Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 03:02:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na ovom forumu, mozete postavljati teme sa informacijama o glumcima i glumicama, komentarisati ih, hvaliti... 
Ukoliko zelite da postavite novu temu, obavezno proverite da li je ta tema vec postavljena. 
 

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Cameron Diaz - Kameron Dijaz  (Pročitano 11347 puta)
15. Avg 2005, 17:37:37
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Kameron Dijaz

30 Avgust 1972, San Diego, California, USA




Poznata glumica rođena je 30. avgusta 1972. godine u Kaliforniji. Već sa 16 godina, ona je bila jedan od najtraženijih modela italijansko-američkog porekla. Manekenska karijera odvela ju je u razne krajeve sveta: Japan, Australiju, Maroko, Francusku, Italiju... Omogućila joj je i snimanje prvih reklama za poznate kuće: Calvin Klein, Coca-Cola, Levi’s...

Svoju prvu filmsku ulogu dobila je 1994. godine, u komediji "Maska" sa Džimom Kerijem (Jim Carrey) u glavnoj ulozi. Ona je konkurisala na audiciji za sporednu ulogu, s obzirom na to da nije imala glumačko iskustvo, ali je zapanjila filmsku ekipu i dobila glavnu žensku ulogu. Uspeh ovog filma otvorio joj je vrata Holivuda.

Ubrzo je počela da trenira borilačke veštine za ulogu u filmu "Mortal Combat"; međutim, povreda ju je sprečila da dobije ulogu u filmu. Tokom narednih nekoliko godina, snimila je izvestan broj filmova koji su doživeli neznatan uspeh: "The Last Supper", "Feeling Minnesota", "She’s the One" i "Head Above Water". Ponovni veliki uspeh postigla je ulogom u filmu "Venčanje mog najboljeg prijatelja", u kom je glumila i Džulija Roberts (Julia Roberts). Ova uloga ubacila ju je u "A klasu" holivudskih glumica.

Postala je sinonim za prelepu plavušu u komedijama. Svoju sledeću uspešnu ulogu ostvarila je u filmu "Biti Džon Malkovič". Vrlo brzo ostvarila je i ulogu u niskobudžetnom filmu "Very Bad Things", koji obiluje crnim humorom i koji je okupio dosta poznatih imena Holivuda. Poslednji film koji se pojavio kod nas, a u kojem je Kameron Dijaz imala jednu od glavnih uloga, jeste film "Čarlijevi anđeli".

Video producent Karlos de la Tore (Carlos de La Torre) bio je u vezi sa Kameron Dijaz do 1995. godine. Potom je dve godine provela sa Metom Dilonom (Matt Dillon), partnerom iz jednog od snimljenih niskobudžetnih filmova. Od 1999. godine, ona je sa glumcem Džaredom Letoom (Jared Leto).


Slike:






Linkovi:


Oficijalni sajt - http://www.cameron-diaz.com/


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1057
I ona je super riba
IP sačuvana
social share
Kada su pitali Ajnstajna,sa kojim oruzijem ce se voditi treci svetski rat,
on je odgovorio neznam,ali znam da ce cetvrti kamenjem...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Superstar foruma


Званични Лоодак ::Бурек:: Форума

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 78747
Zastava Beograd
mob
SonyEricsson k800i
dobra u my best friend weding .
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Predstavljamo glamur ikonu Kameron Dijaz

Vesela plavuša

Rođena: 30. avgusta 1972, u San Dijegu, Kalifornija
Nadimak:Kemi za prijatelje.
U brojkama: Sa više od 10 godina karijere za sobom, Kameron je danas među najbolje plaćenim glumicama Holivuda. Njena honorar po filmu dostiže 15 miliona dolara. To je plasira odmah iza Džulije Roberts.

Osobeni znak: Kameron je sujeverna i veruje u postojanje anđela. Jedan od brojnih rituala joj je da opere lice vodom sa izvora Evian.
Kompleks: Zadnjica! Smatra je suviše ravnom i nedovoljno čvrstom. Ali je vrlo ponosna na svoju malu grbu na nosu.

