2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 1000
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Crvena Zvezda ~ Vesti iz Ljutice Bogdana  (Pročitano 266172 puta)
12. Sep 2005, 16:11:16
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Никола Жигић ће продужити уговор са Црвеном звездом. То је резултат договора председника Црвене звезде, Драгана Стојковића, и Жигићевог менаџера, Милана Ћаласана.

Наш нападач ће уговор продужити до лета 2007. године чиме је решен један од приоритета око стварања тима за будући период.

Никола Жигић је у Црвену звезду дошао у јануару 2003. године и првих шест месеци је провео на позајмици у суботичком Спартаку. Од сезоне 2003/04. стандардни је првотимац нашег клуба за који је одиграо 74 званичне утакмице и постигао 51 гол. Од тога је 56 мечева одиграо у првенству и постигао 35 голова, на шест утакмица у Купу је постигао четири гола, док је у међународним утакмицама на 12 сусрета постигао 12 голова.

Zvanicni sajt

(02. May 2007, 21:53:55)


Nova tema: http://forum.burek.com/index.php/topic,275308.0.html
« Poslednja izmena: 16. Okt 2007, 21:56:20 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Do jaja. Ovo je jedna od lepsih vesti koje sam cuo ovih dana. Izgleda da je Piksi konacno shvatio da klub ne moze da zivi od danas do sutra, od prodaje igraca, vec da moraju da se uloze pare i da se krene u nesto ozbiljnije. Bravo Piksi. Smile
« Poslednja izmena: 12. Sep 2005, 20:46:42 od Bad Habbit »
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Special One - JM

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1418
Zastava
mob
SonyEricsson K750i
Samo da bi ga skuplje prodali. Vec vidjena stvar.
IP sačuvana
social share


Jose Mourinho - The Special One
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Well, prosle godine potpisalo 9 najvaznijih igraca svi 07/08/09 , ove godine on.. nije to lose.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Special One - JM

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1418
Zastava
mob
SonyEricsson K750i
OK, ali ne verujem da je cuvanje tima jedini razlog. Mislim da ce vrlo tesko uspeti da zadrze Jankovia i Zigica, makar imali ugovor i do 2020, ako dobiju dobru ponudu za njih. A na ovaj nacin pre svega hoce da sprece da im se desi ono sto im se desilo sa M.Markovicem, da im igrac kojeg su mogli da uvale za par miliona ode za dz.
IP sačuvana
social share


Jose Mourinho - The Special One
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
mob
SonyEricsson K800i
Koje crno očuvanje tima?! Čim dobiju dobru ponudu, prodaće ga!!! Od čega drugo da žive, nego od prodaje igrača?
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Zigic nije, vise, igrac koji u evropskom fudbalu ima renome, koji su imali desetine i desetine igraca koji su u prethodnih nekoliko godina odlazili iz Zvezde i upucivali se uglavnom u neke istocne zemlje, nakon cega ih je uglavnom jeo mrak. Za Zigica su vec do sada interesovanje pokazivali veliki zapadnoevropski klubovi i on je mogao da bude prodat vec vise puta i to, ponavljam opet, ne  u Rusiju i Ukrajinu, vec u zapadnu Evropu. Sama cinjenica da nije do sada prodat je meni kao navijacu veoma pozitivna stvar i satisfakcija da su promene u klubu bile korenite, a ne samo kozmeticke i da Piski, bar pokusava, da ne prodaje igrace, vec pokusava, od stapa i kanapa da napravi neki tim i odrzi sta se odrzati moze.

Drugo, Zigic nije retardiran. Ako je hteo da se proda, onda nije trebao, niti bi potpisao novi ugovor, jer to samo moze i sigurno bi otezalo njegovu prodaju , nego ako bude bio slobodan igrac. Onda on je potpisao na jos godinu i po dana  sto je u fudbalu jako dug period i neverujem da je to potisao bez razloga. Znaci pretpostavljam da je dobio za nase uslove dobru ponudu, da ima malo duse i malo srca i osecaja da pripada klubu kome pripada i da kada se sve to pomesa dobili smo da ce Zigic ostati u klubu jos bar neko vreme.

