Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 08:56:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Paranormal activity 3  (Pročitano 7771 puta)
29. Sep 2011, 14:21:43
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
HTC Smart
"Paranormalna aktivnost" - kako je sve počelo

http://www.imdb.com/title/tt1778304/

Radnja trećeg nastavka filma smeštena je 18 godina pre radnje prvog dela.



"Paranormalna aktivnost 3" imaće američku premijeru 21. oktobra, a novi trejler pokazuje da ćemo saznati kako je došlo do misterioznih dešavanja u naizgled običnoj kući.

U prvom delu glavni lik bila je Kejti, u drugom njena sestra Kristi, a u trećem saznajemo kako su neobične aktivnosti počele još dok su njih dve bile deca.

Pogledajte:



Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 273
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
SonyEricsson W660i
Dvojka je mnogo razocarala, mada ovaj treci deo moze biti zanimljiv...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
cekaj znaci dvojka je prequel prvog dela a trojka i prvog i drugog
kada cemo da dobijemo mi neke odgovore bre  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
mob
Samsung S8
Prvi deo mi je bolji od drugog. Mislim da treci biti najeziviji.
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
HTC Smart

kada cemo da dobijemo mi neke odgovore bre  Smile

У овом малом тексту на почетку теме пише да ћемо гледањем трећег дела доћи до неких сазнања како и зашто су почела паранормална дешавања. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.202
mob
Samsung Galaxy S III
Mislim da i u ovom filmu imamo primjer klasicnog srozavanja novim nastavcima. Naime, prvi dio je bio dobar, mozda cak i odlican. Drugi me je razocarao, kao sto sam i ocekivao. Treci ce vjerovatno da mi ogadi cijeli serijal.

Dakle, tipicno forsiranje.. Uspio nam je prvi projekat, gotovo da nista nismo potrosili, a zaradili smo fino, HAjmo sada 10 dijelova da napravimo, svake godine po jedan i zaradimo na ideji dok je ljudima kompletno ne ogadimo. To je ta logika.

Samo se plasim da na kraju ... ta nevidljiva sila ne dobije Dzejsonov lik i pocne da ih juri po dvoristu  Smile
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
HTC Smart
Treći deo “Paranormalne aktivnosti“

Od četvrtka, 20. oktobra, na redovnom bioskopskom repertoaru biće treći nastavak horor filma "Paranormalna altivnost ", koji je u svoja dva prethodna pohoda na bioskopske blagajne postigao izuzetan uspeh.



U najnovijem nastavku ovog izuzetno uspešnog psihološkog horora tvorci priče se vraćaju na sam početak i objašnjavaju kako je sve počelo. Sledi povratak u 1988. godinu, kad su Kejti i Kristi Federston bile male, a paranormalna aktivnost se tek uselila u njihove živote...

Scenario za treći deo ove priče iz studija “Paramaunt“ su napisali Majkl R. Peri i Oren Peli, režiseri su Ariel Šurman i Henri Jost, a glavne uloge tumače Kejti Federston i Spreg Grejden.

Izvor: B92
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
HTC Smart
Paranormalno, najbolji deo tek sledi

Treći film serijala "Paranormalna aktivnost" prvog dana prikazivanja zaradio skoro 30 miliona dolara. Čelnici "Paramaunta" očekuju da će četvrti deo biti još bolji...

Film "Paranormalna aktivnost 3" ostvario je najveću zaradu u Americi proteklog vikenda, "zato što je najbolji deo serijala", tvrde čelnici studija "Paramaunt" i dodaju "do sad...".

"Vidimo se u isto vreme sledeće godine", rekao je predsednik "Paramaunt" grupe Adam Gudman.

Poslednji deo priče, tačnije prednastavak, za dva dana prikazivanja u američkim bioskopima " zaradio je 54 miliona dolara, a prvog dana skoro 30 miliona dolara, "nešto manje" od poslednjeg filma iz "Hari Poter" franšize.

Jedan od direktora iz studija "Paramaunt" Don Haris, rekao je da je studio očekivao da će film proći bolje od prethodnika, zato što je "najbolji do sad".

"Paranormalna aktivnost 3" je prednastavak priče koji govori o otkriću uznemirujućeg videa iz 1988. godine.



Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Mislim da i u ovom filmu imamo primjer klasicnog srozavanja novim nastavcima. Naime, prvi dio je bio dobar, mozda cak i odlican. Drugi me je razocarao, kao sto sam i ocekivao. Treci ce vjerovatno da mi ogadi cijeli serijal.

Dakle, tipicno forsiranje.. Uspio nam je prvi projekat, gotovo da nista nismo potrosili, a zaradili smo fino, HAjmo sada 10 dijelova da napravimo, svake godine po jedan i zaradimo na ideji dok je ljudima kompletno ne ogadimo. To je ta logika.

Samo se plasim da na kraju ... ta nevidljiva sila ne dobije Dzejsonov lik i pocne da ih juri po dvoristu  Smile
kao vestica iz blera  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
HTC Smart
Beograd oduševio zvezde horor filma

Muški deo glumačke ekipe popularne horor trilogije “Paranormalna aktivnost” ovih dana boravi u Beogradu, gde trenutno rade na novom projektu.


Ekipa filma slikala se s obožavaocima koji su ih prepoznali u klubu

Dok preko dana istražuju zanimljive lokacije za sledeći nastavak horora o natprirodnim pojavama i snimaju pojedine sekvence, kao i svi stranci koji dođu u prestonicu, večeri rezervišu za provod.

Tako su se u petak uveče obreli u beogradskom “Soho baru”, gde su privukli veliku pažnju ostalih gostiju, koji su ih prepoznali i fotografisali se s njima.

Veselim momcima pažnja nimalo nije smetala, već su rado izlazili u susret svima koji su želeli da ih upoznaju.

Budući da je jedan od članova ekipe vrstan gitarista, ovog petka će i nastupiti u “Sohou”, gde će na delu pokazati svoje muzičko umeće.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 08:56:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.