Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najveće rupe u radnjama poznatih filmova.  (Pročitano 9151 puta)
30. Avg 2011, 16:46:29
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
Browser
Chrome 13.0.782.215
mob
HTC Wildfire S

Neki su moji, neki su delimično moji... većina su pokupljeni sa interneta od drugih ljudi. Smiley 
Što uopšte nije važno... zajedno smo patili kad smo gledali njihove nelogičnosti, zajedno smo bili uvređeni kad su nas smatrali za idiote koji neće primetiti ili neće mariti... zajedno ih i obarajmo.  Smile

Nekimo možemo oprostiti, jer ih prosto volimo. Čak i sa manama.  Smile
Za neke nam je žao što reditelj, scenarista i kompletna glumačka ekipa nije poginula u nekoj saobraćajnoj nesreći i ne možemo ih nikako voleti. Ali sa manama i rupama u radnjama, bar imamo još jedan razlog više da ih mrzimo. Smile

Takođe, malo upozorenje unapred:  Ova tema će biti prepuna SPOILER-a. Što je i očekivano i normalno. Smile Zato obratite pažnju prvo na naslov filma o kojem se govori.
Takođe ste dužni da i sami naglasite naslov ako postavljate novi. Smile




Memento




Ne, definitivno neću preći nikad preko ovoga:

* Zašto debil nije koristio video kameru?!
Ne samo običnu video kameru. Vreme kad se radnja u filmu odvija dozvoljava čak i digitalnu kameru.

Objašnjenje za ovo: Možda nije znao kako se koristi video kamera i morao bi svaki put ponovo da nauči. Trebalo mu je nešto pemanentnije, video zapis je lakše obrisati. Na poleđini slika se mogu dodati beleške.


Po meni, poprilično neuverljivo objašnjenje. Smile (priznajem, delimično i zato što mrzim taj film.  Smile ) Video ima mnogo više prednosti nego pomenutih mana. Tetoviranje, slike i beleške na slikama su ga često vodile u još veće rebuse i još više ga zaglupljivale.


Star Wars




* Ok. Death Star. Velika ogromna, guzata svemirska letelica/baza/oružje. Zauzima veličinu jednog omanjeg meseca.
Neuništiva i dovoljno moćna da uništi celu jednu planetu i sve njene nadrkane stanovnike. (Bilo bi mnogo gotivnije kad bi Vader dizao planete u vazduh jer su njeni stanovnici totalne drkadžije a ne zbog toga što se protive njegovoj političkog ideologiji. Pitam se da li bi bili prvi na listi ili u nekom zabačenom kutku vasione ima i gorih od nas.)

Elem.

Nepobediva.
Neuništiva.
Premoćna.

Savršena u svakom pogledu...

...osim jednog maloog maaleecnoog detaljčića...
khm...
... poseduje otvor veličine metar-dva... i ako pucate u taj otvor, odleti cela stanica veličine meseca u vazduh.  Smile Smile

Al' opušteno. Ko da će nekom tako nešto stvarno pasti na pamet.


       klik



* Princeza Leia.
Dobra riba i sve.
Svakako. Smile

Ali ponekad se stekne osećaj kao da Lukas nije znao šta će s njom stvarno. (sem onog zlatnog kostima, to je svima jasno koja je namena Smile )

* Sila funkcioniše na neki čudan način... i na poseban način barata sa genetikom.
Po svoj mogućoj logici... kao Lukova sestra, trebala bi da ima isti potencijal kao on... opet, ona nema nikakve moći.
I da stvar bude gora... samo Luke dobija Jedi tretman.

* Zašto Vader ne može da postigne istu "konekciju" s njom kao što može da oseti Luke-a?




Postoji još "rupa" u Star Wars-u.
Ali kako se ja nikad nisam ložio na SW, dobar deo njih ne razumem. Smile
Tako da ćete morati sami da ih izguglate.

Ima ih dosta.
Ali kako nastaju, tako ih Star Wars štreberi popunjavaju. Pravi mali štreberski rat.  Smile



The Shawshank Redemption




* Ahm... kako je Andi uspevao da zalepi poster, dok je na "drugoj strani" Smile

I to na sva četiri ćoška.  Smile

Superman




Ok, superheroji sa natprirodnim moćima ne postoje. Naravno.  Smile Ali:

* Vraćanje vremena unazad, obrtanjem rotacije Zemlje je... previše.

