Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 14:40:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Devil  (Pročitano 3517 puta)
21. Sep 2010, 18:26:14
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
Devil

Devil imdb

Release Date:17 September 2010

Plot:A group of people trapped in an elevator realize that the devil is among them.

IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 463
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.13
mob
Nokia N73
Dobar trejler,film se dosta promovise u svijetu nadajmo se da nije jos jedno prenapuhano smece....
IP sačuvana
social share
">
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
Žanr: psihološki triler

Trajanje: 80 min.

Premisa: Loše stvari se dešavaju sa razlogom

Glavne uloge:   
Kris Mesina (Chris Messina), Logan Maršal-Grin (Logan Marshall-Green), Džefri Arend (Geoffrey Arend), Dženi O'Hara (Jenny O’Hara), Bojana Novaković

Scenario:   
Brajan Nelson (Brian Nelson)

Režija:   
Džon Erik Daudli (John Erick Dowdle)



SINOPSIS

Pet neznanaca iz Filadelfije započeće svoj dan rutinski. Ušetaće u poslovnu zgradu i ući u lift. Sastaće se u tom zatvorenom i skučenom prostoru koji su primorani da dele i niko neće obraćati pažnju na druge. Zajedno će biti samo nekoliko trenutaka. Ali, kada se lift zaglavi, ispostaviće se da je ono što je isprva delovalo kao slučajno dešavanje sve samo ne slučajno. Sudbina je došla po svoje.

Danas će ovi neznanci razotkriti svoje tajne i svesti račune za svoje grehe. Užasne stvari počinju da im se dešavaju jednom po jednom, a sumnja u to ko je odgovoran za sve to prebacivaće se s jednog na drugog sve dok ne dođu do užasavajuće istine: jedan od njih je đavo lično.

O FILMU

"Đavo" je prvi deo "Noćnih hronika", serijala o strašnim pričama koje je smislio M. Najt Šajmalan ("Šesto čulo", "Znaci") i koje sada pretvara u filmove s mladim režiserskim nadama.

Tokom godina reditelj blokbastera M. Najt Šajmalan zapisivao je mnoge ideje za priče koje je zamišljao da će jednog dana pretvoriti u filmove. Dok su se strane njegovih svezaka punile, znao je da neće moći da pretvori sve ove ideje u scenarija i da sasvim sam režira dugometražne filmove. "Odlučio sam da neke od ovih ideja pretvorim u serijal filmova koje će režirati reditelji u usponu i u kojima će igrati zvezde u usponu", kaže Šajmalan.

"Đavo" je prvi od tri filma iz serijala "Noćne hronike" koji je snimljen. "'Đavo' je pravi superstrašni film kakav zamišljate. Taj mi je bio najviše na pameti u periodu kad smo odlučili da snimamo Noćne hronike", kaže Šajmalan. Šajmalanov koncept za film je bio taj da istraži šta bi se desilo da đavo manipuliše i da zarobi grupu ljudi na nekom mestu i da ih sistematski kažnjava zbog njihovih zlodela. Želeo je da istraži kako se đavo krije među nama i dovodi ljude sa sličnom crtom poročnosti u određenu situaciju i kako ih sistematski testira pre nego što se prikaže.

Radnja filma smeštena je u jednom običnom liftu u poslovnoj zgradi u kome će se ovih petoro prokletih ljudi sresti. "Dok ste u liftu, obično ne posmatrate ljude oko sebe, vrata lifta se otvore i vi odete. Ali ako se zaglavite u tom skučenom prostoru, morate da pogledate sve oko sebe i da se zapitate: 'S kim sam ja to ovde?' A kada loše stvari počnu da se dešavaju, sva ta lica postanu opasna", objašnjava Šajmalan.

"Jedna od najgorih noćnih mora je da se negde zaglavite", kaže producent Sem Merser. "A sigurno biste najmanje voleli da se zaglavite u liftu između 21. i 22. sprata. Svetla nestaju, muzika ne može da se prekine, nastaje haos i ljudi počnu da umiru – to je veoma strašno. O tome se radi u ovom filmu: on vreba vaše strahove."

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Vidi-Meni-Visi

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6005
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
mob
HTC One V
Upravo sam ga odgledao... Nije los film, svidja mi se Smiley
IP sačuvana
social share
Pa ja ne znam sta da stavim vise ovde, sve mi sklanjaju! Smile
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


No Mercy for the Merciless

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 26498
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Samsung J7
Super film, dobro su prikrili đavola.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mirise mi na dobru stvar odgledacu ga
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 48
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Upravo sam ga odgledao... Nije los film, svidja mi se Smiley
Možeš li mi poslati link za prevod molim te, ne mogu ga naći na netu? Smiley
Film deluje dobro inače, skinuo sam ga, pa kad pogledam više ću reći.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 14:40:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.128 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.