Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pinkova serija „Sva ta ravnica"  (Pročitano 36909 puta)
21. Jan 2010, 23:08:16
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
  20. 01. 2010

Ružičasta priča o ravnici

Na pretpremijeri Pinkove serije „Sva ta ravnica" uz tamburaše i vino veselili se scenarista Nenad Čanak, glumci Dragan Nikolić, Josif Tatić, Sonja Damjanović, Dejan Lutkić, Ivana Popović, Aleksandar Đurica...


Na velikoj proslavi na Salašu 137 ekipa serije „Sva ta ravnica" najavila je početak emitovanja ostvarenja reditelja Miroslava Lekića! Do ranog jutra uz iće i piće veselili su se Nenad Čanak, po čijoj knjizi „Kao i sva ravnica" je snimljena serija, njegov partijski kolega Bojan Kostreš, glumci Dragan Nikolić, Josif Tatić, Sonja Damjanović, Dejan Lutkić, Ivana Popović, Aleksandar Đurica...
Tom prilikom zvanicama, među kojima su bili i predstavnici sedme sile, pretpremijerno je emitovana prva od ukupno 12 epizoda serije „Sva ta ravnica", koja će svoj TV život započeti 25. januara na Pinku. Nakon toga, legenda srpskog glumišta Dragan Nikolić otvorio je šampanjac i obratio se zvanicama.
- Sa zadovoljstvom sam prihvatio da radim ovu seriju. Videli ste da se veoma razlikuje od svega što sam do sada radio. Moja uloga je zahtevna, ali je bilo pravo zadovoljstvo raditi sa ovako divnom ekipom - rekao je legendarni Gaga.
PR menadžer televizije Pink Tanja Vojtehovski pročitala je poruku Željka Mitrovića sa čestitkama ekipi serije, za koju se veruje da će oboriti mnoge rekorde u gledanosti. Zatim je glumac i producent serije Dejan Lutkić objasnio kako je odlučio da ekranizuje Čankov roman „Kao i sva ravnica", koji je političar objavio pre osam godina.
- Jednom me je Nenad pozvao na druženje i priču o nama omiljenoj temi - hrani. Tom prilikom poklonio mi je svoj roman koji sam, odmah nakon čitanja, poželeo da ekranizujem. Nenad se sa tim složio i počeli smo da ostvarujemo svoje želje - rekao je Lutkić.


Glumica Sonja Damjanović, koju publika pamti po ulozi sestre Mire iz hit-serije „Naša mala klinika", u ostvarenju „Sva ta ravnica" tumači ulogu Ciganke, zbog koje su morali da je „nagarave".
- Volim uloge u kojima ne ličim na sebe! S obzirom na to da sam iz Vojvodine, reditelj Miroslav Lekić i kolega Dejan Lutkić bili su ubeđeni da ću se dobro snaći u ovoj seriji. Sa zadovoljstvom sam prihvatila ponudu - kaže glumica.
U pravoj vojvođanskoj atmosferi - uz domaće specijalitete, vino i muziku tamburaša, proslavljao se početak emitovanja serije, za koju akteri i realizatori kažu da će biti nešto sasvim drugačije od svega što je emitovano na srpskim televizijama. Osim glumaca koji su slavili na salašu u blizini Novog Sada, u seriji igraju i Gordan Kičić, Gorica Popović, Katarina Radivojević, Ivan Bosiljčić, Jelena Rakočević, Jelisaveta Tatić Čuturilo, Vojin Ćetković...

„Sva ta ravnica" otkriće dosad neprikazan deo prošlosti Srba, Banata i Vojvodine. Grofovska porodica Jagodić, odana Austrougarskoj monarhiji, jedna je od onih koja je odlučujuće uticala na istorijsko, kulturno i privredno oblikovanje onog što su Banat i Vojvodina danas. Njihova priča pokazuje dugo skrivani deo neobičnog, višegeneracijskog lutanja srpskog etnosa. Takođe, ona prikazuje i privatan život u Banatu, sa kraja devetnaestog i početka dvadesetog veka, kao i sve bogatstvo tamošnjeg kulturnog nasleđa. Ova hronika o kraju jedne porodice je pre svega drama, nekad sentimentalno, nekad crnohumorno intonirana, a ponekad slična gotskom trileru o porodičnoj ukletosti.



Izvor : Press
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5496
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
Pink+Čanak=smeće na kvadrat u najavi.  Smile Ajde neka neko napiše utiske, mada kad vidim da je tu Lutkić neki faktor nemam nikakva očekivanja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 3220
Produkcijski i vizuelno podseca na nabudzene latino sapunice.
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E72
Nadam se najboljem... Ali opet...  Smile
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
  Ne verujem da je  Čanak išta tu napisao,samo je potpisao.Postoji i trejler ali ne znam da ga postavim.Neka ga okači neko ako hoće i ako smatra da je potrebno.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5496
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Apple iPhone SE 2020
O, brate... sta je ovo .. Ponos Ratkijevih.. ili kako se ono zvalo.. .

"Koprivici su iscezli pre 150 godina" - ROFL...
« Poslednja izmena: 23. Jan 2010, 10:33:57 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Jos jedna usrana sapunjara.
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
  Ne gledam sapunice i o njima ne znam ništa.Znam da sam gledao ekipu na TV Pinku kako hvale seriju.Svaki Ciga svoga konja hvali,kaže narodna poslovica.D.Lutkić je pričao nešto o našoj nepoznatoj Istoriji koju ne zna,zna samo da je nepoznata i neistražena.I tako tokom celog svog mini-intervjua.Onda je na red došao "scenarista" koji je napisao nekoliko priča koje su poslužile kao osnov za seriju dok je ležao posle nesreće u bolnici.Ne znam da li samo  meni pojedini maniri scenariste izgledaju kao oponašanje Tita ali scena iz lova koja je bila u prilogu (dotični je kao Tito lovac) je baš kao iz Titovog lova.Kao što sam napisao,ne gledam sapunice ali ću za "ovo" morati da odvojim bar malo vremena.Primećujem neke pojave i događaje koje me navode na zaključak da se Istorija ovog naroda falsifikuje.Zanima me viđenje istorije scenariste (koji je vlast) koja bi mogla u svom ovom ludilu da bude i ozvaničena a ja ne bih voleo da je dočekam nespreman.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Potrudicu se da pogledam veceras prvu epizodu, pa cu dati svoj komentar... to sto se radi o Pinku, odnosno Canku, to sto neko mrzi Lutkica, ili Bosiljcica... ne znaci da je poput spanske sapunice. Ubise nas predrasude.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.