Voli: Hevi metal, pomfrit, kavijar, čizburgere, mačke, šampanjac i pivo, bilijar i crne mercedese. Mrzi: Maraju Keri, da gleda vesti i čita novine.
Izgled: Modni kreator Valentino smatra da liči na klošarku, dok je drugi smatraju jednom od najbolje obučenih glumica u Holivudu. Jedno je sigurno, moda nema puno značaja za nju. Iako se na crvenom tepihu trudi, najbolje joj pristaje sportska garderoba.

Tajne njene lepote: Pati od akni zbog stresa i umora. Da ne bi pogoršala stanje kože, glumica izbegava da se šminka kad nema snimanja. Pristalica je parnog kupatila kako bi očistila svoju osetljivu kožu.
Prvi put: Prvi ugovor je potpisala u 16 -oj, kad počinje kao manekenka u "Elitu". Prvi film snima 1994, kao protagonista filma "Maska" sa Džimom Kerijem. Prvu nagradu dobija 1998. priznanje njujorških kritičara za najbolju žensku ulogu u filmu "Tipično za Meri".

Životni put: U 16-oj Kameron Dijaz je na jednoj žurki primetio fotograf agencije "Elit". Mlada Kalifornijka zatim pozira - od Kelvina Klajna do Koka-kole. Suprotno svim očekivanjima, dobila je ulogu na kastingu za film "Maska". Film "Venčanje mog najboljeg prijatelja" sa Džulijom Roberts snima 1997. Ponovo pokazuje svoj talenat u komičnim ulogama kao i naredne godine u komediji "Tipično za Meri". Uprkos svom ogromnom uspehu, ona prihvata ulogu buduće histerične neveste u "Dobro da ne može bolje biti".

Karijera joj neprestano ide uzlaznom linijom, ali ne zapostavlja ni sentimentalan život. Posle tri godine veze sa Matom Dilonom, na snimanju "Ljubav u Minesoti" sreće Džastina Timberlejka.
Lično: "Porasla sam sa mnogo dečaka oko sebe. Mislim da je kod mene količina testosterona mnogo veća nego kod drugih žena."



Izvor: Glas Javnosti \ Prevela M. Bjelovuk
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Cameron Diaz u bikiniji pushi joint.. Smiley .. za slucaj da neko ne posecuje sex forum.. Smiley

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
CameronDiazJoint.rar (1247.49 KB)
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Al' su joj pukle oci u cetvrtoj slici Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
HTC Smart
A bilo je i vreme: Udaje se Kameron Dijaz!

Nakon što je bejzbol igrač Aleks Rodrigez viđen u Njujorku kako kupuje prstenje, krenule su glasine o njegovom venčanju sa glumicom Kameron Dijaz. Poznata glumica i bejzbol zvezda su u vezi oko godinu dana, a nakon što je upoznao majku svoje devojke, Aleks je odlučio da ozvaniči njihovu vezu, kako kaže izvor blizak paru.

- Aleks je pun ljubavi i zaštitnički nastrojen prema Kameron. Ona voli što je on takav porodičan čovek – rekao je izvor. Rodrigez ima dvoje dece iz prethodnog braka sa Sintijom Skurtis – šestogodišnju Natašu i trogodišnju Elu, koje je Kameron već upoznala. Inače, ova tridesetosmogodišnja lepotica je prethodno bila u vezi sa mnogim poznatim muškarcima, kao što su Džastin Timberlejk, Džared Leto i Met Dilon, a pre početka romanse sa Aleksom Rodrigezom izjavila je da nije u žurbi da se skrasi, ali je i dalje otvorena za brak.
- Ja sam tip devojke koja voli da ostane otvorena prema svim mogućnostima - objasnila je tom prilikom. Kameron se nedavno preselila u Majami, kako bi bila što bliže Aleksu i deci.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
HTC Smart
Kameron Dijaz: Redovno posećujem prihijatra!

Američka glumica Kameron Dijaz (38) otkrila je kako već godinama posećuje psihijatra, kao i da redovnim razgovorima o problemima postaje bolja osoba.
- Pre sam bila veoma bezobzirna i cinična, a sada više nisam takva. Kada sam bila mlađa nisam bila baš srećna. U stvari, ja sam vrlo teška i mračna osoba. Veoma sam realna i vidim stvari onakvima kakve stvarno jesu. Zato redovno odlazim na terapije i radim na sebi-  kaže Kameron.
Holivudska zvezda otkrila je i kako mrzi da odlazi na godišnjice i okupljanja društva iz škole, i da ih uvek izbegava, iako joj šalju pozivnice.
- Nikada nisam otišla na školsku godišnjicu. Do takvih stvari mi stvarno nije stalo. U mom životu već postoje osobe koje su mi bitne. Ne vidim potrebu za druženjem s nekim novim ljudima, niti im želim odavati svoje privatne stvari – objasnila je glumica.

