Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 07:05:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pakov Svet- serija  (Pročitano 22187 puta)
03. Feb 2010, 01:14:47
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 585
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 
PAKOV SVET (Hombres de Paco)
Prva crna komedija o policajcima pozornicima.

Komedija situacije sa izrazitim smislom za crni humor sa naturalističkim scenama koja govori o profesionalnim i ličnim iskustvima grupe policajaca u velikom gradu i to u kvartu sa visokim stepenom delinkvencije.

Detektivski žanr sa jasnom perspektivom, zasnovanom na klasičnim španskom humoru Huana Berlange. Serija opisuje ljudsku stranu policije sa likovima donkihotovskih sanjalica naviklih da gube, ali nikad se ne predaju i uvek će se boriti da se izvrši zakon, doduše bez mnogo uspeha.

Serija se prikazuje u Španiji nedeljom u primetime terminu na nacionalnom kanalu Antena 3. Prosečni rejting je 7,9, a udeo u gledanosti 20%.

Proizvodnja: ANTENA 3, Španija, 2005-08
Uloge: PACO TOUS, HUGO SILVA, PEPON NIETO, JUAN DIEGO ADRIANA OZORES, MARIAN AGUILERA, MICHELLE JENNER....
Režija: JOSE AYERRA i DAVID MOLINA
Trajanje: 89 plus x 90 min.
Žanr: komedija

Glavni inspektor Pako i njegova dva policajca Lukas i Marijano svraćaju u bank da podignu novac upravo kada se desila pljačka. Pošto se nisu snašli, niti shvatili šta se dešava, lopovi su pobegli sa plenom. Posle tog incidenta trojica trapavih policajaca su premešteni na rad u najgorem kvartu gradu gde je šef komesar Don Lorenco, Pakov tast.

Od tada su stalno u najgorim situacijama i rešeni da pobegnu od svog strogog šefa. Konstantno traže priliku da se istaknu i budu unapređeni, ali zla sreća ih prati i ruši njihove snove.

Pako je primoran da preseli i svoju porodicu (ženu, kćerke i majku) u problematični kvart, ali im ne objašnjava prave razloge svog premeštaja, svi misle da je to zbog unapređenja. Njegova žena Lola nije zadovoljna novim stanom niti smanjenom Pakovom platom. Da bi održala porodičnu ekonomiju počinje da traži posao.

U policijsku stanicu je priveden jedan od pljačkaša banke. Don Lorenco im predaje predmet i daje rok za rešenje slučaja. Umesto da od uhapšenog saznaju ko su u bili saučesnici, Pako, Lukas i Marijano upadaju u još veće probleme.

Pakova kćerka Sara se ne raduje preselenju u drugi kvart, ali pomaže roditeljima u selidbi.. Bernardin sin Gabri sa interesovanjem posmatra novu komšinicu. Sara ispušta jedan paket na zemlju i traži od Gabrija da joj pomogne. On je prvo ismejava zbog izgleda, a onda joj ipak pomaže. Sara se ponaša bezobrazno i Gabri baca jedan paket kroz prozor. U kutiji je Pakov revolver koji opali i ošteti komšijina kola.

Haos se nastavlja, jer se radi o gradskoj četvrti sa visokom stopom delinkvencije. To je mikrokosmos gde svako zna svakoga. Ni policijska stanica koja im je druga kuća nije u boljem stanju.

Pako i njegovi pomoćnici stanuju u blizini policijske stanice, ali i tu je haos. Kuća je uvek puna, imaju zajedničko dvorište i obližnji bar gde se sastaju mladi. Kafić vodi Bernarda, Lolina prijateljica iz detinjstva i Pakova žena se tu zaposli kao kuvarica i to postaje uspešni restoran.

Kada Pako želi da pobegne od od svojih žena odlazi u muški svet kod Lukasa i Marijana koji stanuju zajedno.

izvor: RTV Studio B


Intersuje me koliko vas prati, ovu odlicnu seriju

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

PakovSvet.jpg
(48.79 KB, 470x343)
« Poslednja izmena: 03. Feb 2010, 01:15:45 od zamlata »
IP sačuvana
social share
Edit by crni scorpion: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Serija je vrh,po meni bolja od Seranosovih masu puta!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Žena
Poruke 523
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.1.249.1036
Od spanskih serija redovno sam pratila samo "Seranove", ostale nisu uspele toliko da me zainteresuju, mada vidim da vecina ljudi hvali "Pakov svet", ta serija bi se mozda i meni svidela kad bih pocela svakodnevno da je gledam (sada je vec kasno jer se, koliko znam, dugo prikazuje).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Serija je vrh,po meni bolja od Seranosovih masu puta!

Seranovi su Seranovi. Sto se ove serije tice, odgledala sam par epizoda i odustala. Komicne scene su mi previse usiljene, glumci nisu nesto posebno, radnja... takodje... Ocekivala sam zabavu, a ispala je glupost... bar meni.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


I would rather live in the 80`s

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 41
OS
Windows XP
Browser
Mozilla YFF35
mob
HTC Smart
Seranovi se neprevaziđeni, to je istina. Pakov svet jeste zanimljiva serija, ali nije bolja od Seranovih.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1
Serija je ponovo aktivna, 10.  sezona je pocela sa emitovanjem.

Trazio sam i nigde ne mogu da nadjem bilo kakav prevod za najnovije epizode.  Da li je neko nasao, makar i engleski? Uspeo sam da nadjem sajtove gde moze da se gleda, cak i postoji opcija da se ubaci prevod, ali njega nema nigde.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 07:05:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.143 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.