Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 10:23:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Community (tv serija)  (Pročitano 16904 puta)
04. Nov 2011, 13:12:19
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
Browser
Chrome 15.0.874.106
mob
HTC Wildfire S
Kako se približava kraj ove godine i početak nove, želim da vam predstavim seriju koja mi je obeležila 2011 godinu i vidno je oraspoložila. Smiley

Community





 
Community je energetska bomba od serije jer epizode imaju trajanje od 22 minuta, brze i zabavne bez pauza i posle svake kao da je preleteo džambo-džet 3 metra iznad mene.  Smile
Radnja se odvija na Greendale "komjuniti" koledžu (državni faks ili viša kod Amera Smile ) i prati odabranu  grupu studenata koje je spojila neka kosmička sila, za potrebe snimanja ove serije.  Smile
Meta-humor, improvizacija i dosta parodije na popularne filmske stereotipe.
Možda se neće svima dopasti (jer neće svi razumeti), ali Community se nikad nije plašio eksperimentisanja
 i "outside the box" razmišljanja.
Obogaćeno i prepuno skrivenih referenci iz opšte kulture i igre reči, koje neće svako prepoznati... ali kad je prepoznate... Smile  imate onaj osećaj kao kad... ma ne znam da opišem... al' nekako ste ponosni na sebe..  Smile

Elem.. da ne davim previše, puno sprdnje, puno gegova... jednostavno je samo... zabavno.  Smile Smiley
Verovatno neće nikom promeniti život, al ubrizgava nitro dozu raspoloženja direktno u cerebral cortex i meni služi kao terapija pre nego što izađem na ulicu. Smiley Pa, koga uspem da vrbujem... nek' dođe da prepričavamo zajedno dok se ne umorimo.  Smile








Inače, ako mi administratori ne zamere, samo jedan google search gde možete pronaći sve ep. i dobrog kvaliteta... za dalje se snađite sami, ili mi pošaljite pp da vam pomognem. Smiley
(ako zamere, nek' brišu ovaj deo)

Titolovi:
(prevod za treću nije zavšren jer treća je u toku)

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
Season1.zip (290.99 KB)
*
Season2.zip (278.33 KB)
« Poslednja izmena: 07. Nov 2011, 16:27:46 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.106
mob
Ericsson jeste
nisam gledo
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
Vidio sam da je hvale jako dosta, al nikako da se nakanem da gledam humoristične serije (jedino me Arrested Development pridobio i oduševio Smile). Razmišljao sam da je skinem ali nekako sam u većem iskušenju da skinem "It's always sunny in Philadelphia".

A nisam znao da je onaj kinez iz Hangover u seriji. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.106
mob
HTC Wildfire S
Dzuksi, ako na ikoga tipujem da će mu se dopasti serija, to ste ti i qcko.  Smile
« Poslednja izmena: 04. Nov 2011, 15:03:52 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
Dzuksi, ako na ikoga tipujem da će mu se dopasti serija, to ste ti i qcko.  Smile

Damn you and your sweet sweet words!!! Smile

Skidam prvih 5 epizoda da testiram  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia 1800
Dzuksi, ako na ikoga tipujem da će mu se dopasti serija, to ste ti i qcko.  Smile

i eventualno pokojnoj bambini Smile

Dzuksi, ako na ikoga tipujem da će mu se dopasti serija, to ste ti i qcko.  Smile

Damn you and your sweet sweet words!!! Smile

goa je manipu-prevarant stari  Smile

Staviću da se skida... mada... verovatno će me mrzeti da odgledam (bar u skorije vreme) pošto već imam na čekanju neke filmove... Al inače u poslednje vreme me je baš minulo interesovanje za filmove i serije...

Sećam se kad si postavio neki klip s onim Abedom... Mislim da je ovo:



tad sam još proguglao i YT-ovao da vidim o čemu se radi al zaboravio sam posle da stavim da se skida...

Citat
Obogaćeno i prepuno skrivenih referenci iz opšte kulture i igre reči

me gusta

IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
ce se skine  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia 1800
odgledao prvih 15 epizoda

hooked  Smile
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
HTC Wildfire S
ce se skine  Smile
Skidam prvih 5 epizoda da testiram  Smile
hooked  Smile

Fuck yeah.







Finally.
Okupljam ljude s kojima mogu da prepričavam.  Smile

Do sad sam uspeo samo da konvertujem drugaricu s kojom sad gledam svaku novu epizodu i vrištimo.
(bambini sam preporučio takođe, ali mislim da je ona malo skeptična prema US humoru i čvrsto se drži britanskog.  Smile )


Anyway... qcko...
... ono kao... Abed?!Smile
I ostali utisci?  Smile



Hihihi... kako volim ove stvari.  Smile
« Poslednja izmena: 07. Nov 2011, 00:02:34 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
Citat
Razmišljao sam da je skinem ali nekako sam u većem iskušenju da skinem "It's always sunny in Philadelphia".

нећеш погрешити Smile  мада...од почетка седме сезоне почели су да кењају у итс олвејс...

одгледао сам прву и другу сезону комјунитија...трећу ћу гледати кад се заврши....шта знам,није лоше али нисам толико одушевљен као сиса Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 10:23:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.201 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.