Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 06:55:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kad na vrbi rodi grožđe  (Pročitano 5698 puta)
25. Avg 2009, 07:31:41
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
Snima se srpska verzija popularnog „Alo, alo”
Prva klapa serije „Kad na vrbi rodi grožđe“

Autor: M. R. | 25.08.2009. - 05:00

Serija „Kad na vrbi rodi grožđe”, na neki način srpska verzija popularnog „Alo, alo”, počinje da se emituje na „Pinku” sredinom septembra, a juče je pala prva klapa. Autor i scenarista je Saša Pantić, serija će imati čak 120 epizoda i planirano je da se emituje naredne tri godine…


 
Radnja se odigrava osamdesetih godina u jednoj varošici u kojoj srećno žive nacije bivše Jugoslavije. Za potrebe snimanja u filmskom gradu u Košutnjaku je napravljen pravi grad u malom sa kafanom, policijskom stanicom, berbernicom, trgom, poslastičarnicom. Boris Komnenić, jedan od glavnih glumaca, najavljuje zanimljivu seriju.
 
- Ova serija se žanrovski svrstava u grotesku. Ideja je da se našalimo na društvene teme, mentalitet i stereotipe koji vladaju. Trudili smo se da zastupimo što više profila iz zemalja bivše Jugoslavije i da se svima nasmejemo, ali bez imalo zlobe. Tumačim lik Hrvata, Krešimira, čoveka koji želi da postane gradonačelnik, ali mu to ne polazi za rukom - objašnjava popularni glumac.
Osim njega, u seriji glume Jelica Sretenović, Bane Vidaković, Jana Milić, Boris Milivojević, Ivan Bekjarev…
- U seriji glumim gazda Jordana koji vodi ženinu kafanu (Jelica Sretenović, prim. nov.). Ja sam se dakle lepo udao i glumim papučića. Ne pada mi teško ta uloga zato što sam i u životu papučić - kaže kroz smeh Bekjarev.
Jedini lik u seriji koji i ne pripada tom vremenu jeste Boris Milivojević koji glumi Zemunca.
- Ja sam jedini koji se ne uklapa u tu priču. Glumim poslovnog čoveka koji nije političar, ali je u s vim odborima i strankama. Vrlo sam snalažljiv, uvek sam u žiži dešavanja i ponašam se kako vetar duva. Ideja je da nasmejemo narod -zaključuje Boris Milivojević.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 282
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sasa Pantic, to je onaj majmun, autor Kursadzija.Znaci, resio je da unakaradi seriju Alo, alo.Sjasi mi covece, sa televizora. Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Eto, 10 godina se tuzim sa drzavom da mi plati put preko njive, a sada kada vidim da se ne zna ni koj pije ni koj placa, uzecu stvar u svoje ruke, izvadicu stetu makar crko."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
pink=crap
/skip
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
  Voleo bih da premijera i prikazivanje ove serije bude kad i branje grožđa sa vrbe.Finansijer Kursadžija koji su u početku imali zadatak da "zasmeju" publiku svojim "humorom" u pauzi između raspevanih Grandovih grla se,pošto je uvideo mogućnost Kursadžija da pune sale u prestonici i provinciji,rešio na ovaj korak.Evolucija kursadžija dignutih na viši nivo(bar što se scenografije i trajanja epizoda tiče), neke imaginarne "kursadžijske" bivše SFRJ je evolucija gledalaca ovog i ovakvih serijala.Strmoglavo na dole!
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1874
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Nokia 6233
Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 26. Avg 2009, 04:40:25
  Voleo bih da premijera i prikazivanje ove serije bude kad i branje grožđa sa vrbe.Finansijer Kursadžija koji su u početku imali zadatak da "zasmeju" publiku svojim "humorom" u pauzi između raspevanih Grandovih grla se,pošto je uvideo mogućnost Kursadžija da pune sale u prestonici i provinciji,rešio na ovaj korak.Evolucija kursadžija dignutih na viši nivo(bar što se scenografije i trajanja epizoda tiče), neke imaginarne "kursadžijske" bivše SFRJ je evolucija gledalaca ovog i ovakvih serijala.Strmoglavo na dole!


Ko je sve danas scenarista ja da covek ne poveruje  Smile Smile Smile 

A lik gleda samo da mlati pare.Pouzdano znam da je kupio sva prava na kursadzije i da ostalim clanovima ekipe daje male zarade.Sa svakim od clanova ima poseban ugovor i nista bez njegovog znanja ne smeju da rade.Onaj lik Crnogorac ja mislim snimio je reklamu bez njegove saglasnosti i automatski je izbacen.

A izgleda da planira i Gedzu da izbaci i zameni ga sa nekim drugim likom....

Izvinjavam se za off Smile
« Poslednja izmena: 26. Avg 2009, 07:13:07 od MeXoRiuS_92 »
IP sačuvana
social share


[/img]





Our generation will have to repent not only for the words and acts of the Children of Darkness, but also for the fear and apathy of the Children of Light." Dr. Martin Luther King, Jr
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
 Kakav je glavni gazda prema njemu takav je on gazda prema ostalima.Neki bi ti nazvali lancem ishrane.A što se mlaćenja para tiče,samo neka ih mlati.Te pare nisu ni od kog opljačkali već dobrovoljno dobili od korisnika njihovih usluga.Važno je da taj novac nije novac one manjine(kojoj pripadam)koja te usluge ne konzumira.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 06:55:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.