Bar za mene. Smile
Jednostavno je previše glupo. Smile

The Lord of the Rings



Za ovu rupu, relativno dobar deo ljudi već zna:

* Zašto jednostavno nisu odletetli na velikom orlu do planine i tako bacili prsten?  Smile

I na taj način skrate priču od 9 sati na samo 20 minuta.  Smile
Koliko bi samo života bilo sačuvano.
Koliko bi se samo Frodo i Sem manje povatali.
Ehh... Smile


Postoji zapravo objašnjenje za ovo: Orlovi su nepristrasni i nisu zauzimali mesto sve do samog kraja. Nešto poput Enta (drveća). Pritom su... navodno... veoma ponosne životinje...  Smile I ne dozvoljavaju nikome da ih jaše. Eto.


E sad, zašto je meni ova zakrpa sranje: Saruman je uspeo da iskontroliše čoveka, kralja. Jedan vrlo snažan karakter. Da u potpunosti manipuliše njime.
A ovi nisu mogli da opasulje jednog jebenog Orla, pored tolikog značajne misije?! Pfff...  Smile

Enjoy!


                klik



Independence Day



Uffff. Ne znam odakle da počnem. Toliko rupa. Smile Ceo film je jedna velika rupa. Smile
Krater, zapravo.  Smile

Ajd od one najopičenije

* Upload-ovali su jebeni virus na kompjuter matičnog broda vanzemaljaca!  Smile I to wireles! Smile

Naaači, Bulmasoft skill hakerisanja!  Smile

Kad malo bolje razmislim, bolje da im je instalirao Windows 98 na glavni kompjuter. Sjebao bi im sistem i bez tog virusa koji, kako zgodno, u potpunosti kompatibilan sa njihovim kompjuterom. xD
Elem.
Ja se iskreno nadam da ne moram objašnjavati koliko je retardirano.  Smile


Šta smo još naučili iz ovog filma:

* Fizički je moguće pobeći od ekplozije i vatre koja se širi naizgled supersonično. Posebno ako ste pas.

*Moguće je preživeti prethodno pomenutu ekploziju koja ruši ceo grad... ako se zaštite i sakrijete u tunelu, koji je nemoguće srušiti.

* Vatra ne konzumira kiseonik. Tako da i kad preživite eksploziju, srećom nećete se ugušiti od nedostatka vazduha.

* F-18 je dostojan protivnik svemirskih brodova sa "naprednom tehnologijom"

* Vanzemaljcima niti je potreban anti-virus, niti imaju potrebu da na bili koji način zaštite (makar i back-up) svoje kontrolne sisteme u najvažnijem brodu u celoj floti

* Svemirski brod ne može nadmašiti i pobeći od eksplozije, za razliku od vašeg psa.

* Čak i kad vanzemaljci izvrše invaziju na vašu planetu i pobiju dobar deo čovečanstva, ljudi će vas i dalje zajebavati zbog vaše "izmišljene" priče o NLO abdukciji.

* Svemirski brod koji je nedostajao 40-50 godina neće izazvati nikakvu sumnju kad se vrati na matični brod.

* Čak i kad posedujete naprednu tehnologiju za intergalaktička putovanja i osvajanja. Koristite tehnološki  naprimitivniji način da... khm khm.. SIHRONIZUJETE SVOJE SATOVE (?!). Takođe, signal za sihronizaciju počnite da šaljete i pre nego što uđete u njihov solarni sistem.

* Ako krenete da tražite helikopterom svoju ženu, koja je izgubljena negde u ruševinama Amerike. Budite sigurni da ćete naleteti baš pravo na nju.



Signs



Ok.
Kao prvo. Ovaj film je užasno sranje koje mi je potrošilo sat i nešto mog života.

Kao drugo, treće i četvrto...

Vanzemaljci koje može uništiti jedino voda i voda im je najslabija tačka... pokušavaju da izvrše invaziju na planetu koja se 70% sastoji od VODE! Smile

* Vlaga iz vazduha im ne može ništa. Iako bi po svoj logici trebali da "plivaju" u OTROVU samim svojim prisustvom na Zemlji.

