Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 10:33:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Beli lavovi (domaci film) 2011  (Pročitano 29698 puta)
02. Apr 2011, 00:54:24
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 1580
Zastava San Pedro de Macorís
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Samsung 
Beli lavovi domaci film 2011

Premijera 27.april Sava Centar

Beli lavovi su priča koja govori o ljudima, intelektualcima koji se teško snalaze u ovim teškim vremenima, pa su prinuđeni da rade poslove, koje inače ne bi. Operska pevačica Bela, peva operske arije po kucama. Filmski roditelj Gruja, umesto igranih filmova snima svadbe i sahrane. Filozof Baki je noćni čuvar. Glavni junak Dile želi da promeni nešto. Pritisnut snovima o boljem i pravednijem životu, izazvan pričama o radnicima, seljacima i postenoj inteligenciji koje nema ko da povede u neki bolji život, Dile je odlučio da uzme stvar u svoje ruke.
"Srbija je umorna od loših vesti i nešto mora da se menja. Mi smo odavno u kapitalizmu, samo narod još nije obavešten o tome. Zato je april vreme kada ćemo početi da svodimo račune. Revoluciju počinjemo filmom Beli lavovi." - rekao je povodom filma Lazar Ristovski koji u filmu tumači glavnu ulogu.

Uloge:Lazar Ristovski,Gordan Kičić,Vuk Kostić,Nikola Simić,Mira Banjac itd.


« Poslednja izmena: 02. Apr 2011, 00:56:43 od SerbianUnderground »
IP sačuvana
social share
Све сто сад хоћемо је да будеш опет она права Звезда као некад пре, у нама и даље тече крв црвено бела сто се лила за тебе, ајмо сад гласније за оно због чега се зиви због чега се умире.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Tel.Me Your.Number
 Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
HTC Smart
Lazar Ristovski repuje!

Za potrebe uloge koju tumači u najnovijem filmu, naš čuveni glumac izveo je svojevrstan plesni pefrormans, u kakvom do sada još nismo imali prilike da ga vidimo.



Film "Beli lavovi", u kom Ristovski igra glavnu ulogu su priča koja govori o ljudima, intelektualcima koji se teško snalaze u ovim teškim vremenima, pa su prinuđeni da rade poslove, koje inače ne bi.

Operska pevačica Bela, peva operske arije po kucama. Filmski roditelj Gruja, umesto igranih filmova snima svadbe i sahrane. Filozof Baki je noćni čuvar. Glavni junak Dile želi da promeni nešto.

"Srbija je umorna od loših vesti i nešto mora da se menja. Mi smo odavno u kapitalizmu, samo narod još nije obavešten o tome. Zato je april vreme kada ćemo početi da svodimo račune. Revoluciju počinjemo filmom Beli lavovi" , izjavio je povodom filma Lazar Ristovski.

Iako je tematika filma ozbiljna, i bavi se problemima sa kojima se "običan" čovek susreće u teškim vremenima, nismo mogli da odolimo, a da ne prikažemo i Lazara Ristovskog, kako maestralno repuje, i to uz trubače. I moramo priznati da je Laza to sjajno odradio!


Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 116
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
Cini mi se kao zanimljiv film
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 273
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.134
mob
SonyEricsson W660i
Laza repuje bolje od vecine repera u Srbiji  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Qtek 小米
Лаза репује лоше да се разумемо, али за једног почетника који и не слуша реп ово и није лоше, али то му не даје никакву предност.
Можда му је неко одреповао акапелу, како би успео бар технички правилно да одрепује, а да се много не свађа са ритном, а можда је и сам то одрадио.
У сваком случају текст је јако лош, на нивоу клинца из основне школе који је први пут написао песму, која  не може ни да обезбеди добру метрику, тако да флоу односно мелодичност реповања је никаква, односно нема је и смара.
Закључак ... репује ко заклан, као да ће сваког тренутка да испусти душу, могу замислити колико пута су га лепили у струдију како би склопили строфе, а рефрен је ретардиран до бола ... р-р-р револуција.
Smile
Smile
« Poslednja izmena: 03. Apr 2011, 16:45:24 od Гамбино »
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
HTC Smart
Лаза репује лоше да се разумемо, али за једног почетника који и не слуша реп ово и није лоше, али то му не даје никакву предност.
Можда му је неко одреповао акапелу, како би успео бар технички правилно да одрепује, а да се много не свађа са ритном, а можда је и сам то одрадио.
У сваком случају текст је јако лош, на нивоу клинца из основне школе који је први пут написао песму, која  не може ни да обезбеди добру метрику, тако да флоу односно мелодичност реповања је никаква, односно нема је и смара.
Закључак ... репује ко заклан, као да ће сваког тренутка да испусти душу, могу замислити колико пута су га лепили у струдију како би склопили строфе, а рефрен је ретардиран до бола ... р-р-р револуција.
 Smile
 Smile
Рекао је прексиноћ, у емисији код Ивана на Првој, да му је Гру помагао око ритма. Ево пише и у следећем тексту. Smile


Lazar Ristovski: Život nam je farsa i tragedija

- Dignimo se, braćo slatka, podignimo glas, mladi i matori u istom stroju za Srbije spas! - još s vrata repuje Lazar Ristovski, koji je došao u “Blic” da vidi integrisanu redakciju “Ringier Axel Springer” i da nas pozove na premijeru svog novog filma “Beli lavovi” 27. aprila u Sava centru.

- Dan nakon premijere, od 28. aprila film počinje da se prikazuje po svim bioskopima u Srbiji, Republici Srpskoj i Crnoj Gori - objašnjava Lazar.

