Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 07:29:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: TV Serija Pare ili zivot  (Pročitano 11187 puta)
28. Dec 2010, 21:17:12
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 43
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
Mnogo dobra serija ... odusevljen sam ... mozda i ima neka ovakava tema itd ... al nema veze ... Wink
Serija ima 30 epizoda ...
E sad ... ima nastavak serije ... nije jos izasao ... pa ce mozda to biti Film ili Serija ...
Ako neko zna  o tome vise ... voleo bih da mi kaze Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 43
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
Ae ljudovi sta ste se ucutali :DDDD Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Miki ( MIMA KARADŽIC) je pedesetogodišnjak sa propalim brakom i rasipnom kcerkom na studijama u inostranstvu. Živi sam, kao podstanar, a u istom stanu vodi mali privatni posao – snabdeva kafice i klubove sitnom ugostiteljskom galanterijom. Mikijev stan i magacin nalaze se u kuci gazdarice Višnje. Višnja ( DUBRAVKA MIJATOVIC) ima cetrdesetak godina i veliku želju da se uda za svoju dugogodišnju ljubav, besposlicara i kockara Maruna. Višnja i Miki nisu u najboljim odnosima, zbog Višnjine preterane radoznalosti i Mikijevog hronicnog kašnjenja sa stanarinom, ali medu njima definitivno postoji ”nešto”.Ipak, Miki ima nekog s kim može da prica o svemu. To je Suncica (TANJA PETROVIC), starmala studentkinja književnosti koja radi kao kelnerica u jednom od kafica koje Miki snabdeva robom. Miki Suncicu doživljava kao suplement svoje odsutne kcerke i potajno je poštuje kao nekog ko ima šansu da ”zaradi” neki bolji život.Od starih prijatelja, Miki se s godinama udaljio, postavši olicenje samca koji od posla ne stiže da dovede svoj život u red - njegovi obroci su s nogu, njegove partnerke su cudne i prolazne, odeca staromodna, a brlog u haosu. Jednog dana, u Mikijev život ulazi Džoni ( ANDRIJA MILOŠEVIC), sin njegovog prijatelja iz mladosti. Džoni ima “dva’esdevetak” godina i prazan novcanik; ”šutnula” ga je devojka, regionalna pevacica zabavne muzike u pokušaju. Džoni ne odustaje, jer strašno želi da postane deo muzicke estrade. On piše pesme i komponuje, ali je i svestan da sa svojim glasom i tremom ne može da napravi karijeru kao pevac. Miki mu je potreban za pronalaženje nove pevacice koja bi snimila njegov “materijal”. Naime, pre dvadesetak godina, Miki je bio uspešan organizator i popularan voditelj priredbi, koncerata, posela i slicnih manifestacija – nešto kao preteca estradnog menadžera. Takode je važio za sjajnog lovca na talente i mnoge je licno popeo na binu. Miki sad, naravno, nimalo nije raspoložen da menja svoju dugogodišnju rutinu, niti da deli stan sa bilo kim, ali Džoni s vremenom uspeva da, uz mnogo prepirke, simpaticnih laži i bezazlenog bezobrazluka zaposedne njegov život, prostor i ljude. Svaki put kad Miki pokuša da Džonija izbaci iz svog sistema, uvida da to niti je moguce, niti to zaista želi.

U ostalim ulogama: Ljubomir Bandovic (Marun), Erol Kadic (Caslav)
Ivan Zekic( Gagi), Danina Jeftic ( Maja), Zinaida Dedakin( šefica)
Reditelj: MIlan Karadžic

Pokusaj da google, mozda ima vise informacija...mrzi me da trazim, a i ne pratim domace serije.
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple 5
Serija je  Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Serija je  Smiley 1

Mislim da sam video jednu epizodu mozda...ako je bese bila na Pinku...potpuno se slazem Smile
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 43
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
Jos malo se proseravajte ... ja nisam trazio da mi opisete seriju .. .nego ako neko zna .. za nastavak ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Jos malo se proseravajte ... ja nisam trazio da mi opisete seriju .. .nego ako neko zna .. za nastavak ...

 Smile

Nisam opisao...copy/paste...a i to zato, posto nema druge teme, pa mozda neko bude hteo da pogleda... Smile

A umesto sto dodjes ovde, cekas preko 24h, i kazes drugima da se proseravaju, mogao si da google Smile Do sad bi nasao i koloniju vanzemaljaca preko google-a...

http://www.story.rs/koktel/tv/3796-pocelo-snimanje-filma-pare-ili-zivot.html

I sa dr. linka,
"Pošto je završeno snimanje poslednje, tridesete epizode serije „Pare ili život“, glumačka ekipa, ovog gledanog serijala koji se emituje na TV Pink, uskoro se seli u Budvu.
Naime, posle vrlo gledane serije, reditelj Milan Karadžić, radi istoimeni film koji će imati elemente trilera. U filmu e glumiti Mima Karadžić, Ana Nikolić, Andrija Milošević, Bojana Ordinačev, Milan Kalinić...
Film će se snimati na tri lokacije u Crnoj Gori, u Budvi, u selu kraj Skadarskog jezera i na Adi Bojani. “Radićemo po dvanaest sati dnevno, ali se svi iz ekipe raduju druženju!”, kaže producent i glumac u seriji, Mima Karadžić.
Po svoj prilici, zajednički boravak u Crnoj Gori biće motiv da se „podgreju“ ionako vrele priče o romansi poznatog glumca i pevačice Ane Nikolić"

Od tih vesti iz 2009, nema novije.
« Poslednja izmena: 29. Dec 2010, 22:12:03 od pleybeck »
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Био је тај филм на Пинку негде у септембру... Нека глупост на мору... Није вредно гледања.

Серија није ништа посебно, али у односу на ове "сељачке" је ... много боља...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Zaboravili ste da napisete da igra i Ana Nikolic  Smile

Inace serija jeste  Smiley 1 Pokusali su da naprave klon "Mjesovitog braka" koji je sam po sebi posle duzeg vremena  Smiley 1
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 43
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
Hvala puo ... znam da se radi flm ... al sad ... da li je  vec priikazan ili nije .. nzn. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 07:29:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.