Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 00:09:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vrlo zanimljiva pojava  (Pročitano 7505 puta)
26. Okt 2003, 15:13:13
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Primetite razliku izmedju:
1)Demokratije u nacionalnim drzavama
2)Demokratije u vestackim drzavama

U vestackim drzavama(SAD,EU) multinacionalne korporacije,vojska i drzavna vlast kreiraju svest biraca po svojoj volji,od toga kakve ce filmove gledati,kakvu ce hranu jesti...do toga za kog republikanskog ili demokratskog(trece nema!)kandidata glasati.Evo dva konkretna primera iz najnovije istorije:

ARNOLD SVARCINEGER izabran za guvernera najmnogoljudnije i ekonomski najjace americke drzave.Najveci uspeh u zivotu mu je pumpanje misica i statiranje u holivudskim filmovima ali za takvog coveka glasa prosecan americki debil.

VELIMIR BATA ZIVOJINOVIC,glumac daleko pametniji od Svarcinegera, katastrofalno prolazi na izborima 2002 jer u nacionalnim drzavama zive demokratski obrazovaniji biraci koji ne misle da je odlazak na biracko mesto isto sto i odlazak u soping.

Komentar? Razmisljanje?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1717
Da mediji mogu da manipulisu sa ljudima je ocigledno. Cist primer u Austriji. Postoji ovde najtirazniji dnevni list "Kronen Zeitung". Izdavac je Hans Dichand. Matori covek sa matorim idealima, koji voli da se mesa u politiku. Ako on hoce nesto, dovoljno je da objavi na naslovnoj strani i i svi Austrijanci misle da je to okay. Zato jer stoji na naslovnoj strani u "Kronen Zeitung".
Sto se tice Amerikanaca nemam komentara. Oni su za mene i ovako glup narod. Cast izuzecima. Ovde mislim na prosecnog Amerikanca.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 685
Zastava trenutno Šabac
Glumci neka se bave glumom. Ako izuzetno zele da se bave politikom, neka bar nesto o njoj znaju.
Sto se tice A.S., ljudi su zeleli Terminatora, misice i stabilnost. Niko od tih prosecnih kretena se nije zapitao koji su visi ciljevi tog glumca. Zar nije lepo biti popularan i slavan?
Ali nas B.Z. jednostavno je zeleo da mu se da prilika da poboljsa kulturni zivot nase zemlje. Nadam se da ne gresim kada ovo pisem.

Ako bi se biralo izmedju Bate Z. i Arnolda S. moj bi izbor bio... pa nema dvoumljenja.
Nasi demokratski biraci su svi oni koji bi radije verovali nekome ko ima dobru kampanju, a los statut, nego nekome ko nema novca za kampanju a ima velike i dobre planove za buducnost zemlje. Jednostavnije receno: zaslepljeni.

Pitanje: Sta se desilo sa izborima koji treba da nam predstoje?
IP sačuvana
social share
Red, rad i disciplina.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sta se desilo... nista, niti ce se na njima ista revolucionarno desiti...
Vazno je da je Jugoslovenska Udruzena Levica , jeste, JUL, za koji smo mislili da je izumro, poceo da skuplja popise za svog kandidata koji je ni manje ni vise umetnik.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
Nemojmo se zavaravati da samo " glupe amerikance" drugi kontroliraju i upravljaju njihovim životima. I na sve, koliko god mi to ne priznali, drugi kontroliraju i mi činimo ono što oni žele.

U slučaju Arnolda ljudi su glasali za politiku, a ne za njega. Oni u njegovoj politici vide ono što do tada nisu imali i dali mu svoj glas. Mislim da nisu glasali zbog terminatora,... A i on kao osoba je vrlo uspješan jer je sa 20 - tak godina zaradio svoj prvi milijun, prije nego je bio zvijezda. To nešto govori o njemu i mislim da to moramo cijeniti.
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
covek ni ne zna jezik... ej, on ni ne zna jezik ... dokle ide ovaj svet?
Koja politika? Kakve veze ima politika...
To ti je ista stvar kao sto bi kod nas Vanja Grbic ili Divac ili Djordjevic pobedili na izborima... ali za njih je dokazano da su srbi, da su patriote i da su pametni
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
Zar je važno koje je profesije onaj koji je na vlasti? Zašto bi neki odvjetnik ili novinar mogao biti a glumac ne? Važna je politika i ono što čovjek nudi, ideje, a tko je i kakav je nije toliko važno.
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jedno je kad ti je predsednik Tom Hanks , Edvard Norton a drugo kad ti je predsednik strana gomila mesa Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
Važno je samo da je politika otvorena svakome tko se hoće time baviti, a sve drugo je sporedno i prije svega ovisi o ukusu birača.
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Pa nisam bas siguran koliko je to dobro, jer se politikom trebaju baviti ljudi koji znaju sta rade u njoj, koji su uceni za to ... al... na balkanu je uvek to drugacije bilo
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 00:09:03
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.