Opet, cak i da se proda, sa ovim ugovorom i sa njegovim renomeom, prodace se sigurno za daleko vece pare nego sto je to bio slucaj sa gomilom igraca koji su kao bez glave i po svaku cenu odlazili po raznoraznim zabitima. Zato i ako ga prodaju, zaradice dosta para, koje ce, imajuci u vidu kako Piksi sada vodi klub, biti pametno i dobro ulozene.

I jos nesto sto ja ne kapiram a sto ljudi stalno pricaju. Govori se stalno ta fraza "ma morace da ga prodaju". Pa sto ce to morati? Koja je to sila koja ce ga kupiti ako klub to nece? Znaci on ima ugovor, to je bitno i ako Piksi kaze ne, onda je to ne i nema vise tu sta da se prica. Pogledajte sta radi Roman, pogledajte kolike sume nudi i klubovi ga ladno odbijaju. Znaci nije sve u parama. Cinjenica je da smo mi jadni i da nemamo para i da nam trebaju pare mnogo vise nego tim velikim i bogatim klubovima. Ali mozda Piksi razmislja, kao sto bih ja recimo razmisljao da sam an njegovom mestu, da nece da prodaje igrace, vec da hoce da ih odrzi na okupu godinu ili dve. Za to vreme cilj bi bio osvajanje prvenstva i ulazak u ligu sampiona. Samim ulaskom u ligu sampiona, dobili bi cak i da ne prodjemo grupu, para toliko da vise ne bi dobili ni prodajom igraca. Onda lepo sa tim parama opet pokusati da se zadrzi sta se moze zadrzati, a posle toga moze se i prodati po neki igrac i pare uloziti u dovodjenje nekih jos neafirmisanih ili bivsih iskusnih igraca, ali jeftinijih i tako praviti jedan solidan i jak evropski klub.
« Poslednja izmena: 13. Sep 2005, 11:11:08 od Bad Habbit »
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Zigic nije, vise, igrac koji u evropskom fudbalu ima renome, koji su imali desetine i desetine igraca koji su u prethodnih nekoliko godina odlazili iz Zvezde i upucivali se uglavnom u neke istocne zemlje, nakon cega ih je uglavnom jeo mrak. Za Zigica su vec do sada interesovanje pokazivali veliki zapadnoevropski klubovi i on je mogao da bude prodat vec vise puta i to, ponavljam opet, ne  u Rusiju i Ukrajinu, vec u zapadnu Evropu. Sama cinjenica da nije do sada prodat je meni kao navijacu veoma pozitivna stvar i satisfakcija da su promene u klubu bile korenite, a ne samo kozmeticke i da Piski, bar pokusava, da ne prodaje igrace, vec pokusava, od stapa i kanapa da napravi neki tim i odrzi sta se odrzati moze.
I Vidica je htelo pola Evrope, i najbolji je defanzivac koga je ova zemlja imala poslednjih 20 godina, pa eno ga u rusiji...
To sto Zigic do sad nije otisao nesto znaci? On je jedini igrac iz ovog tima Zvezde koji moze da da gol... svima je jasno da njega kad bi prodali zvezda bi bila apsolutno neefikasna..
Uvek kad je prodavala kljucne igrace dovodila je nekog adekvatnog kao zamenu ili je zamenu vec imala, sad su vec prodali pantelica (sto se odavno najavljivalo i znalo) da prodaju i Zigica pa da ostanu na jednom napadacu?!

Citat
Drugo, Zigic nije retardiran. Ako je hteo da se proda, onda nije trebao, niti bi potpisao novi ugovor, jer to samo moze i sigurno bi otezalo njegovu prodaju , nego ako bude bio slobodan igrac. Onda on je potpisao na jos godinu i po dana  sto je u fudbalu jako dug period i neverujem da je to potisao bez razloga. Znaci pretpostavljam da je dobio za nase uslove dobru ponudu, da ima malo duse i malo srca i osecaja da pripada klubu kome pripada i da kada se sve to pomesa dobili smo da ce Zigic ostati u klubu jos bar neko vreme.
On je sad mogao da ode u jako mnogo sasvim dobrih klubova, iz kojih ce mu, ako misli praviti karijeru, biti daleko lakse da ode u prvu evropsku ligu nego iz zvezde koja se usrala sta ce protiv brage biti.