* Vanzemaljci mogu da postignu međugalaktička putovanja sa svojom naprednom tehnologijom... ALI NE MOGU DA SKAPIRAJU kako se otvaraju vrata!  Smile


I poslednje.
* Ljudi koji žive na farmi. xD Ne poseduju ni jedan jedini makar pištolj. xD

G.I. Joe (movie)



* Uništili su neprijateljsku bazu tako što su... POTOPILI ledeni breg (na kojem je bila baza)

POTOPILI su led. Smile


The Core



Ok, naravno da se radi o naučnoj-fantastici.
Ali čak i SF mora imati neke dodire sa realnošću.   Smile
Zapravo... SF bi po mojoj nekoj definiciji (koja može naravno biti pogrešna Smile ) trebao biti koliko god je moguće naučno tačan i precizan... a onda da nas obori s nogu... na onom delu gde nauka ne može još uvek da dosegne.  Smile

The Core je uspešno uspeo da obori maltene sva moguća znanja iz geologije.  Smile

I mene zaista mrzi da navodim, koliko ih mnogo ima...

Jednostavno ću vam preporučiti ovaj spisak: http://www.100thingsilearned.com/view.php?id=670


Ali bez obzira, što je u potpunosti nerealan... gledljiv je i zabavan film.  Smile


White Chicks


Ahm. Činjenica da niko kroz ceo film nije primetio NIŠTA neubičajeno u njihovoj prerušenosti?!!  Smile

Mislim...   Smile



 Smile

Ako to nije dovoljno onda: http://i53.tinypic.com/dnkcq1.jpg

 Smile


Takođe.
Iz nekog nepoznatog razloga, moje drugarice obožavaju ovaj film kao i moj mlađi burazer.  Smile
Ja sam uspeo da ga zaboravim za 0.32 sekunde posle gledanja.  Smile


 Smile

Idemo dalje...


Robocop



* Iako je uvek u nekoj rafalnoj vatri, iako uvek šibaju meci prema njemu... NIKO... NIKAD... NIJE... pogodio robokapa u usta.  Smile Smile Smile

To najverovatnije ne bi ništa promenilo jer je jednom prilikom objasnio da su lažna.

Mada opet, zavisi i s čime pucate na njega... kad bi ga gađali sa zoljom u usta, siguran da bi sjebali "neki" deo mozga.  Smile


Back to the Future




* Hej draga, trebaće nam pomoć u kući. Hmm, kome bi mogli da ponudimo posao.  Smile

     Znam! Ajde da zaposlimo onog tipa što je pokušao da te siluje u srednjoj školi!



The Matrix



* Ljudi NISU izvori energije, morate da ih hranite. Smile

Takođe, objašnjenje da se oni ustvari hrane mrtvim ljudima je slično rešenju da punite bateriju sa drugom baterijom, polupraznom. Smile

Drugo, čak i danas postoji veliki broj načina da se dođe do električne energije i bez sunca, što bi njima posebno mašinama još manje škodilo nego nama... cela ideja od ljudima kao izvorima energije je kao posedujete armiju hrčaka na točkićima... sa namerom da napajate podmornicu.


Mala trivijalnost: U originalnom scenariju su hteli da upotrebe samo ljudski mozak kao masovnu kompjutersku moć za mašine. Ideja je odbačena s procenom da je to suviše teško za publiku da razume.  Smile

* Takođe, ako zanemarimo prethodno... pametne mašine bi valjda skapirale pre ili kasnije da je bolje upotrebiti, primera radi... krave... kao izvor energije. Em što su veće... em što je drastično manji rizik da se probude jer su dobile egzistencijalnu krizu... i odlučile da se pridruže grupi koja zajebava tvoju primat.



Trailer for buried



Zarobljen je u kovčegu, nakon što je sahranjen živ.
Ponesataje mu kiseonika...

... i šta on uradi?

* On kresne upaljač umesto da se posluži sa ekranom mobilnog. Genije. Smile



Indiana Jones: Kingdom of the Crystal Skull




Najbolji način da preživite NUKLEARNU eksploziju?

