Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Burek bioskop - Dead Man's Shoes (2004)  (Pročitano 6457 puta)
15. Mar 2011, 23:23:25
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Dead Man's Shoes (2004)
[link]






Јел ок да рок буде до недеље?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Управо завршио са гледањем, па ћу одмах написати коментар. Титл није био баш добар, јер је онај који је преводио прескочио доста и чини ми се да је преводио само оне редове које разуме, а пошто британци причају како причају  Smile

Видим да сте се мало улењили око овога, па ајде да ја први пробијем лед. У односу на претходни из Британије овај је доста лошији. У свим елементима. Али не могу да кажем да је филм катастрофа или да ме је тотално разочарао. Има нешто посебно у овом филму, а не могу да опишем.

Осветнички трилер који ми је од самог почетка био јасан и овде апсолутно не постоји никаква мистерија. Зна се ко је убица, зна се зашто то ради. Оно што је такође врло јасно је да брат са којим прича не постоји, тј. мртав је. Једина дилема коју сам имао добрих пола сата је да ли му је брат ретардиран.

Освета доста година касније сустиже оне који су му малтретирали брата. За време док је био у војсци група наркомана му је упропастила брата за кога каже да га се стидео. Вероватно и он осећа грижу савест када сазнаје да је мртав због тога што му се није више посветио. Током филма иначе и не сазнајемо много о њиховом односу.

Свиђа ми се то црно - бело сећање, али јасно се види да није много дато на овај филм. Глума ми је доста неубедљива. И убацивање овог Марка ми је скроз непотребно и имам осећај да кад су снимили филм да им је фалило још 10-15 минута и онда се сетише овога.

За крај оцена 6/10.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple 5
Kao prvo meni prevod pase,al ga jos nisam pogledao  Smile
Kao drugo laziraj glasanje  Smile
kao trece pozdrav za Insajdera  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Ма паше и мени превод само у доста делова недостаје. Посебно код црно - белих кадрова.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple 5
Ма паше и мени превод само у доста делова недостаје. Посебно код црно - белих кадрова.
Neznam brate ja kad god skinem neki film,iztestiram ga na titl  Smile
Jos nisam video film i ne bi da komentarisem,najverovatnije si u pravu  Smile
Jujrkovic kad ga pogleda valjda ce nesto napisati  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
HTC Sensation
Ево и мене....читам ово Трлетово и морам да киажем да ми је уштедео прсте писања  Smile Сложио бих се са свиме што бих рекао с тим што сам ја још мало критичнији од њега,али ту ништа није крив филм већ искључиво ја и то из два разлога
1. Очекивао сам макар сличан филм (по квалитету као Бриж) и оцена ме тотално преварила..
2. Осветничке филмове смеју да снимају само Јапанци и Корејанци...

Дакле,Бриж иако нејасно жанровски одређен је имао свој фазон и доста својих јако добрих момената и квалитета који су га носили кроз цео филм,који је само зачињен Британским шмеком,овај има само тај шмек и ништа више. Ломим се да кажем да ли мио се овај филм уопште свиђа или не...али ајд пошто има ''то'' нешто у себи,може да прође...

Бриж је покидао....(кад их упоредим)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
  Gledao sam ga juče i od onda mislim šta je pisac hteo da kaže.Sve mi je ovo više nego naivno i amaterski urađeno mada je početak obećavao.Mislim na primer na onu scenu kad ga posećuju na onoj farmi i kad na Ričarda koji doduše ima sikiru niko ne sme da nasrne.Onaj snajper kod glavnog lošeg gadnog baje je samo otežavajuća okolnost.Mislio bih da je film sniman kod nas da nisdam čuo engleski.Ne toliko zbog koketitanja sa psihološkim stanjima kojih nema i kvaliteta već zbog činjenice da u filmu nisam video nijednog pandura koji bi trebali i morali bar da prošetaju nekim kadrom kad su potrebni.Baš kao kod nas,ali ne na filmu.
  Film i prevod su bili savršeno usaglašeni,nemam zamerke.
  Osvetnički filmovi su priča za sebe,toliko ih ima i mislim da nisu specifično obeležje neke kinematografije.Psi od slame su od ove fele,naš film Kraj rata i mnogi drugi dobri filmovi između ostalih pripadaju ovoj vrsti.Da ne nabrajam i ne širim temu dalje,ovo su samo prvi kojih sam setio.
Toliko od mene za ovaj put.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple 5
Trle me je naceo,Malkin razradio a Jurkovic dokusurio  Smile
Ja cu ovaj preskociti  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
  Prvo da ti pohvalim nesvakidašnji potpis.
  Drugo nemoj da se obazireš na mene,gledaj film ako si se već mučuo da ga skineš.Možda se tebi dopadne,ne znaš dok ne vidiš.Ispada da ja odvraćam ljude da gledaju filmove iako mi je namera sasvim suprotna od toga.
  Ono što mi se dopalo u filmu je ta nazovimo je ruralna sredina u kojoj se sve događa.Očekivao sam više od ovog filma koji je ipak bolji od nekih koje sam u akciji bioskop gledao.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple 5
Ma vec sam ga isutirao iz kompa  Smile
Cenim tvoje i Malkinovo misljenje,pa zato preskacem a inace vec neznam sta pre da gledam,tolko sam zatrpan tako da mi ovo dobro doslo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.