Citat
Opet, cak i da se proda, sa ovim ugovorom i sa njegovim renomeom, prodace se sigurno za daleko vece pare nego sto je to bio slucaj sa gomilom igraca koji su kao bez glave i po svaku cenu odlazili po raznoraznim zabitima. Zato i ako ga prodaju, zaradice dosta para, koje ce, imajuci u vidu kako Piksi sada vodi klub, biti pametno i dobro ulozene.
Mozda ce pare biti pametno ulozene, ali ako proda takvog napadaca.. tesko da ce naci adekvatnu zamenu.

Citat
I jos nesto sto ja ne kapiram a sto ljudi stalno pricaju. Govori se stalno ta fraza "ma morace da ga prodaju". Pa sto ce to morati? Koja je to sila koja ce ga kupiti ako klub to nece? Znaci on ima ugovor, to je bitno i ako Piksi kaze ne, onda je to ne i nema vise tu sta da se prica. Pogledajte sta radi Roman, pogledajte kolike sume nudi i klubovi ga ladno odbijaju. Znaci nije sve u parama. Cinjenica je da smo mi jadni i da nemamo para i da nam trebaju pare mnogo vise nego tim velikim i bogatim klubovima. Ali mozda Piksi razmislja, kao sto bih ja recimo razmisljao da sam an njegovom mestu, da nece da prodaje igrace, vec da hoce da ih odrzi na okupu godinu ili dve. Za to vreme cilj bi bio osvajanje prvenstva i ulazak u ligu sampiona. Samim ulaskom u ligu sampiona, dobili bi cak i da ne prodjemo grupu, para toliko da vise ne bi dobili ni prodajom igraca. Onda lepo sa tim parama opet pokusati da se zadrzi sta se moze zadrzati, a posle toga moze se i prodati po neki igrac i pare uloziti u dovodjenje nekih jos neafirmisanih ili bivsih iskusnih igraca, ali jeftinijih i tako praviti jedan solidan i jak evropski klub.
1. Godisnje, zvezda kosta daleko vise od onoga sto se skupi kroz sponzore / ulaznice , dakle , da , morace da ga prodaju.
2. Liga sampiona je jos jebeno daleko, posto je prvenstvo jako dobro pocelo... a cak i da ga uzmemo znajuci zvezdu icicemo na real ili nekog slicnog u trecem kolu...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
I Vidica je htelo pola Evrope, i najbolji je defanzivac koga je ova zemlja imala poslednjih 20 godina, pa eno ga u rusiji...
To sto Zigic do sad nije otisao nesto znaci? On je jedini igrac iz ovog tima Zvezde koji moze da da gol... svima je jasno da njega kad bi prodali zvezda bi bila apsolutno neefikasna..
Uvek kad je prodavala kljucne igrace dovodila je nekog adekvatnog kao zamenu ili je zamenu vec imala, sad su vec prodali pantelica (sto se odavno najavljivalo i znalo) da prodaju i Zigica pa da ostanu na jednom napadacu?!

Vidic je bio povredjen kada su ga prodavali. Ako se ne varam ti si rekao kako je to dobro jer je on povredjen tako da od njega nece biti nista. To je radila prethodna uprava u Zvezdi koja je uglavnom klub vodila tako da on prezivaljva i to tako da obezbedi golu egzistenciju i kakav takav primat, naravno uz partizna u nasoj ligi, bez ikakavih, bar nama obicnim navijacima, vidljivim evropskim ambicijama. Nezgodno mi je da hvalim Piksija, jer realno on je tek dosao i rezultati, pravi rezultati njegovog rada, mogu tek da se vide kroz sezonu, dve, ali gotovo svaki potez koji je do sada povukao imao moju punu saglasnost. I ja sam rekao da sam odusevljen time sto nisu prodali Zigica, samo sam elaborirao neke druge opcije.

Citat
On je sad mogao da ode u jako mnogo sasvim dobrih klubova, iz kojih ce mu, ako misli praviti karijeru, biti daleko lakse da ode u prvu evropsku ligu nego iz zvezde koja se usrala sta ce protiv brage biti.

Pa to sam i ja rekao. Cenim ga zato sto je potisao ugovor sada, a jos pre godinu ili vise je mogao da ode iz Zvezde i to ne kao neki anonimus trbuhom za kruhom negde u Rusijiu ili Ukrajinu, vec na velika vrata i u neki veliki evropski klub. Tim pre ovaj njegov potez je meni kao zvezdasu za svaku pohvalu i mislim da je krenuo stopama Marka Pamtelica, kada je lojalnost prema klubu u pitanju, po cemu sam Marka cenio kao jednog od najlojalnijih igraca u poslednjih deset ili vise godina koje je Zvezda imala.

