Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 09:07:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: The Fast and the Furious 4  (Pročitano 15511 puta)
03. Apr 2009, 18:27:52
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8

The Fast & the Furious (2009)





Kada ih zločin dovede nazad u Los Anđeles, begunac, bivši prevarant Dom Toreto (Vin Dizel) obnoviće sukob sa agentom Brajanom O’Konerom(Pol Voker). Ali kada obojica budu primorani da se suprotstave zajedničkom neprijatelju, Dom i Brajan moraće da prihvate činjenicu da jedino zajedničkim snagama i poverenjem mogu da ga pobede. Ova dva čoveka će naći najbolji način da se osvete – pomeriće granice svega što je moguće na točkovima.

Glumci: Vin Diesel, Paul Walker, Jordana Brewster, Michelle Rodriguez, John Ortiz, Laz Alonso, Gal Gadot, Jack Conley, Shea Whigham, Liza Lapira, Sung Kang, Tego Calderon, Don Omar, Mirtha Michelle, Greg Cipes

Režija: Justin Lin

Žanr: Akcija

Jezik: Engleski

Zemlja: SAD
   
Trajanje: 107 min.

Distributer: Taramount film

Linkovi: Oficijalni sajtIMDB

Premijera: 21.05.2009.   

Izvor: Filmoskop

Svetska premijera je danas tj. 03.04.2009.  Smile

Trejler:


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Moram ovo da kazem...
The Fast and the Furious 4 obara rekorde ove nedelje ...
Nisam bas najbolji sa engleskim ali razumeo sam nesto...
Evo slike sa stranice IMDb


Za samo tri dana od pocetka prikazivanje je bas dosta zaradio...

-Evo neceg na engleskom pa ko je voljan neka prevede u kratkim recenicam tj nek izvuce najvaznije delove...


Box Office - 'Fast & Furious' Destroys April Records

DateSunday, April 5, 2009 at 10:50AM


Nobody, anywhere, predicted that Fast & Furious would have the biggest opening ever for a movie released in April. And yet, three days and $72 million later, that's exactly what we have.




It's the biggest debut since The Dark Knight, just a hundred thousand less than Lord of the Rings: The Return of the King, although it debuted in fewer theaters than the last LOTR movie, too. On a per-screen average, Fast & Furious made over $1,500 more. In other words, it's one of the biggest all-time openings ever, and definitely one of the most surprising.

We wondered after its $30 million debut exactly how well the film would hold up over the rest of the opening stanza, and it did pretty well, dipping only 19% on Saturday ($24 million), and 30% on the Sunday estimates ($17 million), according to Box Office Mojo. So anybody wondering why they'd return again to make a fifth movie in the series certainly has their answer now.

It was a good weekend beyond Fast & Furious, too, with the rest of the top ten taking in over $75 million, led by a strong second weekend for Monsters vs. Aliens with $33 million and change. The week's other notable release, Adventureland couldn't generate enough coin to land in the top five, but still earned $6 million.

One of the year's biggest success stories, Taken finally fell out of the top ten after nine weeks and $140 million.

Where will Fast & Furious end its run? It's tough to say. You would expect a repeat performance at number one next week, but with four straight weeks of films targeting men in their 20s - Furious, Observe and Report, Crank 2, and Fighting, that might be too many films in the same category for this hit to make $200 million. You would have to think $150 is practically guaranteed at this point, and anything north of that would be gravy.

The Top Five:
1 - Fast & Furious ($72.5 million)
2 - Monsters vs. Aliens ($33.5 million)
3 - The Haunting in Connecticut ($9.5 million)
4 - Knowing ($8.1 million)
5 - I Love You, Man ($7.8 million)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Nejasno ostaje zasto se ljudi toliko loze na te filmove... prva 3 dela me nisu naterala da pozelim da gledam 4. (da se razumemo, ni 1. me nije naterao da gledam 2., niti 2. 3., ali jbg)  Smile . Izgleda da su dobra kola, cist vokabular i luda voznja fetish za vecinu ljudi.
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Ali Vin Diesel je kralj za automobile...
Meni je 3. s*anje a 2. je bolji od 1.
Ovo je jedan od filmova sa velikim budzetom a da je prica o tjuningu i stajlingu i naravno o ulicnnim trkama...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung S8
Prvi deo je najjaci, pogotovo scena na kraju filma kada Vin Dizel izvozi iz garaze ovog crnog monstruma. Vracao sam tu scenu jedno x puta ispocetka... Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto mozes danas, ostavi za sutra...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1207
Zastava Stairway to heaven-Highway to hell
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Ne bih to voleo, ali mislim da ce 4. deo (odnosno nastavak prvog  Smile) biti velko razocaranje, kao sto i obicno biva sa nastavcima (Kum II se ne racuna  Smile). Zato se i ne nadam previse, mada bi' voleo da me film demantuje  Smile
IP sačuvana
social share
De Gustibus Non Est Disputandum


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung S8
Ne bih to voleo, ali mislim da ce 4. deo (odnosno nastavak prvog  Smile) biti velko razocaranje, kao sto i obicno biva sa nastavcima (Kum II se ne racuna  Smile). Zato se i ne nadam previse, mada bi' voleo da me film demantuje  Smile

Realno brate, mislim da ce biti bolji od treceg...ponovo vratili si glumacku postavu iz prvog dela...kako zvuci, ne bi trebalo da bude lose... Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto mozes danas, ostavi za sutra...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1207
Zastava Stairway to heaven-Highway to hell
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Za mene drugi i treci deo ne postoje, zato sam i napisao da je cetvrti nastavak prvog  Smile i u tom smislu (kao nastavak prvog) mislim da ce razocarati ljude jer ce gledaoci sigurno ocekivati vise, ali bi' mnogo voleo da nisam u pravu.
IP sačuvana
social share
De Gustibus Non Est Disputandum


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 528.1
mob
Nokia Neka stara nokia
vise su smorili sa nastavcima... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Ma bice ovo najbolji film od ta 4 filma... Smile
U 3 delu je najbolja scena na kraju kad se pojavi Vin... Smile
Ali verujem da ce biti dobar film...i ostajem pri tom misljenju.
Prvi deo je najjaci, pogotovo scena na kraju filma kada Vin Dizel izvozi iz garaze ovog crnog monstruma. Vracao sam tu scenu jedno x puta ispocetka... Smile
Da,da ima tu i Supre, ja sam imao dvd sa specijalnim izdanjem gde sam video taj deo filma iz 10 kamera(vise-manje) i tamo sam video da su stavili "sipku" da bih Vin Diesel odnosno kaskader mogao da skoci sa autom...evo snimka pa ce te shvatiti:

To je pri kraju 1:53, znaci hteo sam da kazem da su stavili "sipku" da bih on mogao onako da se okrene, da "poleti" jer da je udario u kamion a da nema "sipke" on bi tamo i ostao. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 09:07:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.