Izvor: Hello magazin
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.24
mob
HTC Smart
Kamerun Dijaz: Neću da budem superheroj

Ne želim da se igram s natprirodnim moćima. Radije glumim u nečemu što je potpuno realno ili avanturistički.

Ne mogu da se žalim!
Holivudska zvezda Kameron Dijaz, seksi plavuša i heroina komičnih filmova, ekskluzivno za Kurir govori o novoj ulozi u akcionoj komediji „Zeleni stršljen“, koju će srpska TV publika premijerno gledati u nedelju 18. decembra na HBO kanalu!

► Ima mnogo bola u „Zelenom stršljenu“. Kako se vi nosite s bolom u životu?
- Verujem da bol je privremen. Bilo da govorimo o fizičkoj povredi ili o psihološkom i emotivnom povređivanju. Niko ne želi da bude povređen. Zato vam jedino preostaje da se borite s tim bolom, skupite snagu i nastavite dalje.

► „Zeleni stršljen“ je akcioni film, a vi čak i ne pucate iz pištolja?
- Znam, čak i ne vozim auto u filmu! Da vam pravo kažem, ova moja uloga, a reč je o ulozi sekretarici, toliko je statična da sad tek shvatam kako je ljudima koji rade klasično radno vreme na jednom mestu.

► Da li ste zainteresovani da jednog dana igrate ženskog superheroja?
- Ne želim da se igram s natprirodnim moćima. Nije za mene da provodim ceo dan pretvarajući se da radim nešto nerealno. Radije glumim u nečemu što je realno ili avanturistički, što podrazumeva i akciju.

► Ko je bio vaš junak u tinejdžerskim danima?
- Tokom odrastanja moj heroj je bio Indijana Džons, i ja sam volela taj njegov duh i avanturizam. On je iskopavao blago, spasavao devojku, koja je takođe spasavala njega, to je za mene bila prava avantura. To volim i to me uzbuđuje.

► Šta je to što čovek treba da uradi da skrene vašu pažnju?
- Mislim da je to divna stvar u životu, a nije da se baš često dešava. Zapravo, ni sama ne znam šta bi to moglo biti, pa je još lepše kada mi se dogodi.

► Kakvi vas momci privlače?
- Zavisi od toga koji deo ega ih vodi. Ako je reč o nedostatku samopouzdanja, onda mi to i nije toliko seksi. Ali ako je neko neustrašiv i zaista ima veru u sebe, to mi je neverovatno privlačno i uzbudljivo.

► Šta kažete na to da nije bilo filmskih ljubavnih priča za vas?
- Nažalost nije, a želela sam ih. Ali i to ima svojih prednosti. Nije lako naći pravo rešenje u pravom trenutku za ljubavnu priču. Znači, možda sam imala i sreće.

► Kakav je vaš odnos prema humoru?
- Uživam u svakom humoru, pa i u onom crnom. Ono što mi se ne dopada je kad neko ne može da prihvati šalu na svoj račun. Verujem da ne možete da ismevate druge a da se smejete i sami sebi.

► Da li vas zabrinjava to što vas neki doživljavaju kao „smešnu devojku“?
- Ne, ne mogu da me brinu te stvari. Ako pokušavate da zadovoljite sve, a to je nemoguće, vi postajete nezadovoljni i neispunjeni. Veoma sam srećna sa svojim iskustvima, ne odričem se nijednog.

► Lepi ste, izgledate srećno, pretpostavljam da to zaista i jeste?
- Mislim da su mi do sada stvari išle dobro, ne mogu da se žalim. Svako u nekom periodu života ima nešto što ga obori, ali je bitno dići se i krenuti dalje, vratiti se u igru.

Izvor: Kurir

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

124052.jpg
(50.09 KB, 632x421)
« Poslednja izmena: 11. Dec 2011, 13:20:55 od monk13 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 03:02:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.21 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.