Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 10:44:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gluposti na TV ekranima  (Pročitano 21378 puta)
13. Nov 2009, 10:11:43
Jet set burekdzija


Since 06.01.2006.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6140
Zastava Bor, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.21
mob
Nokia Lumia 630
   Svedoci smo digitalizacije i poboljsanja medija u Srbiji, ali program koji dobijamo ne vredi digitalizovati. Zar ne?
U to nas uverava RTS(njih sam morao prve da navedem, zato sto su uveli ultimativni harac po principu "strujomer-Tv), koji je btw nacionalna televizija, pre svega u tzv "prime time" oni pustaju genijalne serije tipa Bela Ladja, Srcni ljudi etc...da ih ne nabrajam, svi ih vec dobro znamo posto se vrte po XXX put. Bas sinoc sam okrenuo RTS2 negde oko ponoci, kad ono kultna emisija Trezor...ko bre jos to gleda?
   Nego nije samo RTS, tu su i druge stanice sa nacionalnom frekvencijom... Evo npr Avala... brat bratu ja taj kanal kao i da nemam, dok listam kanale letimicno bacim pogled  i nista ne vidim, koja je svrha tog emitera, verujem da im je sekund reklama kao na nekoj lokalnoj televiziji, a ni kvalitet slike nije nista bolji.
Kosava...televizija koja ima takve emisije poput Nije Lako Biti Ja, Luda Kuca i ona kojoj ne znam ime, gde dva kretena dodju sa svojim "azdajama" i odgovaraju na neka pitanja i kad daju tacan odgovor dve devojke polu obnazene im se trte po haubi...msm stvarno.
Avaj. Ni B92 ne zaostaje sa glupostima. Ne znam od kad su oni poceli da daju spanske serije, nije da imam nesto protiv njih(Spanaca, Mexikanaca...etc) ili njihove kulture, cak i volim Almodovarove filmove, ali serija Moje Drage Komsije je No1 za zaobilazenje...
Pink...sta da kazem za njih...oni prednjace u glupostima...mislim da je dovoljno reci Pink i sve je jasno...
Nego da skratim...
U ovoj temi sam zamislio da svako ko naleti na neku glupost na Tv-u (nije bitno da li je Televizija sa nacionanom frekvecijom, sve televizije dolaze u obzir, cak i one lokalne)neka dodje ovde i neka upise svoje impresije... neka ovo bude vodic za zaobilazenje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 282
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Slazem se za skoro sve sem za Trezor.Sta njemu fali?
IP sačuvana
social share
"Eto, 10 godina se tuzim sa drzavom da mi plati put preko njive, a sada kada vidim da se ne zna ni koj pije ni koj placa, uzecu stvar u svoje ruke, izvadicu stetu makar crko."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 56
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
U današnje vreme televizija je postala zaglupljivanje ljudi. Ništa pametno ne mogu da vidim ni na jednoj domaćoj televiziji a ni strane nisu ništa bolje, repriziraju emisije milion puta.
O nepismenosti voditelja na našim tv kanalima bolje da ne govorim. Kako li su samo završili osnovnu školu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Since 06.01.2006.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6140
Zastava Bor, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.21
mob
Nokia Lumia 630
Slazem se za skoro sve sem za Trezor.Sta njemu fali?
Pa Trezor cisto popunjavanje programa, izvlace stare snimke i emisije koje su po mom misljenju nepotrebne. Retko, ali retko da ubodem nesto zanimljivo, nesto sto bi me zainteresovalo.

@dragana32
Pa nije u danasnje vreme, to seze od pocetkka televizije... u americi 60-70ih godina Fox je imao za zadatak da prakticno zaglupljuje narod zbog rata u Vijetnamu...taj njihov primer su sledile kasnije sve televizije, zavisno od vremena
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
постоји веома ефикасан лек за ово:не гледати тв Smile

ја одавно не гледам тв....све што желим да погледам скинем са нета Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 3220
Ziveo daljinski  Smile
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Bivši učenik osnovne škole

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2344
Zastava Budimpešta
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6610
Trezor makar reprizira nešto što nismo imali prilike da vidimo, pošto ima snimaka iz sedamdesetih, osamdesetih, dođe nekako kao History channel televizije. Nemam ništa protiv da, koga to interesuje, pogleda kako je TV izgledala nekad. Drugačija je čak i atmosfera bila. Treba pustiti emisije koje interesuju malo manju ciljnu grupu. Ako se ide populistički onda i ne treba da bude emisija kao što su ta ili klasična muzika, onda i treba pustiti tiraniju većine, pa bi onda program izgledao

Dnevnik
Veliki Brat
Tekma
Farma
Vijesti
48 sati svadba
Trenutak istine
Grand parada

pa iznova. A zadatak javnih servisa i jeste da da priliku i nečemu nekomercijalnom i da malo usmjeri i obrazuje gledaoce.

A što se popunjavanja termina tiče... Bolje opet da popunjavaju time nego Emotion produkcijom ili repriziranjem serija Siniše Pavića.

Na Avali sam uhvatio jednom "Biće skoro propast sveta" i to je prvi i jedini put da nisam odmah prebacio na sledeći kanal. Što se ne može reći za FOX. Tu nisam gledao ništa sem onih retardiranih kečera jedno 5 minuta, jer sam bio toliko zabezeknut da nisam od šoka mogao da prebacim na neki drugi kanal. Klasično američko zatupljivanje, uz dosta konzervatizma, pokušano da se nakalemi na domaće uslove.  Smile Mislim, šta koji moj?

Košava je očigledno oduvijek bila promašaj, a sad je to TV sa lošom reputacijom, pa nikom pametnom ni ne može da padne na pamet da pređe kod njih.

Pink... Kako uhvatim Pink s vremena na vrijeme kad svrnem do Bg (u Bosni moji hvataju nešto još retardiranije, loš izdanak zvani Pink BH) provalim da sem Lost nisu ništa da valja kupili posljednjih 5 godina. I dalje ide 13-ti ratnik svakih 15 dana, i B/C produkcija, reprize (solidnih) serija koje čas kupe oni, čas B92, ali su više već smorili i naravno njihovi pokušaji urbanog programa i beskonačne vikend emisije koje su sve maltene jedna nalik na drugu - sjedimo nas par samoproglašenih faca (pjevačica, političara, sportista) u emisiji i cerekamo se, dijelimo poklone i svi smo kul i lijepi i veseli, sve je super.

B92 se još kao i drži (sa Saut Parkom, još par serijica i informativnim, da ne kažem ozbiljnim programom) ali izbor filmova i podilaženje komercijalizaciji su ih srozali skroz. VB i OT deplasiraju vrijednost bilo čega što se ozbiljno kaže na ovoj TV. Mislim da će ih to upropastiti.

Elem, ima odličnih stranih programa  Smile
IP sačuvana
social share
Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Meni je skoro uvek na TV-u  Discovery i u vecernjim satima FOX, po mom misljenju ubedljivo najbolji domaci kanal. Survivor, Nindza ratnici i co. , Kes taxi, Fajront republika to je uglavnom ono sto pratim. Tako da mislim da treba zaobici sve domace kanale osim FOX-a.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson w350
Takodje zaobilazim sve domace kanale osim Fox-a na kome gledam Survivor, i to je to... Gledam strane kanale, domaca televizija je odavno propala....
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.32
mob
Ericsson jeste
постоји веома ефикасан лек за ово:не гледати тв Smile

ја одавно не гледам тв....све што желим да погледам скинем са нета Smile
amin Smile
gledam tv pola sata nedeljno uglavnom
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 10:44:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.