Citat
Mozda ce pare biti pametno ulozene, ali ako proda takvog napadaca.. tesko da ce naci adekvatnu zamenu.

Pa tesko, to i ja kazem. Zato i jeste sjajan potez sto je potpisao ugovor, jer cak i da budu primorani da ga prodaju, opet ce ako nista uzeti jako dobre pare za nase uslove i od tih para, ako nista drugo moci ce da zadrze neke druge dobre igrace ili da dovedu nekog starog i iskusnog napadaca iz inostranstva. Ali, nadam se da jos bar godinu dana do toga nece doci.

Citat
1. Godisnje, zvezda kosta daleko vise od onoga sto se skupi kroz sponzore / ulaznice , dakle , da , morace da ga prodaju.
2. Liga sampiona je jos jebeno daleko, posto je prvenstvo jako dobro pocelo... a cak i da ga uzmemo znajuci zvezdu icicemo na real ili nekog slicnog u trecem kolu...

Ja ne znam koliko kosta Zvezda godisnje, ali deluje mi kao laiku i obicnom navijacu da Piksi radi i na tom planu i da je potpisivanjem ugovora sa Tojotom, krenuo u realizaciju plana koji bi trebao da resi i taj problem. Sto se titule tice, Zvezda uvek na pocetku igra slabo i uvek igra dosta bolje u nastavku sezone. Drugo nasa liga je ove godine znatno jaca nego prethodnih sezona i ako je to daleko od neke evropske elite. Trece, grobari bez Sase Ilica su potpun drugi tim, a opet mi smo dosta jaci nego prethodne godine, kada opet, i tako slabe nisu mogli da nas dobiju. Znaci ja mislim da nije sigurno, ali da veoma lako moze da se desi da osvojimo titulu. Koga cemo izvuci, to je opet stvar srece i treba biti optimista. Evo vidis kako s grobari izvukli dobrog protivnika, pa opet nisu nista uradili, dok se mi osim ove prosle seozne nikada pre toga nismo obrukali sa kim god da smo igrali. Znaci treba verovati da mozemo da lige sampiona, a na kraju krajeva i ako ne udjemo, nije smak sveta, jer dobre igrace, kao sto su Zigic, pa sada vec i BOsko Jankovic, mozmeo prodati uvek, to bar nije problem, a ako udjemo u ligu sampiona onda cemo zaraditi samim ulaskom dosta para tako da cemo mozda cak uspeti i da ih zadrzimo jos koju godinu kod nas. Ipak nisu to igraci koji su dalis va gola u zivotu, pa ajde brze bolje da ih prodamo dok oh jos neko hoce. To su ipak kvalitetni i to veoma kvalitetni igraci, tako da za njihovu prodaju kao krajnje resenje ne treba brinuti.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Vidic je bio povredjen kada su ga prodavali. Ako se ne varam ti si rekao kako je to dobro jer je on povredjen tako da od njega nece biti nista. To je radila prethodna uprava u Zvezdi koja je uglavnom klub vodila tako da on prezivaljva i to tako da obezbedi golu egzistenciju i kakav takav primat, naravno uz partizna u nasoj ligi, bez ikakavih, bar nama obicnim navijacima, vidljivim evropskim ambicijama. Nezgodno mi je da hvalim Piksija, jer realno on je tek dosao i rezultati, pravi rezultati njegovog rada, mogu tek da se vide kroz sezonu, dve, ali gotovo svaki potez koji je do sada povukao imao moju punu saglasnost. I ja sam rekao da sam odusevljen time sto nisu prodali Zigica, samo sam elaborirao neke druge opcije.
Jako mi je drago sto Vidic nije doziveo sudbinu Drulica, iako je to zaista delovalo tako...
E sad.. za stojkovica... polako...ne bih se slozio da su mu svi potezi na mestu.. ali cu mu ipak dati vremena da vidimo sta ce dalje biti, posto mozda te stvari koje deluju negativno mogu da imaju dobre posledice u buducnosti...

