: zivot je zarazna venericna bolest koja se zavrsava smrcu Smiley

Ne smes da mesas smisao i neminovnost. Zasto bi ono sto je neminovno bilo smisao zivota?
IP sačuvana
social share
Official Ghost of Burek Forum! :[64]:
Oni su sistem instrukcija, dogma, korupcija,
teror institucija, represija ubija!
Mafija - murija, drzava - hajducija,
kadija - sudija, a mi smo revolucija!
To nije nasa Srbija!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Znas kako kazu u matrixu:
Citat
"Why, Mr. Anderson? Why do you do it? Why get up? Why keep fighting? Do you believe you're fighting for something? For more that your survival? Can you tell me what it is? Do you even know? Is it freedom? Or truth? Perhaps peace? Yes? No? Could it be for love? Illusions, Mr. Anderson. Vagaries of perception. The temporary constructs of a feeble human intellect trying desperately to justify an existence that is without meaning or purpose. And all of them as artificial as the Matrix itself, although only a human mind could invent something as insipid as love."

to je misljenje masine...
to je njen problem... i zato ona nikad nece pobediti ...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 55
Citat: SerbianFighter
Citat
Smisao i sustina zivota je smrt

Pre bih rekao da su sustina i smisao zivota ljubav i sreca.
Svaka virsla ima 2 kraja, pa to ne znaci da je njena sustina da bude kraj. Njena sustina i smisao je da hrani Smiley

Njena susina je da bude pojedena.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sve zavisi od pogleda na zivot...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 448
Citat: dextr
Izucavajuci nasu religiju a uporedo i sve ostale u svetu, dosao sam do jednog jedinog zakljucka o smislu zivota. Smisao i sustina zivota je smrt, jer svi se mi radjamo da bismo umreli, niko ne zavrsava zivot na drugi nacin. Sta mislite o ovome?


Najbolje bi bilo da jos malo izucavas

Takodje bi po tebe bilo pozitivno kada bi naucio da razlikujes smisao i cinjenice
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 626
Citat: Pablo
Citat: dextr
Izucavajuci nasu religiju a uporedo i sve ostale u svetu, dosao sam do jednog jedinog zakljucka o smislu zivota. Smisao i sustina zivota je smrt, jer svi se mi radjamo da bismo umreli, niko ne zavrsava zivot na drugi nacin. Sta mislite o ovome?


Najbolje bi bilo da jos malo izucavas

Takodje bi po tebe bilo pozitivno kada bi naucio da razlikujes smisao i cinjenice


I nemoj vise da jedes bajate pecurke
IP sačuvana
social share
high tech low life
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 10
Mislim... Smisao je krajnji cilj.... A krajnji cilj sam po sebi ne postoji. Sve u nasem univerzumu se krece i nista nije staticno, tako je i sa mislima i osecanjima. Ako mislis da si ikada dosao do odredjene istine a da ta istina ne uzrokuje radjanje neke nove ideje onda si se "zakucao" ili "blokirao". Sve se krece, spoznaj sebe, upoznaj svoju podvest i nauci je da se pokrene. Da joj pokret bude sastavni deo vremena.
Postoje putevi i nacini da se dodje do jedne istine, a taj put se razlikuje od coveka do coveka. Dosao si do spoznaje da je Smrt krajnji cilj. Pitaj se odakle ta spoznaja. Nije li proistekla od straha od smrti? Smrt je neizvesna, ali moras shvatiti da je ona sastavni deo zivota.... Zasto bi u celom nasem univerzumu bilo sta bilo bitnije od necega drugog... Zasto bi Smrt bila bitnija od Zivota? Kod nas u Taoizmu se kaze: Postoji Jin postoji Jang i postoji nezna linija koja odvaja jedno od drugog. Zamisi se sta je ovde najbitnije. Zamisli simbol Jin-Janga i pokusaj da spoznas sta je na tom simbolu najbitnije.... Da li Jin, da li Jang, da li Nezna linija koja ih razdvaja i cini da ceo simbol bude u harmoniji i ravnotezi.... U ovom slucaju Jin je Smrt a Jang Zivot a nezna linija je Zivljenje... JA iskreno mislim da je ceo simbol najbitniji.
TAo stvori Jedan
Jedan Stvori Dva
Dva stvori Tri
Tri stvori Deset hiljada stvari.
Deset hiljada stvari nalaze sklad
sjedinjujuci slie pozitivnog i negativnog.

Zivot kao i Smrt moraju da se zavole, moraju da je podnesu i da se prebole... Smisao zivota bi, ako je to uopste moguce reci recima....bio Samospoznaja ili Prosvecenost.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 41
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:52:42
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.