Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 08:11:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na ovom forumu, mozete postavljati teme sa informacijama o glumcima i glumicama, komentarisati ih, hvaliti... 
Ukoliko zelite da postavite novu temu, obavezno proverite da li je ta tema vec postavljena. 
 

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sharon Stone - Šeron Stoun  (Pročitano 30735 puta)
14. Avg 2005, 13:52:11
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Šeron Stoun

10 Mart 1958, Meadville, Pennsylvania, USA




Šeron Stoun rođena je 10. marta 1958. godine u Pensilvaniji. U Holivud se preselila posle snimanja nekoliko uspešnih reklama u Njujorku.

Ova glumica snimila je blizu 40 filmova u toku svoje karijere u Holivudu, ali je nagli uspeh postigla filmom "Niske strasti". Ovaj film gotovo da zasenjuje sve ostale njene filmove, a poznata scena u filmu ovu glumicu je učinila jednim od najvećih seks simbola u istoriji Holivuda.

Sama tvrdi da joj se pre tog filma, koji je snimljen 1992. godine, karijera vrtela ukrug. Ubrzo posle svetskog uspeha filma, ušla je u A klasu glumaca Holivuda. Od ostalih filmova solidan uspeh su doživeli: "Totalni opoziv" (sa Arnoldom Švarcenegerom), "Specijalista", "Dijabolik", "Kazino", "Poslednji ples" i "Poslednji akcioni heroj".

U 1999. godini Šeron Stoun se udala za Fila Bronštaina, poznatog scenaristu u Holivudu. Naredne godine usvojili su dečaka, koji se zove Roan Joseph.


Slike:






Linkovi:


Oficijalni sajt - http://www.celebritywonder.com/html/sharonstone.html


« Poslednja izmena: 15. Avg 2005, 12:34:17 od shone83 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Life is peachy...

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 631
Zastava Zemun
mob
Samsung E730
Jedna od lepsih americkih glumica... mada u zadnje vreme snima krsh filmove(npr. Cat Woman)
IP sačuvana
social share

"It has been said that something small as the flutter of a butterfly's wing can ultimately cause a typhoon halfway around the world"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Ima nesto seksipilno u njoj sto je cini odlicnom za ulogu u "Niskim strastima" Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
Pa da,tu se i najvise proslavila....
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ima nesto seksipilo.. koje crno nesto prijatelju... sve Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Sharon Stone ostaje seks bomba

NAKON što je prije 14 godina snimila čuvenu scenu bez gaćica u filmu "Basic Instinct" Sharon je postala seks simbol i u mnogim anketama osvojila titulu najsenzualnije žene na svijetu.

Na nastavak filma se tako dugo čekalo jer je glumica tražila ogroman honorar, a teško joj je bilo pronaći novog partnera jer je Michael Douglas odbio ulogu.

47-godišnja ljepotica odbila je da ju u golišavim scenama mijenjaju dvojnice pa se sama pojavljuje pred kamerama bez odjeće.

Iz filma "Basic Instinct 2: Risk Addiction" procurila je njena fotka iz vruće kupke u kojoj joj se pridružuju David Morrissey i Anne Caillon.

Sharon voli pokazivati svoje tijelo i u privatnom životu pa je paparazzi često znaju uhvatiti u toplessu na plaži.

I.G.

Izvor: Index

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

sharonkupkaV.jpg
(10.32 KB, 293x180)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


I`ll be back

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 266
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Siemens 
 Smile Smile Smile Smile Smile
Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Zaebi se sam, za da ne te zaebe neprijatelot
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 38
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
sharon je jaka na mnogim poljima,kao se neshto 'fali visokim iq-om,sad je vodila dodelu nobelovih nagrada,inace je humanitarni radnik shto je za svaku pohvalu...cak je za dobrotvorne svrhe strasno poljubila nekog lika koji je dao 50 ili 100 hiljada dolara...tako neshto...pa ko ima neka proba... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Samo inteligentna osoba, kao sto je Seron Stoun, mogla je da shvati kolika se nepravda nadvila nad Srbijom i sta Kosovo znaci svakom Srbinu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Čuvena glumica i veliki humanista Šeron Stoun odrasla je uz prijatelje iz Srbije Milicu i Dšana i njihove roditelje Milunku i Milorada. "Milica i njen brat Dušan su moji drugari iz detinjstva, njih shvatam kao najdraže prijatelje, kao brata i sestru", kaže čuvena glumica.

