Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 05:55:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: In Time  (Pročitano 3848 puta)
22. Jul 2011, 17:58:07
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15


Plot:In the not-too-distant future the aging gene has been switched off. To avoid overpopulation, time has become the currency and the way people pay for luxuries and necessities. The rich can live forever, while the rest try to negotiate for their immortality. A poor young man who comes into a fortune of time, though too late to help his mother from dying. He ends up on the run from a corrupt police force known as 'time keepers'.

Release Date:28 October 2011 (USA)

Imdb:http://www.imdb.com/title/tt1637688/



Ovo cu morati da pogledam Smile
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2411
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 12.0.742.122
Djea . Justin madrfakr ekshn star  Smile. Ideja deluje zanimljiva,ali garant ce previse potencirati njih dvoje i to njegovo robin hood deljenje vremena. Doduse,dobra ova fora kada predstavlja kevu,zenu i cerku,sve isto godiste  Smile
IP sačuvana
social share
Roses are red. Violets are blue. I have a gun. Get in the car.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
Ideja me podsjeća dosta na film Loganov Bjeg. Što u suštini nije nimalo loše.

Dobra ideja, Cilian Murphy je faca, a Justin Timberlake - koliko god ga ja mrzio kao pjevača, stvarno je solidan glumac. Momak se trudi - Alpha Dog, Social Network i Edison, u svima je pokazao da ima talenta za glumu. Kontam da mu trebaju samo malo izazovnije uloge i biće dosta dobar.

E da - fora sa majkom, ženom i kćerkom je stvaro dobra  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


One for all,all for one

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
SonyEricsson C902
Sjajna ideja,ali čudno mi je da se za ovaj film cuje tek 2-3 meseca pred izlazak ?  Smile
IP sačuvana
social share


 Sons of Gondor! Of Rohan! My brothers. I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields when the Age of Men comes crashing down, but it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you stand, Men of the West!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Sjajna ideja,ali čudno mi je da se za ovaj film cuje tek 2-3 meseca pred izlazak ?  Smile

Ja sam naleteo na njega pre skoro godinu dana...ali tek juce izasao trailer.A i tad se zvao "Now" Smile
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


One for all,all for one

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
SonyEricsson C902
Citat
Ja sam naleteo na njega pre skoro godinu dana...ali tek juce izasao trailer.A i tad se zvao "Now"

 Smile
IP sačuvana
social share


 Sons of Gondor! Of Rohan! My brothers. I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields when the Age of Men comes crashing down, but it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you stand, Men of the West!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18


Ono kad predstavlja porodicu, podseti me na...

"Ово је мој син и његова праунучад, а ово је моја кћерка, 300 година млађа од најмлађег чукун-унучета"?

 Smile
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
pa i coda je gledao trejler  Smile

mene podseca na jedan film sa lamberom i keli bruk u kome je isto tako valuta vreme
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51

mene podseca na jedan film sa lamberom i keli bruk u kome je isto tako valuta vreme
Absolon.  Smile

Ovo ne deluje lose, mada mi JT ne uliva poverenje.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
HTC Smart
„Preostalo vreme” 26. oktobra u Domu sindikata

Glavna valuta, umesto novca, postalo je vreme. Život više nego ikad zavisi od novca. Bogati žive večno, siromašni umiru mladi. Domaća premijera trilera „Preostalo vreme“, sa Džastinom Timberlejkom i Amandom Sajfrid u glavnim ulogama, zakazana je za 26. oktobar, a već dan kasnije film stiže u bisokope.

Film Preostalo vreme (In Time) u režiji Endrjua Nikola biće premijerno prikazan 26. oktobra u Domu sindikata, najavio je distributer MegaKom film.



U ovom naučnofantastičnom trileru glavnu ulogu igra muzičar Džastin Timberlejk, a partnerka mu je Amanda Sajfrid, koju gledaoci znaju iz filmova Mama Mia, Pisma Juliji, Crvenkapa.



Uzbudljiva antiutopijska priča odvija se u ne tako dalekoj budućnosti, u svetu u kojem ljudi ne stare, a glavna valuta, umesto novca, postalo je vreme.

Vremenom se sve kupuje, a koliko će dugo neko živeti zavisi isključivo od vremena koje zaradi.

Tako siromašni umiru sa dvadesetak godina, dok bogati žive vekovima.

Kada Vil Salas (Džastin Timberlejk) otkrije da je dobio više vremena nego što je ikad mogao da zamisli, dolazi u sukob sa korumpiranom policijom i prinuđen je da beži da bi spasao život.

Preostalo vreme biće na redovnom bioskopskom repertoaru od 27. oktobra.



Izvor: RTS
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 05:55:56
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Time film

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.061 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.