Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Izađi na crtu! [Milan Kalinić, Prva srpska televizija]  (Pročitano 15684 puta)
26. Sep 2011, 01:21:55
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
U nedelju u 21:00 na Prva TV pocinje!


U novom, spektakularnom šou programu, hrabri izazivači, željni dobre akcije i zabave, izlaze na crtu snažnom Milanu Kaliniću. Igre koje stavljaju na test snagu i um odlučiće ko je pobednik!

Milan Kalinić je potpuno ubeđen da je najbolji, najjači i jednom rečju - nepobediv. On voli izazove i zbog toga traži odvažne kandidate, muškarce i žene, koji su spremni da sa njim ukrste koplja i odmere snagu. Kandidati koji se osmele da uđu u "ring" sa Kalinićem, prolaze niz zadataka, koje su za njih šansa da pokažu da su jači, pametniji i spretniji od "nepobedivog".

Atraktivne igre, često ekstremne, sistem bodovanja koji je tako skrojen da se do poslednje igre ne zna ko je pobednik čine šou uzbudljivim, punim preokreta i do kraja neizivesnim.
A onaj ko pod svetlima reflektora nadjača i nadmudri Milana, osvoja 25.000 evra!



Скроз забавна емисија. Али предуго траје и вечерас се потркрало много грешака. Посебно кад је овај обичан такмичар почео да подјебава да је намештено, онда су ови почели да саботирају Милана  Smile Карановић по обичају нема појма, а Миљан Милићевић је дегенерик  Smile Све у свему, добра разбибрига.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 273
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
SonyEricsson W660i
Jako dugo traje i recimo poslednja igra me je toliko smorila da sam promenio kanal i samo povremeno gledao koji je rezultat. Voditelj je takodje katastrofa. Imao je neke upadice koje ne mogu da se oproste ni voditelju sa lokalne televizije...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
Карановић је страшно напоран лик и врло незанимљив. Смешно ми што као покушава да буде неки ортак са Калинићем или већ шта  Smile Баш сад читам коментаре и углавном се сви жале на водитеља  Smile

Емисија се иначе у оригиналу зове Schlag den Raab.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Citat
Скроз забавна емисија.

Slazem se Smile

4h trajalo... Smile

IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.22
bas dugo dugo traje
gledao sam nesto malo
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
Nokia 
Ju jadan Milan , krvav ce tolebac biti ....4 sata,otpali smo sinoc  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
Samsung 111111
Nemoj Ceda da mu izadje na crtu  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.22
mob
HTC Smart
Borba do poslednjeg evra: Siniša pobedio Kalinića!

U najgledanijem spektakularnom šou programu „Izađi na crtu“ koji je sinoć osvojio celu Srbiju, Milan Kalinić dobio je dostojnog protivnika, Sinišu Štetina, diplomiranog grafičkog inženjera iz Novog Sada. U premijernoj epizodi, Siniša je pobedio Milana i osvojio 25.000 evra!



U direktnom prenosu, neizvesna četvorosatna borba vodila se kroz 15 različitih igara, od onih koje su testirale inteligenciju i opštu kulturu, do onih koje su zahtevale odličnu fizičku spremnost i savršenu motoriku. Milan je, baš kao što je i najavljivao, nastupio izuzetno samouvereno i vodio u nekoliko rundi. Ipak, Siniša se nije predavao, napravio je preokret i stekao samopouzdanje. Ali ni Kalinić nije dozvolio protivniku da se lako izvuče, uspevao je da se povrati u igru iz gotovo nemogućih trenutaka. Borba je bila neizvesna do samog kraja, oba takmičara su se lavovski borila i tek u poslednjoj, petnaestoj rundi, Siniša je uspeo da se izbori za pobedu. Iako ne voli da gubi, Kalinić je pružio fantastičnu borbu do samog kraja, uneo je celog sebe baš kao što je i obećao. Ipak, ovog puta, sreća je bila na strani protivnika koji se sjajno borio. Pobednik Sinša još uvek nije svestan svog velikog trijumfa: „Gledam reprizu pa se ću posle toga verovatno biti svesniji. Milan je bio sjajan ali i ja sam došao da pobedim, u suprotnom se ne bih ni prijavljivao” rekao je samouvereno Siniša.



Posle igre sa testerom sve je bilo lakše za Sinišu, izbacio je sve iz sebe i pojačao svoju koncentraciju. „Uživao sam, meni je vreme u sinoćnom obračunu proletelo. Imao sam tremu samo dok je Saša Mišić izvačio kuglicu sa imenom učesnika koji će Milanu stati na crtu. Kada sam čuo svoje ime, treme je nestalo” kaže Štetin i poručuje budućim takmičarima: „Verujte u sebe jer tada je sve moguće!”
Milan Kalinić je dokazao da je rođen za ovaj show i da nikom neće biti lako da osvoji primamljivu novčanu nagradu. Do kraja je izgarao u svakoj igri i kao pravi sportista od srca čestitao svom izazivaču na pobedi. „Veliki sam fan ove emisije, a sada, kad učestvujem u njoj, još više sam oduševljen! Bilo je fenomenalno, uživao sam od početka do kraja. Dao sam sve od sebe da kofer s novcem ostane i za sledeću epizodu, malo je falilo da pobedim, ali mi je, iako ne volim da gubim, veoma drago što je Siniša osvojio 25.000 evra. Velike su to pare u Srbiji, i srećan sam što je momak kao što je Siniša uspeo da ih osvoji. Eto, ja sam uvek na dobitku! Kad pobedim, nagrada se prenosi u sledeću emisiju pa izazivač ima šansu da osvoji veću sumu, kad izgubim srećan sam jer znam koliko je moj protivnik srećan. Ali, kao što ste videli ove nedelje, niko me neće lako pobediti!”



Izvor: Svet
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1823
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0
mob
Nokia E71
Baš me interesuje koliko je Milan uzeo kintu za ovo, ja sam mislio on stvarno spreman kad ono teško da će ikoga da pobedi.Mislim nije loša emisija ali Kalinić je totalni promašaj zato što nije ni fizički a ni umno nešto superioran pa da ga je teško pobediti onaj dečko ga je dobio lagano sinoć.Ako su se odlučili već za tu soluciju onda je umesto Milana trebalo biti neki dečko koji je mnogo bolji u svakom pogledu,kako bi emisija bila zanimljivija ili da učestvuju obični građani po principu pobednik ostaje sve dok ga ne pobedi u narednim emisijama.I tako izdvojiti nekoliko takmičara sa najviše pobeda koji će se takmičiti u finalu recimo za 50 ili više hiljada evra.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 154
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
SonyEricsson T715
kad uzmu gladiuse, mreze i trozupce javite mi Smiley
IP sačuvana
social share
The same infinite detail and awareness could be projected through the radios and televisors, but are not. No, no, it's not books at all you're looking for! Take it where you can find it, in old phonograph records, old motion pictures, and in old friends; look for it in nature and look for it in yourself. Books were only one type of receptacle where we stored a lot of things we were afraid we might forget.
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.