Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 04:48:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "V" remake ~ Serija  (Pročitano 10961 puta)
27. Jun 2009, 15:02:42
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Linux
Browser
Mozilla (gutsy)
mob
Samsung 
ABC uskoro pocinje sa emeitovanjem rimejka ove klasicne sf serije. V
Coming this fall
coming soon

Cast: Elizabeth Mitchell as Erica Evans, Morris Chestnut as Ryan Nichols, Joel Gretsch as Father Jack Landry, Lourdes Benedicto as Valerie Stevens, Logan Huffman as Tyler Evans, Laura Vandervoort as Lisa, with Morena Baccarin as Anna and Scott Wolf as Chad Decker.

Today, the world woke up to find spaceships over every major city. The Visitors claim to have come in peace, bringing gifts of medical miracles and technological breakthroughs. They promise to do no harm. They're lying.

Most people believe the aliens have arrived just when we needed them most. We're eager to embrace their generous offers of help, but while tracking a terrorist cell, Homeland Security agent Erica Evans stumbles upon something far more sinister. Erica discovers that the aliens have plans to infiltrate our governments and businesses, planting seeds for their plot to control mankind. Convincing anyone of the truth will be impossible because the Visitors have two powerful weapons. First, they've given the people faith with their reassuring presence and gifts. Second, they've rallied our youth. Thousands of teens, including Erica's son, have been recruited as 'Peace Ambassadors' but they're actually serving as unwitting spies. When Erica gets thrust into the resistance movement, she'll have to balance her covert activities with her job and her role as a mother, fighting to protect her son Tyler - even as he joins forces with the enemy.

From executive producer Scott Peters, Emmy-nominated creator of The 4400, comes a bold re-imagining of the sci-fi classic. Let the invasion begin.

The series is produced by HDFilms in association with Warner Bros. Television. Scott Peters is executive producer/writer and Steve Pearlman and Jace Hall are executive producers.

Tekst preuzet sa

http://abc.go.com/fallpreview/index?pn=v

A mozete naci i insert
« Poslednja izmena: 12. Maj 2011, 14:51:08 od Anea »
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Pesaci su dosadni,pesaci su spori zato ih obori.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1239
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia N8
ovo ce biti zanimljivo taman zamena za battlestar galactica  Smile
IP sačuvana
social share
Ima jedno prorocanstvo koje kaze da ce nas Srba ostati taman toliko da cemo svi moci da stanemo pod jednu krusku.A u tom slucaju svi ostali ce stati pod jedan maslacak i to bez da se guraju.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 171
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N73
Auh, Galaktika, pa to sam gledala pre 27 godina, lozzila se na Starbaka i Apola jbte..... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Pesaci su dosadni,pesaci su spori zato ih obori.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1239
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia N8
ja nisam mislio na te sto su dva dana mladje od mamuta, nego na ove nove  Smile
IP sačuvana
social share
Ima jedno prorocanstvo koje kaze da ce nas Srba ostati taman toliko da cemo svi moci da stanemo pod jednu krusku.A u tom slucaju svi ostali ce stati pod jedan maslacak i to bez da se guraju.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Нису нас сломиле ове тешке године...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12392
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1045
mob
Nokia 1100
Да ли ја једини пратим, ову високобуџетну серију? Smile Smile
IP sačuvana
social share
у суштини,овај документарац је за зле људе,нацисте,геноцидни шљам и сличне креатуре...кокота,топла препорука за тебе Smile
од мене ...нула испод земље
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple 5
Pogledao sam i ja 4 epizode sad cu ostale 4  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 702
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Fina je serija za sada, ima i ovde tema sto sam ja napravio  http://forum.burek.com/v-t470419.msg7800062.html

Mada je ova starija, nebitno koja se koristi treba da se doda i Visitors u naslovu jer se ovako tesko moze naci na search.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Meni je okej, gledala sam original i sad ovaj rimejk, mnogo je niskobudzetna i mnogo su losi efekti, ali ja volim tu tematiku i gledam sve takve serije  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Sony xperia
Da ne dupliramo teme.

Sa nove teme citirajuci prenosim postove ovde, pa i zvolite nastavite  Smile


Cisto da postavim ovu temu, ako nekoga interesuje serija, posto cini mi se da nema.Remake od stare serije.



Plot:An extraterrestrial race arrives on Earth with seemingly good intentions, only to slowly reveal their true machinations the more ingrained into society they become.

Imdb:http://www.imdb.com/title/tt1307824/



Dobra serija, barem meni.Pocela druga sezona 4 Jan., sad sam naleteo na prevod, pa se setio...Downloading sutra Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Sony xperia
Ne mogu da gledam serije gde su zene glavni likovi. Jedina takva serija koja je bila odlicna je Nikita, sve ostale su haos.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 04:48:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.