Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 03:36:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lesbian Vampire Killers (2009)  (Pročitano 5402 puta)
31. Jul 2009, 20:44:53
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac


Originalni naslov:
Lesbian Vampire Killers

Žanr:
komedija, akcija, horor

Trajanje:
88'

Godina izdanja:
2009.

Zemlja:
Velika Britanija

Izdavač/Distributer:
AV Pictures

Uloge:
Paul McGann, James Corden, Matthew Horne, MyAnna Buring, Silvia Colloca, Vera Filatova

Režija:
Phil Claydon

Scenarij:
Paul Hupfield i Stewart Williams

Producent/i:
Steve Clark-Hall




Dva zgubidana. Jedno ukleto selo. Autobus pun stranih studentica i vojska pohotnih lezbijskih vampirica koje im žele posisati...krv!

Vječni zgubidan Jimmy Maclaren i njegov prijatelj Fletch odlučuju pobjeći od svojih problema na selo i tamo provesti raskalašen vikend. Zahvaljujući nizu nesretnih događaja, nađu se zarobljeni sa seksipilnim stranim studenticama u udaljenoj kolibi koju napadne gladna vojska pohotnih lezbijskih vampirica.

Vojsku vampirica za punog mjeseca vodi neutaživa glad za krvlju, a tu glad jedino premašuje njihova žudnja za tijelima drugih žena! Dok zgodne putnice jedna po jedna nestaju i pridružuju se redovima vampirica, Jimmyja i studenticu Lotte zarobe lezbijske vampirice koje njihovu krv planiraju iskoristiti za uskrsnuće Carmille, njihove vampirske kraljice. Jimmyjev najbolji prijatelj Fletch i njegov novi saveznik – ogorčeni lokalni župnik – moraju ih spasiti prije svitanja.

Naoružani mačem davno umrlog ubojice vampira Wolfganga Maclarena, Fletch i župnik prate svoj nadnaravni plijen do Carmillinog brloga, a tamo dolazi do bitke na život ili smrt. Hoće li doživjeti zoru ili će im lezbijske vampirice posisati svu krv?

Ova raskalašena komedija, koju su napisali Paul Hupfield i Stewart Williams, pridružuje se poznatome podžanru filmova o lezbijskim vampiricama, kao što su 'Vampyres'  (1974.), 'Glad' (1983.), te kultni film Jesusa Franca 'Vampiros lesbos' (1971.). Scenaristi su napisali scenarij koji se temelji na njihovom ukusu – odnosno na gegovima, djevojkama i prolivenoj krvi.

Hupfield kaže: 'Kada smo imali 15 godina i kada bismo nabasali na film koji nudi golotinju i prolijevanje krvi, uvijek bismo ga posudili. U svima nama još uvijek čuči tinejdžer, tako da se scenarij zapravo pisao sam od sebe!' Williams dodaje: 'Htjeli smo napisati kombinaciju filma 'Withnail i ja' i nekog blesavog horora produkcijske kompanije Hammer.' Film vrvi referencama na legendarne horor filmove, a redatelj Phil Claydon kaže da je inspiraciju crpio iz niza klasika tog žanra.

Ovakav tip filma teško da se može izboriti za status klasika, pa kritičari ističu da je riječ o filmu 'djetinjastog humora' koji se trudi postati kult film, ali nema dovoljno cool scena kao npr. 'Evil Dead'. Zamjera mu se da nema ni dovoljno krvavih scena da bi ga smatrali pravom horor-komedijom, ali svi hvale odličan vizualni izgled filma, te se većina slaže oko toga da se uopće ne primjećuje da je riječ o niskobudžetnom filmu.





IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
  Autori ovog što ja ne mogu nazvati filmom mogu da daju raznorazne izjave(pravdanja),mogu da se kriju iza Jesusa Franca,da se vade na budžet...Uhvaćeni su u pokušaju prodaje šarene laže.
  Jesus Franco ili kako se već zove(znam ga po bar 15 filmskih imena) nikad nije stvarao sterilna dela.Neko može da voli ili  ne voli njegove filmove,ali mora da prizna da kod njega nema dodvoravanja i foliranja.Svakom ko voli da gkeda horore pune krvi,golotinje i devijantnog seksa preporučujem filmove Jesusa Franca koji se nikad nije vadio na budžet
Šta tek treba da kaže naš podmladak koji je za mizerna sredstva i sa boljim specijalnim efektima snimio Šejtanovog ratnika.Verovatno ništa.Mogu samo da zavide na sredstvima koja su uludo potrošena.
  Onom ko ovo bude čitao savetujem da ne prođe kao ja.Da ne izgubi uzalud 80 i kusur minuta 
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Sto bre tako, ovo je novi hit poput Twilight-a  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Time Lord

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11237
Zastava Gallifrey
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
SonyEricsson K800i
Sto bre tako, ovo je novi hit poput Twilight-a  Smile
Ma ovo je cak i bolje od Twilight-a, dirljiva i emotivna prica, samo sto ljudi to ne znaju...  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

Rad ubija!
Ne umri mlad!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
  Nisam gledao ni Twilight,ni Transformerse 1,2,3,4,5...Niti ću ih gledati.Suviše sam siromašan duhom da bi ih shvatio.Verujte mi,gomila filmova naših studenata režije je bolja od Lesbian Vampire Killersa.Znam to jer sam ih gledao na RTS2.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Nadam se dobroj tj. retardiranoj komediji. Jer su mi takve mnogo smesnije od ovih romanticnih komedija i ostalih pokusaja ... Mislim i Alig i Borat su na svoj nacin ratardirane tako da...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
  Namerno rade i forsiraju takve stvari.Dokazano je da su tinejdžeri najjača potrošačka grupa koja u 70%puni bioskope.Još ako su retardirani...Pa ne mogu valjda bez pratnje roditelja što je još koja karta plus.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
Uzaludno potrosenih 85 minuta.


@insideman...

Kad postavljas vesti, onda navedi i izvor odakle si ih preuzeo. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Time Lord

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11237
Zastava Gallifrey
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
SonyEricsson K800i
Sta vam je ljudi, ovo je film za opustanje, a u principu je mnogo dobar, stavise odlican.
Ovaj sa vampirima?
IP sačuvana
social share

Rad ubija!
Ne umri mlad!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
  Iskreno se nadam  da ne mislite ozbiljno.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 03:36:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.061 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.