2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 776
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Partizan ~ Vesti iz Humske  (Pročitano 230787 puta)
01. Sep 2005, 15:03:13
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Posle eliminacije iz Lige šampiona i poraza od OFK Beograda u četvrtom kolu Meridijan Superlige uprava FK Partizan mogla bi da vrati jednog od igrača koji su ovog leta otišli u inostranstvo.

Branimir Petrović, koji je 'pozajmljen' kineskom Šendunu nosiće, najverovatnije, u nastavku sezone 'crno-beli' dres.

"Da, odlučili smo da vratimo Petrovića sa pozajmice," odgovorio je na pitanje novinarke 'Danasa' sportski direktor Partizana, Nenad Bjeković.

Partizan je, inače, ovog leta ostao bez dugogodišnjeg kapitena Saše Ilića, koji je otišao u Galatasaraj i Dragana Ćirića, koji je bez angažmana. Vukčević i Tomić nisu uspeli da preuzmu ulogu kreatora igre, a ostalim kandidatima za to mesto (Marinković, Babović, Vukajlović) nedostaje iskustvo.

Dogovoreni su i termini Partizanovih duela sa Makabi Petah Tikvom u 1. kolu Kupa UEFA. Prvi meč se igra 15. septembra u Izraelu sa početkom od 19.30 časova po našem, odnosno 20.30 po lokalnom vremenu, dok je početak revanša (25. 9) zakazan za 19.15. Iz sedišta Evropske kuće fudbala u Humsku stiglo je i obaveštenje o kazni za bakljadu Partizanovih navijača na gostovanju Artmedije, za koju će 'crno-beli' morati da plate 10.000 švajcarskih franaka

(02. May 2007, 21:53:55)


Nova tema: http://forum.burek.com/index.php/topic,275310.0.html
« Poslednja izmena: 16. Okt 2007, 22:04:37 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu

Po

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1162
Ma ne treba nam Petrovic, treba nam Saša Ilić. Lepo sam ja rekao lepićemo ga mi od blata kad bude otišao iz Partizana!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Treba vam samo jedan makar i prosecan napadac.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Fudbaler Partizana Vladimir Vukajlović, koji je pojačao crno-bele u prošlom prelaznom roku, polomio je nogu u ponedeljak na treningu i predstoji mu pauza od najmanje 2 meseca.

Mladi fudbaler koji je prošlog leta došao iz čačanskog Borca, nastradao je kada je na njega sa ledja i sa obe noge startovao Nigerijac Piter Omoduemuke koji je trenutno na probu u Partizanu (postigao tri gola u nedelju za filijalu crno-belih Teleoptik).

Vukajlović je drugi igrač Partizana koji je doživeo tešku povredu na treningu nepažnjom saigrača. Na sličan način na startu sezone, posle starta Nigerijca Odite nastradao je Rnić.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Special One - JM

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1418
Zastava
mob
SonyEricsson K750i
Potamanice nam ovi cokoladni pola tima. Smile
Salmi se, kamo srece daje bar nogu slomio nekom drugom. Smile
IP sačuvana
social share


Jose Mourinho - The Special One
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Zbog pretrpanosti foruma, od sada cemo sve redovne vesti o Partizanu objavljivati ovde.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sve vesti i diskusije vezano za trenutno stanje, odlazak trenera i debakl u Evropi postavljajte u : [Kriza u FK Partizan ~ Navijaci vs Rukovodstvo vs Strucni stab]
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
mob
Apple iPhone 3Gs
Nigerijac Danijel Mendije(1987)koji je na probi u Partizanu je odvezen preksinoc u bolnicu,u kojoj su posle prvih analiza utvrdili da je doziveo infarkt,ali posle vecih pregleda je utvrdjeno da je imao srcane probleme.Do zabune je doslo zbog razlika u metabolizmima crnaca i belaca.Mendije je pusten na kucno lecenje.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
mob
Apple iPhone 3Gs
Ćurković dobio orden Legije časti

Fonet


Predsednik fudbalskog kluba Partizan Ivan Ćurković dobio je u sredu u Beogradu odlikovanje francuske Legije časti, koje mu je uručio Mišel Platini.

Ceremonija je organizovana u Predsedništvu Srbije, a domaćin je bio predsednik Republike Boris Tadić. Svečanosti su prisustvovale brojne fudbalske veličine, uključujući i delegaciju francuskog Sent Etjena i bivše selektore Žaka Santinija i Emea Žakea.

"Ovo je dirljiv trenutak za mene. Dva datuma su u velikoj meri odredila tok mog života. Prvi je kada sam 1964. godine došao u Partizan, a drugi je kada sam osam godina kasnije prešao u Sent Etjen", rekao je Ćurković pošto je dobio odlikovanje.

Ćurković je golmanski karijeru počeo u Veležu, iz Mostara, a zatim je osam godina igrao za Partizan, da bi potom prešao u Sent Etjen i ostavio veliki trag u francuskom fudbalu.

"Voleo sam i uvek ću voleti svoju zemlju, ali kada sam otišao u Francusku u mom srcu se javila nova ljubav. Sada mogu da kažem da je to moja druga zemlja. Ako sam u Partizanu stekao ime, Sent Etjen mi je pomogao da sazrim kao čovek", rekao je Ćurković.

Velikan svetskog fudbala Platini odlikovanje je uručio kao izaslanik predsednika Francuske Žaka Širaka. On je rekao da Francuzi sa pravom prisvajaju Ćurkovića i smatraju ga za jednog od njih.

"Ne možete ni zamisliti koliki je uticaj Ćurković imao na generacije fudbalera u mojoj zemlji. Njegov dolazak u Sent Etjen poklopio se sa velikim uspesima ovog kluba, ali on nije samo tamo ostavio trag. Ivan je jedan od pregalaca novog talasa u francuskom fudbalu", rekao je Platini.

On je istakao brojne sportske uspehe Ćurkovića i naveo je kako su ga predsednici francuskog saveza i selektori zvali za mišljenje kada su u pitanju golmani.

"Odigrao sam samo dve sezone sa njim, ali i to mi je pomoglo da shvatim koliki i kakav je on čovek. Ivan je u Francuskoj mitski golman i uzor fer-pleja. U 1150 profesionalnih utakmica nikada nije dobio nijedan žuti ni crveni karton", rekao je Platini.

Tadić je, u kraćem obraćanju na francuskom, rekao da je odlikovanje za Ćurkovića snažan gest prijateljstva dve zemlje.

"Ovo prijateljstvo traje već 100 godina. Ja sam uvek verovao u njega i verovaću i dalje. Ovo je snažan gest prijateljstva", rekao je Tadić.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nigerijac Danijel Mendije(1987)koji je na probi u Partizanu je odvezen preksinoc u bolnicu,u kojoj su posle prvih analiza utvrdili da je doziveo infarkt,ali posle vecih pregleda je utvrdjeno da je imao srcane probleme.Do zabune je doslo zbog razlika u metabolizmima crnaca i belaca.Mendije je pusten na kucno lecenje.
Pa de ih iskopavate... ima li jedan normalan..
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 776
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.