* Frižider.   Smile


Twilight





Mislim da je ovako bolje objašnjeno: http://i52.tinypic.com/33wntb4.jpg

 Smile


Titanic



* Njegovo telo potone nakon što umre. POTONE Smile

Ljubav je zaista teška izgleda.  Smile



« Poslednja izmena: 30. Avg 2011, 16:57:41 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.215
Film Buried

Mobilni mu je trebao da za neke druge stvari, a da ne bi trošio bateriju tako što bi ga koristio za osvetljenje, koristio je upaljač. Tako to ja vidim.

Inače, kul tema.
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.20
mob
HTC Smart
Слажем се, супер тема. Smile

Спојлер:

Ето јуче сам погледао "Савршеног домаћина". Колико сам схватио он у ствари није убијао жртве. Мало их је малтретирао, шминкао их као да су искасапљени и сликао их у таквом стању. С' обзиром да је оног пљачакша пустио, намеће се закључак да је тако поступио и са осталима. Уколико су преживели ваљда би га неко од тих ликова пријавио? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
Kul tema. Tacno sam znao koji ti je klip posluzio kao inspiracija za LOTR.  Smile

Inace za Star Wars, princezi Dileji se vise paznje poklanja po knjigama i stripovima kao i njenim potomcima pa su deca nje i Han Soloa veoma jaki Dzedaji. Smile Ali otprilike, Lukas na pocetku nije toliko razmisljao o tome(npr. brat-sestra poljubac u epizodi 4  Smile ) a posle se vise fokusirao na Luka i Vadera. Kao otprilike sa Jar-Jarom u epizodi 2 i 3 gde se vidi u nekoliko scena.  Smile

Imas puno tih rupa. Meni pada na pamet "Uzicka republika" gde partizanka koja ne ume ni da drzi oruzje puca u vazduh i ubija 4 cetnika. Al dobro, meni su domaci filmovi vise komedije pa se ne mogu smatrati za ozbiljna ostvarenja.

Takodje si zaboravio jedan od poznatijih.  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

741.jpg
(44.03 KB, 425x706)
« Poslednja izmena: 30. Avg 2011, 17:18:47 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Ucesnik diskusija


Tuning Styling.Net Admin

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 106
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.215
mob
HTC TouchPro, TytnII
Fast Five

Da pocnem od pocetka gde autobus udara otpozadi u auto i prevrce se na sve strane, a auto:
- nema na sebi ni ogrebotinu
- se nije mrdnuo ni milimetar
kao da je napravljen od istog materijala kao i crna rupa

scena obijanja voza i Vin Disel izvozi auto napolje iz voza i pod punim gasom prelece neko brdasce i zakucava se u zemlju a autu posle toga isto nista Smiley
IP sačuvana
social share
Pozdrav,
           Heechee
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Odlicna tema.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.215
mob
HTC One
+1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.20
super tema  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.20
Trenunto mi pada na pamet samo ona iz

The Sixth Sense

Kakav je to život Brus Willis vodio i imao interakciju sa ljudima ranije, da nije mogao da skapira da je duh ili  da ga svi ignorišu, ili da barem nešto nije jebeno uredu. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.215
Citat
Memento




Ne, definitivno neću preći nikad preko ovoga:

* Zašto debil nije koristio video kameru?!
Ne samo običnu video kameru. Vreme kad se radnja u filmu odvija dozvoljava čak i digitalnu kameru.

Objašnjenje za ovo: Možda nije znao kako se koristi video kamera i morao bi svaki put ponovo da nauči. Trebalo mu je nešto pemanentnije, video zapis je lakše obrisati. Na poleđini slika se mogu dodati beleške.


Po meni, poprilično neuverljivo objašnjenje.  (priznajem, delimično i zato što mrzim taj film.   ) Video ima mnogo više prednosti nego pomenutih mana. Tetoviranje, slike i beleške na slikama su ga često vodile u još veće rebuse i još više ga zaglupljivale.

To bi oduzimalo previse vremena i zapravo je taj njegov unikatan nacin borbe protiv te bolesti ono sto je u filmu interesantno.

Citat
The Shawshank Redemption




* Ahm... kako je Andi uspevao da zalepi poster, dok je na "drugoj strani"

I to na sva četiri ćoška.  

Ako si pazljivo gledao film ,mogao si da vidis da je poster okacinjan, a ne lepljen.



IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.145 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.