Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 10:26:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tropa de Elite 2  (Pročitano 6476 puta)
24. Avg 2010, 00:59:02
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung XYZ1004
Tropa De Elite 2 Filming Underway




RIO DE JANEIRO – It may not be the most unusual sound to hear in the city, but the levels of firepower ricocheting off the hills of Dona Marta last week coupled with the gunship-style armed helicopters looping over Flamengo before going in for another pass above the favela undoubtedly raised alarm among residents.



It has been several months since the worst violence resulting from the new favela pacification program, and it looked like once again a police operation in the city could have resulted in all-out warfare.

Fortunately for the local inhabitants the scenes were merely part of Tropa de Elite 2, the follow up to the acclaimed 2007 film that followed Rio’s Special Police Operations Battalion, or BOPE, in their fight for control of the favelas against militias and drug gangs, and indeed of the force itself.

Despite being widely available on pirate DVD in this country long before the official release, Tropa de Elite has grossed nearly R$15 million to date worldwide and its dialogue and soundtrack were rapidly assimilated into the everyday lexicon of Rio’s ever-morphing slang and street culture, further ensuring its success.

The second installment looks set to build on that popularity and is set to be ready for an August release date. Once again José Padilha is in the director’s chair, and the team, which now includes Avatar’s special effects technician René Diamante, promises it will have even more action, bullets and explosions than before.

Again, Wagner Moura will play the BOPE captain, and hundreds of policemen from across the country have applied to play the role of extras alongside him in what is sure to be Brazil’s biggest movie of the year.



Much is being kept shrouded in secrecy as to the plot of the new film, and it is being edited while it is being shot in order to try and keep with the film’s deadline.

Star of the film Moura did divulge that his character has grown up somewhat however, saying “(Captain Nascimento) has become more aware in the years since the last film took place, having been through different processes within the police force.”

Quite how that translates to the plot of the film will remain to be seen, but what is certain is that fans will be expecting a blockbuster after three years of waiting for the sequel to come along, and the directors will be hoping for an Oscar nomination to go with their Berlin Film Festival Award last time around.

IMBD Tropa de Elite 2

Ako neko zna portugalski - http://www.tropa2.com.br/  Smile



Snimanje je zapoceto u februaru, a u bioskope je izaso 8 oktobra, pa ako neko ima link za film i prevod, neka sibne na pp, posto ja nisam naso ni jedno ni drugo  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Film se u bioskope pusta oktobra ove godine  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung XYZ1004
 Smile  Smile  Smile

Sto je najgore, ja sam to i procitao i napisao....ali sam sve do sad bio ubedjen da je sad 24 oktobar   Smiley 1

Prolupao sam nacisto!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


edit by cg_ac: bez linkova

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3768
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia c6
ole, do jaja prvi deo, samo da ga sad ne useru...
IP sačuvana
social share


 Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Smile  Smile  Smile

Sto je najgore, ja sam to i procitao i napisao....ali sam sve do sad bio ubedjen da je sad 24 oktobar   Smiley 1

hahahahahahahahahhahahahahahahahahaha kralju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
HTC Tattoo
Prvi deo je mnogo dobrar,i muzička numera iz prvog dela koja je postala svetski hit. Smile



IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Gledao neko ? Vidim da ima nekih losih snimaka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung XYZ1004
Naso sam neke cak i pristojne snimke...ali nigde prevod (cak ni engleski)....jbg portugalski jezik mi bas i nije jaca strana  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2941
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
IZAŠAO na netu!!!Kažu da je još bolji nego prvi deo!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung S8
Prvi deo je odlican, nadam se da utisak nece biti losiji posle gledanje drugog dela.
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 10:26:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.