Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 04:17:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: The hunter (2011)  (Pročitano 1640 puta)
01. Feb 2012, 11:23:03
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
Browser
Mozilla Firefox 3.6.25
mob
HTC Smart
http://www.imdb.com/title/tt1703148/

The Hunter is a 2011 Australian film, directed by Daniel Nettheim and produced by Vincent Sheehan, based on the 1999 novel by Julia Leigh. It stars Willem Dafoe, Sam Neill and Frances O'Connor. To prepare for the role, Dafoe worked with a bush survival expert who taught him practical tips like how to de-scent himself so animals couldn't smell him in the bush. Dafoe flew to Hobart, Tasmania for the premiere of the film at the State Cinema.

Plot


A hunter is hired by a biotech company to go to Tasmania and follow up on two sightings of the Tasmanian Tiger. His orders are to recover tissue and organ samples and to report back once he has them, as the company is convinced the reports are reliable. He befriends the children of the woman he is lodging with, and helps reduce her dependency on medication - caused by her partner having been lost some eight months earlier in the same region that the hunter is searching.

During his search he becomes embroiled in the conflict between loggers and 'greenies', people protesting against the logging. Finds the murdered remains of the missing father, and discovers the location of one of the tigers dens. He stakes it out, but is accosted by another company operative who attempts to shoot him.

Cast

    * Sam Neill
    * Willem Dafoe
    * Frances O'Connor
    * Sullivan Stapleton
    * Dan Wyllie
    * Callan Mulvey
    * Maia Thomas
    * Morgana Davies
    * Jacek Koman



Izvor: Wikipedia
« Poslednja izmena: 01. Feb 2012, 11:23:26 od monk13 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
HTC Sensation
Сваки филм у којем игра Вилијем Дефо мора да се одгледа,бар што се мене тиче. Плус за офај филм јесте то што се 90% филма одвија у природи па се надам да је камера на нивоу што се тиче кадрова  и сцена...једва чекам!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Mislim da ćeš se razočarati,ja sam počeo da ga gledam i ne obećava mi baš nešto.Kao da je napravlje za decu.Daću mu šansu pa ću napisati šta imam kad ga odgledam celog.Postoji i film i prevod u prodavnici.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
mob
Apple 5
Ti si neki prirodan tip malkine  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
HTC Sensation
Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 01. Feb 2012, 12:16:19
Mislim da ćeš se razočarati,ja sam počeo da ga gledam i ne obećava mi baš nešto.Kao da je napravlje za decu.Daću mu šansu pa ću napisati šta imam kad ga odgledam celog.Postoji i film i prevod u prodavnici.

Па добро,види се да је у питању неки полукомерцијалан филм,у смислу да обухвата и циљну популацију оних млађих да се ложе на неку јурњаву,преживљавање,пуцњаву и тако то...и нас који волимо Дефоа  Smile

Вероватно није филм који ће ми остати у неком сећању,али свакако ћу га одгледати...и хвала на обавештењу за снимак и превод  Smile

Ti si neki prirodan tip malkine  Smile

Па нормално,зар се не види?  Smile
Јебига волим ја те неке природњачке филмове са неки пределима типа Аљаска,Ј. Америка...шуме,планине...јебига лепо за око. Боље него канцеларије и градови...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.25
  Kad čovek gleda trejler ispada baš tako kao što si napisao ali trejler nikad nije bio film (osim u slučaju Hane (2011).
  Spojler samo za one koji su gledali film.

  Gradić koji se nalazi u toj oblasti zavisi od šume (drveta) koji ga okružuje.Šume se seku,pilane rade i ljudi imaju posla.Ali oni su ograničeni u tom jer postoje neki koji pišu peticiju u kojim se traži zabrana daljeg iništavanja šume ili bolje rečeno celog ekosistema.Šuma kroz koju ovaj lovac prolazi su prepune ogromnih stabala koja su pala sama od sebe pa samim tim onaj ko gleda a ne zna ništa o pomenutom ekosistemu i razmeni materija misli kako je besmisleno ne iskorisriri to drveće koje (po njihovom mišljenju) uzalud propada.Važniji su za njih ipak ljudi i profit od tamo neke netaknute prirode.
  Na kraju filma on doznaje da nije jedini koji lovi tigra,čak su neki i poginuli zbog njega.Zbog toga kad ga mu se nađe na nišanu odlučuje da ga ubije,da on bude taj koji će uništiti tu vrstu zbog koje su stradali neko koje je zavoleo.Sa nestankom tigra nestaće i potere a samim tim i dalje ljudske žrtve.
  Ovo su samo dve stvari u filmu koje sam video i zbog kojih sam pomislio da su film pomogli upravo oni koji sakate i uništavaju ono malo što nam je još preostalo.Bolje je poseći sve i uništiti svaki poslednji preostali primerak bilo koje vrste kobajagi zbog ljudi nego sačuvati sve kako jeste.
 

 
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 04:17:25
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: the film hunter

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.057 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.