Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 12:46:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najgori filmski nastavci  (Pročitano 4325 puta)
01. Jun 2011, 19:52:42
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
U "moru" rimejkova i nastavaka koje Holivud najavljuje za ovu i sledeću godinu, da li ima onih koji će krenuti stopama filmova "Seks i grad 2" i "Brzina 2"? Neki već jesu...

Filmski kritičar britanskog tabloida "San" sastavio je listu deset najgorih nastavaka koji, po njegovom mišljenju, nikada nije trebalo da ugledaju "svetlost dana", odnosno tamu bioskopske sale.

Na prvom mestu najgorih nastavaka nalazi se  "Gorštak 2" . " Nikada neki film nije toliko uništio kredibilitet originala. Efekti su loši, a Šon Koneri se vraća u ulozi Ramireza koji je umro u prvom delu...i to bez ikakvog objašnjenja 'kako?'. 'Krilatica' filma je 'Može biti samo jedan' - trebali su sami sebe da poslušaju i da snime samo jedan film ".

 "Gorštaka 2" slede superheroji  "Betmen i Robin" iz 1997. godine sa Džordžom Klunijem u glavnoj ulozi. "Užasno", piše Aleks Zejn za "San". " Sve je užasno - od Arnolda Švarcenegera do smešne Ališe Silverston ".

Bronzu je uzela  "Brzina 2" . " Genijalnost prvog filma sa Kijanu Rivsom u glavnoj ulozi se ogledala u jednostavnoj priči - bomba u autobusu koja će eksplodirati ukoliko autobus uspori. Nastavak nije 'jurio' već dobro zaostajao" .

 Na četvrtom mestu se nalazi  "Ajkula: Osveta" iz 1987. godine, na petom  "Braća Bluz" iz 2000. sa Džonom Gudmanom.

 "Film u kojem su igrali Džon Beluši, Areta Frenklin, Rej Čarls, Džejms Braun naspram filma sa Džonom Gudmanom i nesnosnim siročetom? Uznemirujuće".

Listu deset najgorih filmskih nastavaka ikada čine još  "Lawnmower man 2: Beyond cyberspace", čiji su specijalni efekti gori nego u originalu, potom "Supermen 4", "Seks i Grad 2", "Prljavi ples 2" za koji filmski kritičar kaže da je pre dosadan nego prljav i "Matrix revolutions" ("ubili su heroja").



Trebalo bi napomenuti da je kritičar Aleks Zejn za "promašaje" već proglasio četvrti nastavak serijala "Pirati sa Kariba" i "Mamurluk u Bangkoku".

Izvor: Mondo

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

v207872p0.jpg
(61.23 KB, 610x395)
v207872p1.jpg
(111.85 KB, 610x395)
v207872p2.jpg
(102.32 KB, 610x395)
v207872p3.jpg
(68 KB, 610x395)
v207872p4.jpg
(102.85 KB, 610x395)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Return of the Living Dead nastavci nisu ni trunku zabavni kao original, ni blizu.

Gorštak 2 je najbolji primer očajnog nastavka, kao klinac od 9 godina sa pizdeo gledajući, i tada sam bio svestan kakav je to šit ispred mene
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia Luvmya 520
"Matrix revolutions" ("ubili su heroja").
Delim misljenje o svemu sem o tvrdnji da je Neo mrtav. Matrix trilogija nije prica bazirana na istinitom dogadjaju.
U Matrix-u je Neo takodje bio "ubijen" pa je vracen u zivot.
« Poslednja izmena: 01. Jun 2011, 22:02:55 od eyepheelYU »
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
"Matrix revolutions" ("ubili su heroja").
Delim misljenje o svemu sem o tvrdnji da je Neo mrtav. Matrix nije film baziran na istinitom dogadjaju.

Ma sta kazes? Nije na istinitom?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia Luvmya 520
Ne radi se o osobi koju je moguce ubiti, u tom kontekstu "istiniti dogadjaj". Oracle koja zavrsava film je takodje ubio Smith ......
« Poslednja izmena: 01. Jun 2011, 22:11:41 od eyepheelYU »
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Zato je stavljeno pod navodnicima. A i da nije, komentar je suvisan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia Luvmya 520
Zato je stavljeno pod navodnicima. A i da nije, komentar je suvisan.
Izvinjavam se nisam uspeo da primetim da nije dozvoljeno dati komentar.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Nije zabranjeno, samo stavljam do znanja da ne mora da se nesto pametuje po svaku cenu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia Luvmya 520
Nije zabranjeno, samo stavljam do znanja da ne mora da se nesto pametuje po svaku cenu.
Dao sam svoj komentar i nisam imao nameru da kazem bilo sta drugo da na scenu nije stupio tvoj prijateljski i nesarkastican set pitanja.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Ok.

Inace, za "Brzinu 2" se bas i ne slazem da je za trece mesto, nije bas toliko los deo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 12:46:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.258 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.