Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 12:15:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Warrior (2011)  (Pročitano 3329 puta)
17. Nov 2011, 01:12:11
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
Browser
Mozilla Firefox 3.6.24
mob
HTC Smart
http://www.imdb.com/title/tt1291584/

Film ,,Ratnik” (Warrior) o dva otuđena brata koji će se suočiti jedan s drugim u rvačkoj borbi, počeće svoj bioskopski život od 17. novembra u cinepleksima Ster Cinemas u Delty City-ju i Arena u Novom Sadu.



U filmu glavne uloge igraju, kako se navodi u saopštenju, mlade zvezde u usponu, Tom Hardi ("Inception") i Džoel Edgerton ("King Arthur", "Star Wars Episode II: Attack of the Clones").

Progonjen tragičnom prošlošću, marinac Tomi Konlon (Hardy) se vraća kući posle 14 godina i uz pomoć oca (Nick Nolte) počinje da trenira za Spartu, najveći borilački turnir u istoriji u kome samo pobednik uzima sav novac.

Tomi, bivša rvačka zvezda, krči sebi put prema finalu, dok se njegov brat, Brendan, bivši borac koji je postao trener, vraća u ring u očajničkom pokušaju da spasi porodicu od finansijske propasti. Ali kada autsajder Brendan, serijom dobrih borbi dospe do finala, tamo ga čeka okršaj sa neuzaustavljivim Tomijem. Dva brata će konačno morati da se bore jedan protiv drugoga, a sile koje su ih razdvojile, sukobiće se u dramatičnom, potresnom klimaksu.

Režiser filma je Gevin O'Konor koji trenutno piše scenario za film “Once Upon A Time In New York,”. O’Konor je počeo da piše na Univerzitetu Pensilvanije. Debi je bio scenario za kratki film “The Bet,” nakon čega je režirao kratki film “American Standoff.” Pažnju je privukao režirajući nezavisni naslov “Tumbleweeds,” a potom je usldio i prvi režiserski rad za velike studije, “Miracle”. Nakon uspeha sa ovim filmom režirao je dramu “Pride and Glory,” u kojoj su glumili Edvard Norton, Kolin Farel i Džon Vojt.



Izvor: B92


Овај филм одавно чекам. За сада има високу оцену на ИМДБ, чак преко 8. Глуми Том Харди "Бронсон". Smile
« Poslednja izmena: 17. Nov 2011, 01:13:36 od monk13 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
Ovaj je.. sledeci na meniju Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.24
mob
HTC Smart
Одличан је, одавно нисам погледао бољи филм. Smile Веома ретко дајем десетке при оцењивању, а овај је заслужио чисту ко суза.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
mob
Apple 5
Kad sam skoro video prevod i naslov filma pomislio sam da je govno,onda vidim dobru ocenu na IMDB-u (sto uopste nije bitno) i na kraju ga pogledam i padnem na dupe  Smile Dobar film.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.24
Odgledah. (Upozorenje: seratorski post dole  Smile)

Šta ja znam. Fighter mi je bolje legao. Možda zato što mi je tamo odnos između braće bolje legao ili zato što je Fighter prema istinitoj priči... U svakom slučaju ovaj film nije loš. Dobar je, gluma je super. Svi bitni likovi su razbili saglumom. Tom Hardy je stvarno faca, a siguran sam da će Nick Nolte dobit nominaciju za Oskara.

Ali....ne mogu da se okrenem od klišea, patetike i još par sitnica. Prvo što dva brata dospjevaju na turnir i završe kako ga završe - neću ulazit u detalje, ali ima tih sitnica u priči koji mi ne odgovaraju. Dalje, film stvarno ima par jakih momenata, ali kao što malkin reče krasi ga ta forsirana patetika s vremena na vreme i potreba za prevelikom dramatizacijom.

Što se tiče borbe, tu sam ne sposoban da komentarišem, jer me taj sport uopšte ne zanima, ali borba je fino odrađena.

Ono što mi možda najviše smeta, je što nisu pokazali možda interakciju između braće malo više, barem kroz flešbekove, a ne samo kroz rječi. Kontam da bi tako finale imalo znatno većeg uticaja na sve. Ali i ovakav kakav je - film je dobar. U principu prosječna priča koju spašava dobra gluma.

Zadnji momenti dižu sam film barem za ocjenu više. Htjeo sam mu dat 7, ali evo 8/10, možda zato što i sam imam brata.
« Poslednja izmena: 11. Dec 2011, 17:21:09 od Dzuksi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
od mene dobija 5/10
meni nije nista posebno,dramica puna klisea i borbe su im smesne mislim nijedan mma sudija nece da pusti lika da se bori sa polomljenom rukom  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.24
mob
HTC Smart
Ко није гледао филм нека не чита следећи пост. Smile

Dobar je, gluma je super. Svi bitni likovi su razbili saglumom. Tom Hardy je stvarno faca, a siguran sam da će Nick Nolte dobit nominaciju za Oskara.


Она сцена када Томи бесно саспе жетоне на ћалета, како је ту Нолти одиграо... без коментара сам. Та и следећа сцена у хотелској соби када је пијан, а Томи се сажали на њега и узима га у наручје, то су по мом мишљењу две најдирљивије сцене у овом филму. Заиста невероватна глума. Хардија сам зготивио још у Бронсону. По мом мишљењу човек је невероватан таленат, дефинитивно ми је један омиљених глумаца новије генерације.
« Poslednja izmena: 11. Dec 2011, 17:52:48 od monk13 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.24
Slažem se za Hardya, još će on da zasja punom snagom u novom Betmenu. A on i Joseph Gordon Levitt su mi najdraži glumci nove generacije.
« Poslednja izmena: 11. Dec 2011, 17:55:49 od Dzuksi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


I choose not to choose

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1017
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
mob
Nokia 
Odgledah. (Upozorenje: seratorski post dole  Smile)

Šta ja znam. Fighter mi je bolje legao. Možda zato što mi je tamo odnos između braće bolje legao ili zato što je Fighter prema istinitoj priči... U svakom slučaju ovaj film nije loš. Dobar je, gluma je super. Svi bitni likovi su razbili saglumom. Tom Hardy je stvarno faca, a siguran sam da će Nick Nolte dobit nominaciju za Oskara.

Ali....ne mogu da se okrenem od klišea, patetike i još par sitnica. Prvo što dva brata dospjevaju na turnir i završe kako ga završe - neću ulazit u detalje, ali ima tih sitnica u priči koji mi ne odgovaraju. Dalje, film stvarno ima par jakih momenata, ali kao što malkin reče krasi ga ta forsirana patetika s vremena na vreme i potreba za prevelikom dramatizacijom.

Što se tiče borbe, tu sam ne sposoban da komentarišem, jer me taj sport uopšte ne zanima, ali borba je fino odrađena.

Ono što mi možda najviše smeta, je što nisu pokazali možda interakciju između braće malo više, barem kroz flešbekove, a ne samo kroz rječi. Kontam da bi tako finale imalo znatno većeg uticaja na sve. Ali i ovakav kakav je - film je dobar. U principu prosječna priča koju spašava dobra gluma.

Zadnji momenti dižu sam film barem za ocjenu više. Htjeo sam mu dat 7, ali evo 8/10, možda zato što i sam imam brata.
Svaka ti njegoševa!
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Go ahead, make my day

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 664
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
HTC one m9
Meni licno najjaci film u poslednjih 10-15 godina jos od Gladijatora!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 12:15:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.