Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 04:15:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Seven Pounds ~ Sedam života  (Pročitano 11499 puta)
18. Mar 2009, 15:38:42
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
Sedam života


Žanr: drama
Trajanje: 123 min.
Premisa: Sedam imena. Sedam stranaca. Jedna tajna.

Glavne uloge:   
Vil Smit (Will Smith), Rozario Doson (Rosario Dawson), Majkl Ili (Michael Ealy), Bari Peper (Barry Pepper), Vudi Harelson (Woody Harrelson), Bil Smitrovič (Bill Smitrovich)

Scenario:   
Grant Niporte (Grant Nieporte)

Režija:   
Gabrijel Mučino (Gabriele Muccino)



SINOPSIS

Ben Tomas (Vil Smit) je nadareni vazduhoplovni inženjer s predivnom ženom i kućicom na obali. Međutim, zbog toga što je koristio mobilni tokom vožnje, njegov auto je sleteo s puta i Tomas je postao odgovoran za gubitak sedam života, uključujući i život svoje žene. Potpuno bezvoljan da oprosti sebi, Ben odlučuje da zavešta svoje organe i tako omogući nov život za sedam nepoznatih ljudi koji to zaslužuju. Njegov plan počinje da se odvija u pogrešnom pravcu kada se zaljubi u jednu od osoba kojoj pokušava da pomogne. Upravo će ona biti ta koja će početi da ga menja.

O FILMU

"Za sedam dana Bog je stvorio svet. Za sedam sekundi ja sam uništio svoj", Ben Tomas.
Od režisera filma "Potraga za srećom" ("The Pursuit of Happyness"), sa dva puta nominovanim za Oskara, Vilom Smitom, u glavnoj ulozi, dolazi emocijama nabijena priča o čoveku koji je na putu iskupljenja tako što će drastično promeniti život sedam potpunih stranaca.

Ovaj film postavlja provokativna pitanja o životu i smrti, kajanju i opraštanju, strancima i prijateljstvu, ljubavi i iskupljenju i potrazi za vezama koje povezuju ljudske sudbine na iznenađujuće načine.

O REŽISERU

Gabrijel Mučino (reditelj)
Proslavio se hit filmom "Potraga za srećom" ("The Pursuit of Happyness"), koji je snimio sa Vilom Smitom. Filmografija: "L’Ultimo Bacio" ("Poslednji poljubac") i "Remember Me, My Love" s Monikom Beluči (Monica Bellucci).

O GLUMCIMA

Vil Smit (Ben Tomas)
Prvu nominaciju za Oskara dobio je za portret Muhameda Alija u biografskom filmu Majkla Mena "Ali" ("Ali"). Drugu nominaciju dobio je upravo za film "Potraga za srećom" ("The Pursuit of Happyness"), prvi film koji je radio s rediteljem Gabrijelom Mučinom.

Smit je nedavno igrao u blokbasterima "Henkok" ("Hancock") i "Ja sam legenda" ("I am Legend"). Filmografija: "Hitch" Endija Tenanta, "Ja robot" ("I, Robot") Aleksa Projasa, "Priča o ajkulama" ("Shark Tale"), "Loši momci 2" ("Bad Boys II"), "Dan nezavisnosti" ("Independence Day"), "Ljudi u crnom" ("Men in Black") i "Ljudi u crnom 2" ("Men in Black II").

Oficijelni sajt
Seven Pounds (2008)

Premijera: 26. mart 2009. godine

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Zvuci kao dobar film Smiley

A ima axxo-v rip Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Odgledao juče. Ne mogu da shvatim kako nije dobio nijednog oskara, cak ni nominaciju. Em sto je vil bolji od gej-Pena, (a mozda i Rurka), ali ipak je bitnije pokazati kako je super biti gej.,  em sto je film mnogo dobar, i obrađuje temu koja je danas vrlo znacajna (doniranje organa),
« Poslednja izmena: 18. Mar 2009, 19:52:37 od cesko13 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 303
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 6220c
I ovde da pomenem da je film fenomenalan, ostavlja izuzetno snazan utisak, originalan, dobra gluma.. Film koji se mora odgledati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


ccccc

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1034
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 6234
Kad sam ortaku dao da gleda film u dva ujutru posle odgledanog filma mi je poslao poruku-seven pounds,kakav film,nemam reci.I za mene je isto tako.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mnogo dobar film,mnogo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 66
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Da se priključim pohvalama, dobar film.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16;
Sjajan je film,samo mi Smit nije bas za tu ulogu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 208
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Samo da neko ne prekine gledanje posle recimo pola sata, jer bas i nema neke dinamike...
Obavezno odgledati do kraja. Niko ne može da ostane ravnodušan posle ovog filma!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Sjajan je film,samo mi Smit nije bas za tu ulogu...

bas tako....zamislite npr edward-a norton-a u toj ulozi Smile
inace...odlican film i odlicna tema
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 04:15:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.