Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 13:24:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ''Lie to me'' ~ TV serija  (Pročitano 5387 puta)
20. Maj 2011, 22:54:19
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Dakle, sjajna američka krimi-dramska-psihološka serija, izuzetno inteligentna, primenljiva  Smile i zabavna. Reč je o liku koji je specijalizirao mikroekspresiju - ''čitanje'' nesvesnih pokreta ljudskog lica i mimike, kako bi razotrio da li osoba laže ili ne. On i njegov tim rade na različitim slučajevima, a uvek postoji neki interesantan obrt.



U glavnoj ulozi je sjajni Tim Rot, mada je i izbor sporednih glumaca odličan. Inače, zaista postoje ovakve metode detektovanja laži, zasnovane na radu čuvenog psihologa Pola Ekmana, ali ono u čemu je serija preterivanje jeste tačnost kojom Lajtmen ''pogađa''. Naravno, u praksi je ona daleko manja.

Pošto smo davno otkrili da je ovaj svet idiot friendly, Fox je ovu seriju otkazao nakon 3 sezone zbog premalih rejtinga. Još uvek gledam prvu sezonu pa ne mogu da procenim da li je serija do treće stvarno toliko otišla dođavola, mada mi to sad zvuči nemoguće. Odlična priča, glumci, super scenario... teško mi je da poverujem da je otkazana, a ''Keepin up with the Kardashians'' ove godine ulazi u 6. sezonu, primera radi.  Smile

Po meni, ova serija ne može se porediti sa CSI bullshitom i sličnim ''forenzičkim'' govancima, bolja mi je i od ''Criminal Minds'' koju mogu da gledam kad inteligenciju odvedem na spavanje, pa se malo opustim. Negde rame uz rame mi je, recimo, sa ''Deksterom'', mada ih ne bih poredila, različita je tematika potpuno u pitanju.  Smile

No, šta je tu je, mainstream mediji nikad nisu pratili kvalitet, tako da to ne treba biti začuđujuće.

Jeste li gledali seriju? Kakvi su vaši utisci? Smile

BTW, meni se jako sviđa muzika na uvodnoj špici:

IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Nokia krntija
Citat
Po meni, ova serija ne može se porediti sa CSI bullshitom i sličnim ''forenzičkim'' govancima

Ništa ne može da se poredi sa CSI-jom... sve je bolje od tog smeća.


Što se serije tiče, gledao sam, doduše samo par epizoda jer ako se dobro sećam, išla je u nekom zajebanom terminu... dal vikendom uveče il tako nešto... davala se na Avali, ali je najednom skinuše s programa.

Sam koncept serije je odličan... drugačiji je, originalniji je i na kraju umnogome zanimljiviji od ostalih aktuelnih pandurskih serija. Mi lajki.

Ni pesma nije loša.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Ja sam je kupila preko interneta  Smile Smile. Nekad se desi da me sama priča u epizodi (pošto je svaka za sebe) malo smori u smislu da se previše razvodni i ode u klasičnu policijsku priču, ali su retke i zanemarljive. Da, nekad bih glavnom glumcu razbila lobanju koliko je prepotentan, ali i to je deo njegovog šarma I guess.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Since 06.01.2006.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6140
Zastava Bor, Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Nokia Lumia 630
Odlicna je serija, ja sam odgledao sve tri sezone i bas me smorilo to sto su je otkazali, jedna od boljih krimi serija. I ono sto ti rece, primenjljiva, moze stvarno da se pohvataju one prostije i ociglednije tehnike Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1


 Smile Smile Smile

DObra je serija, meni se sviDŽa ......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple 5
Pogledao sam prvu sezonu i pola druge cini mi se  Smile Nije losa.Inace je otkazana ne zbog ukupno male gledanosti vec zbog male gledanosti kod populacije od 18-49 godina a oglasivaci samo za to placaju  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2411
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
Ma ko bi reko da ce se psihologu dopasti ova serija  Smile. Ok mi je,pogledao sam par epizoda na Avali ,meni licno vise vuce paralelu na House-a nego na CSi serijal (koji mi se zagadio odavno). Mozda kupim za nedelju-dve,taman mi treba nesto novo kad odgledam The Shield. Najbolje su mi scene kada vide neki gest koji je lazan ,pa prikazu slike iz stvarnosti,poznate licnosti uhvacene u istim situacijama (cini mi se da im je Klinton tu najredovniji bio )  Smile
IP sačuvana
social share
Roses are red. Violets are blue. I have a gun. Get in the car.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Jeste, Klinton, mada nisu štedeli ni ostale, Obama, S. Pejlin i engleska kraljica su mi omiljeni.  Smile
To totalno zaboravih da pomenem, a jedan mi je od omiljenih delova serije. Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Мислим да сам погледао једну епизоду на Авали... Шта знам, није ми се нешто претерано допала...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Upravo se emituje na HRT 2.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 13:24:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.