Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:27:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na ovom forumu, mozete postavljati teme sa informacijama o glumcima i glumicama, komentarisati ih, hvaliti... 
Ukoliko zelite da postavite novu temu, obavezno proverite da li je ta tema vec postavljena. 
 

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Andie MacDowell - Endi Mekdauel  (Pročitano 10708 puta)
28. Nov 2005, 18:22:45
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Endi Mekdauel

21 April 1958, Gaffney, South Carolina, USA




Endi Mekdauel je rodjena 21. aprila 1958. godine u Gafniju, Juzna Karolina. Inace pravo ime joj je Rozali. Poput Seron Stoun, smatraju je jednom od najlepsih zena sveta (casopis People  je stavio na listu od 50 najlepsih zena sveta). Iako ne spada u elitu najtrazenijih glumica Holivuda, svojim nenametljivim sarmom i osobenim stilom glume, postala je miljenica rezisera. Potvrda tome je i poduzi spisak velikih filmskih hitova, u kojima je glumila: Greystoke: The Legend Of Tarzan, St.Elmo`S Fire, Sex, Lies, Video Tapes, Green Card, Hudson Hawk, Object Of Beauty, The Player, Groundhog Day, Four Weddings And The Funeral, Bad Girls, Multiplicity, Michael, End Of Violence, The Muse, Reaching Normal i drugi.


Slike:






Linkovi:


Oficijalni sajt - http://www.imdb.com/name/nm0000510/


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Veoma lepa i dobra glumica..
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Kod nje je cudno sto je u nekom fiulmu stvarno lepa a u nekom ni blizu a kao glumica je stvarno dobra.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
kao sto kazes, to zavisi od filma do filma, ovako je stvarno lepa.. a u svakom filmu koji sam gledao i u kom je ona glumila, glumila je fenomenalno..
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Za svoj prvi film - o Tarzano, sa Chrisopherom Lambertom - njen glas je imao tako jak južnjački naglasak, da su je morali sinkronizirati (to je uradila Glenn Close).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
HTC Smart
Endi Mekdauel: Život sa majkom alkoholičarkom učinio me je jakom

U intervjuu za britanski "Mail Online", glumica Endi Mekdauel otkrila ja da je odrastala sa majkom alkoholičarkom. Kako je napomenula, to iskustvo je bilo potresno i teško, ali ju je učinilo jakom osobom kakva danas jeste.


Zahvaljujući teškom detinjstvu, Endi Mekdauel je postala jaka osoba

Roditelji Endi Mekdauel razveli su se kada je zvezda imala samo šest godina. Od tada, njena majka se okrenula alkoholu, pa je tokom glumičinog detinjstva više bila odsutna nego prisutna.

"Umrla je sa 53 godine, kada su meni bile 23. Godinama sam se mučila, razmišljajući šta sam mogla da učinim. Na kraju sam se pomirila sa činjenicom da je moja majka preminula od srčanog udara izazvanog alkoholizmom.", kaže Endi.

"Nikada se nije oporavila od toga što ju je moj otac napustio", dodaje ona, "to iskustvo jeste bilo teško, ali je od mene napravilo nezavisnu i motivisanu osobu. Naučila sam da ne treba da se oslanjam na druge."

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:27:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.