Nasmejan je i opušten, zadovoljan je filmom čiji je scenarista, režiser, glavni glumac i producent. I da ne zaboravimo - i glavni je reper!

    * Vaš “Radnički rep”, pesma koju repujete u filmu, ima sve šanse da postane hit. Šta vam kažu kolege, Gru i ekipa?

- Ja sam napisao tu pesmu, Tomo Babović je uradio muziku, a Gru mi je pomogao oko tih repovskih ritmova. Kada je čuo konačnu verziju, rekao je da ‘ladno ulazim u društvo repera na velika vrata. Bićete veoma iznenađeni mojim reperskim nastupom u filmu (smeh).

    * Povodom premijere filma u šali se priča - a možda je i zbilja - da revolucija počinje u aprilu. Ima li umetnost danas moć da nešto pokrene?

- Ne, ne, ja se od toga u startu ograđujem. Ako narod slučajno krene (smeh), to sa mnom nema nikakve veze. Napravio sam jednu komediju sa elementima socijalnog žanra; jednu romantičnu, čak i ljubavnu priču sa elementima revolucije. Dakle, to je žanrovski miks koji je svojstven svima nama jer mi, čini mi se, i živimo u jednom žanrovskom miksu. I to već dugo, dugo godina. Živimo ne samo u drami, niti samo u komediji i farsi, ne samo ni u crnoj komediji... ima od svega pomalo, a takav je i moj film. A za posledice ne odgovaram (smeh).

    * Tranzicija se pokazala kao inspirativna umetnicima.

- Tranzicija je jedna neprirodna evolucija društva koja kod nas traje neprirodno dugo i predugo. Te posledice su već vidljive i najverovatnije će dugo biti tema ljudima koji se bave umetnošću, koji pišu, koji misle. To je već jedan užasno dugotrajan proces sa dugotrajnim posledicama.

    * Sa filmom “Belo odelo” učestvovali ste na Kanskom festivalu. Hoće li i “Beli lavovi” otići na neki svetski festival.

- O tome ne volim da pričam. Jer čim neki srpski film počne da se snima, već je bio u Kanu, u Berlinu i svi su već osvojili silne nagrade... (smeh) Međutim, znamo da je otići na veliki svetski festival veoma teško i da je za to potreban veoma kvalitetan film. Ja sam imao tu sreću da sam sa svojim prvim filmom “Belo odelo” bio u Kanskom festivalu u programu “Nedelja kritike”. To mnogi svetski, a naročito srpski reditelji mogu samo da požele.

    * Naradili ste se proteklih meseci. Kada ćete na godišnji odmor da plovite svojom jedrilicom?

- Izgleda da sam osuđen na rad i na mom primeru se vidi da je rad stvorio čoveka. Kakvog čoveka, ne znam (smeh). Neizvesno je hoću li ove godine uopšte imati prilike da odem na moju jedrilicu, koja je moj drugi život.


Radnički rep

“Radim kao stoka
za 150 evra,
tajkuni mnogo više troše mesečno na kera.
Radimo za tajkune,
za ministre lopove,
da njima bude bolje,
ja nemam više volje.
Zato zvoni zvono
uzbune, više tajni nema,
sad za revoluciju svako
nek se sprema.
Ura, radnici smo mi,
više Tito nas je voleo
nego sada vi”


Izvor: Blic
« Poslednja izmena: 03. Apr 2011, 16:58:50 od monk13 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Qtek 小米
Лаза репује лоше да се разумемо, али за једног почетника који и не слуша реп ово и није лоше, али то му не даје никакву предност.
Можда му је неко одреповао акапелу, како би успео бар технички правилно да одрепује, а да се много не свађа са ритном, а можда је и сам то одрадио.
У сваком случају текст је јако лош, на нивоу клинца из основне школе који је први пут написао песму, која  не може ни да обезбеди добру метрику, тако да флоу односно мелодичност реповања је никаква, односно нема је и смара.
Закључак ... репује ко заклан, као да ће сваког тренутка да испусти душу, могу замислити колико пута су га лепили у струдију како би склопили строфе, а рефрен је ретардиран до бола ... р-р-р револуција.
 Smile
 Smile

    * Vaš “Radnički rep”, pesma koju repujete u filmu, ima sve šanse da postane hit. Šta vam kažu kolege, Gru i ekipa?

- Ja sam napisao tu pesmu, Tomo Babović je uradio muziku, a Gru mi je pomogao oko tih repovskih ritmova. Kada je čuo konačnu verziju, rekao je da ‘ladno ulazim u društvo repera na velika vrata. Bićete veoma iznenađeni mojim reperskim nastupom u filmu (smeh).


Izvor: Blic
Пре нешто више од десет година тај исти Гру се закачио са MC Best-ом (WITB) зато што овај није одреповао како би требало на Груовој компилацији за филм Дорћол Менхетн. Тада се то радило из љубави према музици, где нико није узео никакав новац, а ни сам Гру на крају.
Међутим Гру је и тада био професионалац, сувише је дуго на сцени, али када су у питању неки виши интереси, онда се увек може зажмурити на једно или оба ока.

Као што не може свако да пева, не може свако ни да репује, не може свако ни да рецитује ... неки репери се труде да одрецитују, а ни то им не иде.  Smile

IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Citat




Као Кале јбт...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Nokia C5-00


Као Кале јбт...

Сличност је запањујућа  Smile Smile Smile

__________
Што се филма тиче, ко зна.. "купићемо" кад изађе...  Smile
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 10:33:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.