Citat
Pa to sam i ja rekao. Cenim ga zato sto je potisao ugovor sada, a jos pre godinu ili vise je mogao da ode iz Zvezde i to ne kao neki anonimus trbuhom za kruhom negde u Rusijiu ili Ukrajinu, vec na velika vrata i u neki veliki evropski klub.
Nije mogao... Mogao je eventualno do nekog bundesligasa losijeg, francuske ili holandije, u neki veliki klub tesko...
Za njega je mnogo vise znacilo ono sto je odigao za repku sto se renomea tice, jer za zvezdu nije mogao igrati ni u psv-u, a nece ni protiv brage bar na prvoj utakmici, a to su utakmice koje ce neko mozda i gledati.

Citat
Tim pre ovaj njegov potez je meni kao zvezdasu za svaku pohvalu i mislim da je krenuo stopama Marka Pamtelica, kada je lojalnost prema klubu u pitanju, po cemu sam Marka cenio kao jednog od najlojalnijih igraca u poslednjih deset ili vise godina koje je Zvezda imala.
Samo nemoj da krene stopama pantelica koji je imao sansu pre 5 godina da napravi karijeru pa je prokockao provodeci se po evropi umesto da igra...
Imao je ludu srecu da se vrati ovde i bude dobar, pa da dobije jos jednu sansu za evropu, a i tu sansu je dobio jer je otisao kao klinac napolje...
Svaka mu cast za to sto je uvek otvoreno govorio da je zvezdas, ali u sportskom smislu, bolje nek se ugleda na nekog drugog.

Citat
Pa tesko, to i ja kazem. Zato i jeste sjajan potez sto je potpisao ugovor, jer cak i da budu primorani da ga prodaju, opet ce ako nista uzeti jako dobre pare za nase uslove i od tih para, ako nista drugo moci ce da zadrze neke druge dobre igrace ili da dovedu nekog starog i iskusnog napadaca iz inostranstva. Ali, nadam se da jos bar godinu dana do toga nece doci.
Ne moraju nikog da zadrzavaju kad su vec sa vecinom potpisali ugovor do 2007 / 08 / 09.

Citat
Ja ne znam koliko kosta Zvezda godisnje, ali deluje mi kao laiku i obicnom navijacu da Piksi radi i na tom planu i da je potpisivanjem ugovora sa Tojotom, krenuo u realizaciju plana koji bi trebao da resi i taj problem. Sto se titule tice, Zvezda uvek na pocetku igra slabo i uvek igra dosta bolje u nastavku sezone. Drugo nasa liga je ove godine znatno jaca nego prethodnih sezona i ako je to daleko od neke evropske elite. Trece, grobari bez Sase Ilica su potpun drugi tim, a opet mi smo dosta jaci nego prethodne godine, kada opet, i tako slabe nisu mogli da nas dobiju. Znaci ja mislim da nije sigurno, ali da veoma lako moze da se desi da osvojimo titulu. Koga cemo izvuci, to je opet stvar srece i treba biti optimista. Evo vidis kako s grobari izvukli dobrog protivnika, pa opet nisu nista uradili, dok se mi osim ove prosle seozne nikada pre toga nismo obrukali sa kim god da smo igrali. Znaci treba verovati da mozemo da lige sampiona, a na kraju krajeva i ako ne udjemo, nije smak sveta, jer dobre igrace, kao sto su Zigic, pa sada vec i BOsko Jankovic, mozmeo prodati uvek, to bar nije problem, a ako udjemo u ligu sampiona onda cemo zaraditi samim ulaskom dosta para tako da cemo mozda cak uspeti i da ih zadrzimo jos koju godinu kod nas. Ipak nisu to igraci koji su dalis va gola u zivotu, pa ajde brze bolje da ih prodamo dok oh jos neko hoce. To su ipak kvalitetni i to veoma kvalitetni igraci, tako da za njihovu prodaju kao krajnje resenje ne treba brinuti.
1. Sponzorstvo od tojote, moze da pokrije 20% ako i toliko...
2. Grobari imaju disciplinu koju mi nemamo, i bez ilica su sasvim dovoljno jaki da dodju sa malo izgubljenih bodova do derbija.
3. Grobari nikad nisu izvukli jakog protivnika u 3. kolu, najjace sto je bilo je bio NewCastle...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 1000
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.