Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 11:15:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najbolji filmovi 2009. godine  (Pročitano 10196 puta)
03. Jan 2010, 07:19:12
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Američki filmski institut (AFI) je kao i svake godine proglasio deset najboljih filmova koji su obeležili proteklu godinu. Lista obuhvata gotovo sve žanrove, od komedije do mjuzikla, uključujući nezaobilaznu dramu, triler i, naravno, svima omiljene crtaće. Filmovi koji su dobili nagradu Instituta kao najbolji u 2009. godini su komedije "Up in the Air", u kojoj glavnu ulogu igra Džordž Kluni, i "Mamurluk u Las Vegasu" ("The Hangover"), drame "Precious", "The Hurt Locker", "The Messenger", "A Serious Man", "A Single Man", "Sugar" i animirani filmovi "Do neba" ("Up") i "Koralina i tajanstveni svet" ("Coraline").

Da podsetimo, Institut imenuje najbolja filmska ostvarenja, ali ih ni na koji način ne rangira. On prepoznaje i proslavlja najbolja ostvarenja čitavog veka, tako da će pomenuti filmovi i TV serije biti zabeleženi u njihovim analima kao američko kulturno nasleđe. Zvanična ceremonija nagrađivanja pomenutih filmova i TV serijala biće održana 15. januara u Los Anđelesu.

Američki filmski institut proglasio je i najbolja ostvarenja u oblasti televizije. Sledeće serije nagrađene su kao najbolje u 2009. godini: "The Big Bang Theory", "Big Love", "Friday Night Lights", "Glee", "Mad Men", "Modern Family", "The No. 1 Ladies’ Detective Agency", "Nurse Jackie", "Party Down" i "True Blood".

Zanimljivo je pogledati i listu filmova koji su zaradili najviše novca tokom 2009. godine na osnovu podataka najvećeg svetskog internet pretraživača - IMDb-a.

Interesantno je napomenuti da se ove dve liste, najboljih filmova po mišljenju filmskih stručnjaka i filmova koji su najviše (iako skromno u odnosu na ranije godine) zaradili u 2009, podudaraju kod dva ostvarenja - kad su u pitanju filmovi "Do neba" ("Up") i "Mamurluk u Las Vegasu" ("The Hangover").

Na kraju, srećnu Novu godinu i mnogo dobrih filmova u 2010. godini želi vam filmski urednik Internet Krstarice.

Izvor: Krstarica

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

ScreenHunter_01 Jan. 03 07.19.jpg
(55.24 KB, 404x467)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3953
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20

Ovo je vise nego zalosno. Smile.Ako su ovo najbolji filmovi,onda je tesko reci koji su najgori.
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows Vista
Browser
Safari 3.0.195.38
Sasvim zasluzeno su Transformersi odneli titulu naj film 2009. godine  Smile
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Nista ne vredi NOVAC, zivot tezak k'o PELINKOVAC.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2456
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Samsung 
nzm meni se film traansformersi 2 i nije bas svideo
naravno,ukusi su razliciti
mada mislim da je i film mrtav grao sa  sandrom bulok odlican i zasluzuje da se nadje medju prvih 10  Smile Smile
Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19845
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Sony 
Ja znam samo da je naš najbolji film protekle godine bio Sveti Georgije ubiva aždahu , a za strane nisam baš stručan.... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Nista ne vredi NOVAC, zivot tezak k'o PELINKOVAC.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2456
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Samsung 
Ja znam samo da je naš najbolji film protekle godine bio Sveti Georgije ubiva aždahu , a za strane nisam baš stručan.... Smile Smile
Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak
Pol
Poruke 86408
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
ova listaje katastrofa....

ono sta sam ja pogleda meni su:
The Hangover
Inglourious Basterds
Zombieland
Couples Retreat
Law Abiding Citizen
IP sačuvana
social share
The normal boobs ( . )( . ) The silicone boobs ( + )( + ) The perfect boobs (o)(o) Some boobs are cold (^)(^) and some boobs belong to grandmothers \./\./ And let’s not forget the very large boobs (o Y o) and the very small boobs (.)(.) and lastly the asymmetrical boobs (•)(.) I love them all!!!


Galerije slika najlepsih dama - Sydney Sweeney
Galerije slika najlepsih dama - Paige VanZant
Galerije slika najlepsih dama - Paige Spiranac


Galerije slika najlepsih dama - Sara Jean Underwood
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3953
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20

Generalno gledano 2009 je bila veoma losa sto se tice dobrih filmova.Ono malo filmova sto nije cista komercijala,izdaju manje kuce i takve filmove pogleda mali broj ljudi,nazalost.
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Tel.Me Your.Number
Ova lista je rađena po zaradi, ne znam šta se u...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2411
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Sta bi po vama moglo da bude u konkurenciji za oskara? Meni stvarnjo ne padaju na pamet neke ideje... Sigurno Invictus Clint Istvuda ce biti nominovan za naj.film,Avatar ce uzeti spec.efekte,ali dalje....
IP sačuvana
social share
Roses are red. Violets are blue. I have a gun. Get in the car.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 11:15:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.