U intervjuu beogradskom nedeljniku "Evropa", Šeronova je nedavno nagovestila mogućnost organizovanja neke vrste protesta protiv nezavisnosti Kosova.
"Znam šta se ovih dana ozbiljno rešava u vezi sa Srbijom i Kosovom", rekla je Stounova za "Evropu".
"Teta Milunka, koja je iz Čačka, mnogo nam je pričala o Srbiji, a čika Milorad, koji je poreklom s Kosova, uvek je pričao o Kosovu. Za vreme bombardovanja nam je pokazivao i fotografiju crkve u kojoj je kršten i koja je srušena. Milica i Dušan su pre nekoliko godina bili tamo pa su mi pričali o svemu. Sada mnogo brinu. Znam za ovu nepravednu situaciju u vezi s Kosovom, koje traži da bude nezavisna država, pa mi je gotovo nemoguće zamisliti da će se to desiti. Zato smo razmišljali da organizujemo neki javni protest. Žao nam je što u SAD nema dobrog objašnjenja o tome šta je istina. Kosovski lobi je veoma jak, a, nažalost, i interesi Amerike su na njihovoj strani. Čekamo ishod pregovora i onda ćemo videti šta se može organizovati."
Holivudska zvezda je mnogo vezana za srpske prijatelje, uz njih je saznala dosta o Srbiji, probala srpska jela, proja joj se posebno dopala.

"Rođena sam u Midvilu, malom mestu u blizini Pitsburga. U blizini su stanovali Milica i Dušan. Moji roditelji Džo i Doroti su poreklom iz Galveja iz Irske, a njihovi Milorad i Milunka iz Srbije. Družili su se i zajedno radi li u obližnjoj fabrici smole i lepka. Teta Milunka je često pravila hleb od kukuruznog brašna, koji nam se veoma dopao. Kada bi se vratila s posla, sećam se da nas je često pozivala da večeramo kukuruzni hleb udrobljen u mleko. Iako je to jednostavan i siromašan obrok, nama je bio veoma ukusan. Igrali smo razne igre, na primer, posle škole smo skoro svaki dan nosili jedno drugo na leđima takmičeći se ko će pre stići do cilja. Pošto sam bila slaba i tanušna, a Milica je bila bucka, Dušan je uvek tražio da bude u timu sa mnom jer me je lakše nosio. Pamtim i da smo se s drugim timom takmičili ko će napraviti veći balon od žvake ili ko će deset žvakaćih žvaka da razvuče što duže, od jednog do drugog drveta. Zamislite nas četvoro kako naizmenično žvaćemo deset žvaka i ne gadimo se toga."

Milica je imala i važnu, možda i odlučujuću ulogu u početku karijere Šeron Stoun. Po Miličinom nagovoru Šeron se prijavila na izbor za mis.
"Tako je moja karijera krenula. Zbog toga sam se preselila u Njujork. Kasnije, kada smo se geografski razdvojili, nismo se emotivno udaljili. Milica i Dušan su mnogo pomogli da se moj brat izvuče iz krugova droge u koje je zapao. Na tome im posebno zahvaljujem. Želim da znate da je naš odnos bio više od igre, da je prerastao u trajno, istinsko prijateljstvo, u odnos kome pridajem poseban značaj, koji predstavlja temelj za ceo moj život: za snažnu, samostalnu ličnost kakva sam u poslu i privatnom životu."
Šeron je poznata kao veliki humanista. Sakupila je nekoliko miliona dolara pomoći za žrtve AIDS-a pre dve godine, redovno pomaže napuštenoj deci, a odlučno se protivi i ratu u Iraku. Ono što ovu pedesetogodišnjakinju izdvaja od koleginica je koeficijent inteligencije od 154 i članstvo u Mensi.
U septembru 2001. tokom snimanja filma "Žena mačka", Stounova je doživela moždani udar, posle čega je usledila delimična paraliza i otežan govor. Nakon dvogodišnjih terapija, hrabra glumica se potpuno oporavila.

Stoun: Čika Milorad je spasao mog oca
Kada se moj otac otrovao na poslu, prvi je dotrčao čika Milorad, koji nije čekao druge radnike ili lekare, već ga je odmah izneo napolje. Podrška te porodice mi je mnogo značila i kada sam imala probleme u školi, ali ne zato što sam bila loš đak. Naprotiv, bila sam najbolji đak i ispred svoje generacije. Bilo je mnogo onih koji su me mrzeli zbog toga, nazivali me bubalicom i budalom. Srećom, tada sam uz sebe imala Milicu, Dušana i brata koji su me štitili.

Privilegija u Rimu
Ljupka Lazić, novinarka beogradskog nedeljnika "Evropa", bila je prijatno iznaenađena kada je u Rimu, na svetskom danu posvećenom borbi protiv side, glavna gošća Šeron Stoun prihvatila razgovor za srpske novine. Od 63 zahteva uvažila je samo tri, a beogradskoj novinarki je rekla: "Vi ste dopisnica iz zemlje odakle su moji najdraži prijatelji."


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 08:11:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.