Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 07:44:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Machine Gun Preacher  (Pročitano 4630 puta)
26. Avg 2011, 22:59:26
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Browser
Opera 11.50
The story of Sam Childers, a former drug-dealing biker tough guy who found God and became a crusader for hundreds of Sudanese children who've been forced to become soldiers.

http://www.imdb.com/title/tt1586752/



__________________________________________________________________________________

Verovatno ima malo americkog proseravanja, ali ne deluje lose.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0
Gerard Butler polako postaje jedan od boljih glumaca danasnjice Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 243
Zastava Roma
OS
Mac OS X v: 10.7.1
Browser
Safari 534.48.3
mob
Nokia ne znam
Citat
The story of Sam Childers, a former drug-dealing biker tough guy who found God and became a crusader for hundreds of Sudanese children who've been forced to become soldiers.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


I Am My Own Savior!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8650
Zastava Vrčin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0
mob
Alcatel One Touch
Citat
The story of Sam Childers, a former drug-dealing biker tough guy who found God and became a crusader for hundreds of Sudanese children who've been forced to become soldiers.

Welcome to Hollywood.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.22
mob
HTC Smart
Džerard Batler u ulozi sveštenika sa mašinkom

Američka premijera filma "Machine Gun Preacher" održana je juče, a glavnu ulogu tumači glumac Džerard Batler.


Džerard Batler i Mišel Monagan su glavne zvezde filma

Drama "Machine Gun Preacher", u kojoj Džerard Batler igra naoružanog sveštenika, počela je da se prikazuje u američkim bioskopima.

Film je rađen prema istinitoj priči o Semu Čajldersu, bivšem zavisniku od droge, koji je vozio motor i deci u Africi pokušavao da prenese misli o bogu i veri.

Batler je otkrio američkim medijima da se veoma detaljno pripremao za ovu zahtevnu ulogu.

"Sem mi je pozajmio svoju bibliju, u kojoj sam pronašao milion stvari. Gledao sam dokumentarce o fundamentalizmu, propovedanju, motorima - o svemu što je učinilo Sema osobom kakva jeste", rekao je on.

Pogledajte razgovor sa zvezdama filma, Džerardom Batlerom i Mišel Monagan:



Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.22
mob
HTC Smart
Džerard Batler bio dva puta upucan u glavu

Na premijeri filma "Machine Gun Preacher", Džerard Batler, koji tumači glavnu ulogu, otkrio je da je tokom snimanja bio dva puta upucan u glavu, ali u pitanju su bili samo lažni meci.



Džerard Batler je pretrpeo povrede glave, kada su ga na setu za film "Machine Gun Preacher" pogodila dva lažna metka. Nezgoda se dogodila tokom snimanja noćne scene oružanog obračuna.

"U pitanju su bili lažni meci, ali bolje zvuči kada kažem da sam bio upucan. Prvi me je pogodio u glavu i posekao mi lice, pa sam u narednih dvadeset minuta pokušavao da zaustavim krvarenje. Nakon toga sam se ponovo vratio na set, ali pogodio me je još jedan.", opisao je Batler.

Glumac je prilikom snimanja iste scene takođe pokidao tetivu na nozi. "Kada snimate ovakav film, doživite i poneku nezgodu", prokomentarisao je on.

Film "Machine Gun Preacher" je rađen prema istinitoj priči o Semu Čajldersu, bivšem zavisniku od droge, koji je vozio motor i deci u Africi pokušavao da prenese misli o bogu i veri.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.22
mob
HTC Smart
Propovednik sa mašinkom

Sem Čajlders je bivši kriminalac koji je odlučio da ode u Sudan i posveti život spasavanju dece-vojnika. Istinita priča, poznati glumci i režiser iza koga je nekoliko uspešnih ostvarenja garancija su za dobar film.

Film Machine Gun Preacher (Propovednik sa mašinkom) inspirisan je istinitom pričom o Semu Čajldersu, nekadašnjim dilerom koji je prošao kroz zapanjujuću transformaciju i u Sudanu osnovao prihvatilište za napuštenu decu.

Džerard Batler tumači ulogu Čajldersa, osnivača humanitarne organizacije "Angels of East Africa", dok je režiser Mark Forster, poznat po filmovima Bal monstruma i U potrazi za Nedođijom.



Kada je Sem, bivši pripadnik bajkerske bande, rešio da promeni život iz korena i da ode u Istočnu Afriku, bio je zapanjen hororom sa kojim su se suočavali najmlađi.

Ignorišući savete iskusnijih humanitarnih radnika, Sem podiže sirotište na sred teritorije koju kontroliše brutalna Božja armija otpora (Lord's Resistance Army).



Ova vojna formacija je poznata po tome što primorava decu da postanu ratnici.

Međutim, za Sema nije dovoljno da samo podigne sirotište za potencijalne žrtve ove armije već predvodi rizične misije duboko u neprijateljsku teritoriju kako bi spasao već kidnapovane mališane.



Pored Batlera, u filmu se pojavljuju i Mišel Monahen (Source Code), Kejti Bejker (Cold Mountain), Medlin Kerol (Mr. Popper's Penguins) i Mišel Šenon (Revolutionary Road).

Izvor: RTS
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.27
mob
HTC Smart
Изашао добар снимак. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
Zaista dobar film. Vise je drama nego sto je neka akcija i radnja je spora, ali prica je fina i Batler dominira. Dobra mu je uloga i sjajno ju je odigrao.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.64
Jos jedan propagandni krs...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 07:44:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.