Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 10:51:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mortal Kombat 3: Devastation  (Pročitano 16550 puta)
08. Apr 2009, 19:14:22
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16;
Ipak nastavak nije izasao 2007.godine,ali je objavljeno da ce nastavak Mortal Combata izaci 2010.godine,a od glumaca se predpostavlja da ce Lord Raydena glumiti sjajni Christopher Lambert,koji je vec igrao u prvom delu.Nadam se da ima jos zaljubljenika u prvi deo Mortal Combata i da ce ovaj deo nadmasiti predhodna dva dela.Ako neko zna nesto vise u vezi filma,neka napise. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zakon je tu da bi bio prekrsen

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 590
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
BlackBerry 8800
Konacno da se vrate korenima.Drugi deo su bili totalno upropastili da sam hteo sve njih Smile.U svakom slucaju nadam se da ce film super da ispadne
« Poslednja izmena: 08. Apr 2009, 19:51:59 od fitosept »
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Mozda na IMDb ima nesto vise ali ne verujem.
Film jos trazi glumce a i dobru produkciju...
IMDb

Ja bih ipak vole da prave MK oni koji su pravili Transformerse,Ironman ... ili neki slicni film gde treba dosta toga u specijalnim efektima...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 653
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
To i jeste jedini nacin da se od MK napravi dobar film.... sto mracnija atmosfera.... dobri specijalni efekti i malo ipak pricu prosiriti na nesto vise od sture akcije
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung S8
Drugi deo je katastrofalan. Prvi deo sam odavno gledao, kao klinac i znam da smi se mnooogo svideo. Tako da ga necu gledati ponovo, da ne pokvarim utisak. Smile

Sto se tice MK3, slazem se sa Vandemonom da treba da ga radi ekipa sa filmova TF i IM...valjda nece ispasti shit...da sacekamo pa da sudimo...
« Poslednja izmena: 08. Apr 2009, 20:23:52 od Thug4ever »
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16;
Jeste,drugi deo je ocajan.Jos se pola ekipe izmenilo u drugom delu.Ali prvi deo je za mene,kako da se pravilno izrazim-nenadjebiv 8-[Ja  sam film gledao sigurno desetak puta.Sscene tuca uz onu muziku su neprevazidjene.I dan danas slusam pesme iz tog filma.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
I ja se slazem sa vama, drugi deo je "nikakav",ali zato ce 4 to da nadoknadi. Smile
Meni je najgluplje u prvom delu sto Liu Kang ubije Sub-Zero-a i Jonny Cage Scorpion-a.
Ono kao da je Liu Kang najaci i niko mu nista ne moze a JC ubije Scorpiona na takol "nerealan" nacin da su mi to jedine zamerke u filmu...
Muzika jeste dobra kao sto rece lestat2...
Sto se tice MK3, slazem se sa Vandemonom da treba da ga radi ekipa sa filmova TF i IM...valjda nece ispasti shit...da sacekamo pa da sudimo...
Mozda nece raditi Paramouth,Dreamworks zato sto New Line ima prava za filmove o MK ali nikad se nezna... ipak bih hteo ekipu iz Transformersa i Ironmana. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 653
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Pa sad po mom ukusu i prvi deo je mogao da bude mnogo mnogo bolje uradjen... prica je skroz povrsna... nisu mnogo paznje posvetili samim likovima.. sto je moracete priznati neophodno... otprilke pojavi se neki tamo Scorpion i onda ga ubije Jony Cage i to je to... a oni su zli eto tako ...hoce da osvoje svet kroz turnir...  mislim muzika, tuca sve je to ok.. ali malo razraditi celu pricu ne bi skodilo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 3220
Pa sad po mom ukusu i prvi deo je mogao da bude mnogo mnogo bolje uradjen... prica je skroz povrsna... nisu mnogo paznje posvetili samim likovima..

Slazem se sa tobom potpuno sto se tice prvog dela, radnja je nekako linearna, nimalo dinamicna, borbe su relativno ok, ali je zato muzika za prvi deo strava, cini mi se da je muzika "izvdila" ceo film. Drugi deo nisam gledala... Smile
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 653
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
. Drugi deo nisam gledala... Smile
Citat


I nislucajno nemoj da probas da pogledas .. ustedeces sebi dragocenih 90minuta zivota...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 10:51:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.