Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Burek bioskop - Match Point (2005)  (Pročitano 3385 puta)
28. Mar 2011, 10:47:03
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Match Point (2005)
[link]





IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple 5
Ajde da ja budem prvi da malkin neplace  Smile Pogledao sam film pre 5-6 meseci i pisao vec na temi poslednji film.Od tog filma sam poceo da gotivim Vudi Alena,sledeca dva su mu odlicna.Film ima odredjenu atmosferu sve je uradjeno kako treba posebno me je kraj odusevio,konacno po mojoj volji    Smile Sad da ne prepricavam dalje  Smile
« Poslednja izmena: 28. Mar 2011, 13:53:09 od vasabi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2411
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 10.0.648.204
Odgledao pre nekih godinu dana. Iznenadjujuc kraj,dopao mi se film.
IP sačuvana
social share
Roses are red. Violets are blue. I have a gun. Get in the car.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Сад погледао и нисам баш нешто сасвим сигуран у своје утиске. Нисам неки фан Вудија Алена али такве ствари углавном занемарим у току гледања филмова и трудим се да се не обазирем на то.

Чињеница је да овај филм има јако много успона и падова. У једном тренутку ме разочара па се деси нешто добро и тако у круг. Завршило се са добрим па је самим тим и моја оцена овог филма већа, али целокупно гледано ово је просек. Сув просек.

Свиђа ми се та спортска метафора. Тј. тениска. Срећа, са једне или друге стране мрежице итд. Али прича ми је уобичајена све до тог начина на који се извукао момак који је ето толико среће имао у животу да је опуштено у овом филму требао да се зове Лаки... Код нас би био Срећко...

Сцене секса са Скарлет Јохансон  Smile Ни ова друга није лоша, само нема тај сексипил. Такође нервирао ме је тај снобовски начин животе... Сваки дан шест ручкова, опере седам пута дневно, разгледање галерија  Smile Музика такође катастрофално одабрана...

6/10
« Poslednja izmena: 29. Mar 2011, 00:14:39 od trstra »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
  Ovo je jedan politički nekorektan film jer se višestruki ubica izvlači na kraju.I to ubica starice i trudnice,tako nešto je nezamislivo u Holivudu.I ranije nije podoban ali snimao je komedije i gledali su mu kroz prste.Vudi Alen je jedan od nadam se nadolazećih izbeglica iz Holivuda jer su mu poslednji filmovi snimani u Evropi.Nadam se da će tako nastaviti i dalje.
  Ono glavno što zameram filmu koji govori o dve sponzoruše (muške i ženske)je glavna muška uloga i to ne zbog glume.Tenisera (navodno vrhunskog) igra čovek od koga su skoro svi u filmu fizički jači.U svakom slučaju film vredi zbog kraja kakav se nije video ni u američkom Crnom talasu.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.12
mob
I-mate 30 Pro
Nije nezamislivo....ima jos jako puno takvih filmova... Smile

Zapravo to je postala moda u zadnje vreme...ranije je bilo dosta redje...
« Poslednja izmena: 03. Apr 2011, 22:43:59 od inicio »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
  Nezamislivo je koliko znam samo za Indiju i mesto sa kog je Vudi Alen (ubeđen sam u to) pobegao.Za Aziju a naročito za Japan ovakav kraj ne bi bio i nije problem.Tamo ljudi još uvek slobodno rade i misle.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Htedoh da napišem nešto i o ovom filmu ali ne vredi, ne sećam se dovoljno. Njega sam gledao kad sam počeo da pišem ovde na bureku. Davno to beše.

I tražim one stare teme u nadi da ću naći makar ocenu ili neki kratak komentar na film. Nađoh al mućak  Smile



« Poslednja izmena: 14. Jun 2011, 02:44:18 od insideman »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.